1500 zł na 60 dni za darmo w Ferratum Bank!

Ferratum Bank odpowiada na oczekiwania swoich klientów – za pierwszym razem firma umożliwia pożyczenie kwoty do 1500 złotych całkowicie za darmo. Na spłatę pożyczki będziemy mieli nawet 60 dni. To atrakcyjna propozycja dla wszystkich tych, którzy potrzebują dodatkowych pieniędzy na realizację swoich planów.

Promocja w Ferratum bank. Darmowa pożyczka na 1500 zł do spłaty w ciągu 60 dni. Spłatę można rozłożyć na wygodne dwie raty. źródło: ferratum.pl

Ferratum udoskonala swoją ofertę

Ferratum Bank jest znanym i cenionym przez polskich klientów pożyczkodawcą. Firma wchodzi w skład Grupy Ferratum – największej firmy w Europie, która udziela pożyczek za pośrednictwem telefonów komórkowych i internetu. To właśnie dzięki Ferratum na naszym kontynencie pojawiły się chwilówki. Firma działa 23 krajach, a hasłem przyświecającym jej działalności jest „Więcej niż pieniądze. Dla każdego”. Ferratum Bank w pełni realizuje swoje założenia, proponując klientom atrakcyjne pożyczki na wysokie kwoty. Oprócz tego do minimum ogranicza wymagane formalności, czyniąc proces pożyczania sprawnym i bezproblemowym. Firma należy ponadto to Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych – stawia sobie tym samym za cel przestrzeganie dobrych praktyk. Obecnie Ferratum ma dla swoich klientów atrakcyjną promocję. Za pierwszym razem będziemy mogli pożyczyć kwotę nawet 1500 złotych do spłaty w ciągu 60 dni, całkowicie za darmo. Oprócz tego pobrane pieniądze możemy spłacić wygodnie w dwóch ratach. Długi okres spłaty daje pewność, że na pewno zdążymy uregulować nasze zobowiązanie. To doskonała propozycja dla tych, którzy potrzebują wsparcia finansowego na realizację swoich planów. Dodatkowy 1500 złotych z pewnością odczuwalnie wesprze nasz budżet. Może też stać się wyjściem w kryzysowych sytuacjach, kiedy pieniędzy będziemy potrzebowali natychmiast.

Łatwe pożyczanie i wygodne oddawanie

Ferratum nie tylko proponuje swoim klientom atrakcyjną kwotę promocyjną, ale także maksymalnie ułatwia proces aplikowania o pożyczkę. Wnioskowanie o pierwsze 1500 złotych zajmie nam maksymalnie kilkanaście minut. Wystarczy wybrać kwotę i okres pożyczki, wypełnić wniosek na stronie pożyczkodawcy, wykonać przelew weryfikacyjny i czekać na odbiór pieniędzy. Do aplikowania o pożyczkę wystarczy nam dowód osobisty i telefon komórkowy – pożyczanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Warto śledzić stronę Ferratum Bank – w ten sposób będziemy pewni, że nie ominą nas żadne promocje. Na działającym w ramach strony blogu można znaleźć ciekawe porady dotyczące mądrego pożyczania i informacje o bieżących przedsięwzięciach firmy Ferratum. Ferratum Bank to nie tylko pożyczanie, ale także misja społeczna – korzystając z udostępnianych przez markę pożyczek możemy być pewni, że trafiliśmy w dobre ręce. Pożyczanie w Ferratum to dobry start w świecie szybkich pożyczek.

Pożyczaj odpowiedzialnie i korzystaj z promocji

Ferratum Bank to firma, której nie trzeba reklamować – tysiące opinii zadowolonych klientów mówią same za siebie. Widać jednak, że firma nieustannie pracuje nad rozbudową swojej oferty, proponując klientom coraz atrakcyjniejsze rozwiązania pożyczkowe. Na uwagę zasługuje także aktualna promocja Ferratum – teraz firma umożliwia zaciągnięcie pożyczki na 60 dni w wysokości 1500 złotych, bez żadnych dodatkowych kosztów. To atrakcyjna propozycja dla wszystkich tych, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia finansowego bez zbędnych formalności.

Dodaj komentarz

######## ######## ######  ##  ## ######  
##    ##    ##  ##  ## ## ##  ## 
##    ##    ##     ####  ##    
######  ######  ##  ####  ##  ##  #### 
##    ##    ##  ##   ##  ##  ## 
##    ##    ##  ##   ##  ##  ## 
##    ######## ######   ##   ######  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze

Jest super 2016-10-14 20:54:23 #176
60 dni na spłate i to 2 ratach sprawia, że ferratum to teraz najlepsza opcja na pierwszą pożyczkę!
Bożena 2017-09-21 19:01:11 #1214
Super właśnie potrzebuję gotówki na krótki okres czasu