Potrzebujesz pożyczki? Sprawdź ofertę Zaplo!

Pożyczki pozabankowe zaciągamy coraz częściej i chętniej. Jednocześnie obawiamy się, czy podołamy spłacie pobranej sumy w terminie. Dlatego należy szukać produktów, które są dopasowane do konkretnych potrzeb klientów. Możemy je odnaleźć m.in. w ofertach Zaplo.

Potrzebujesz pożyczki? Sprawdź ofertę Zaplo!
Rozważasz pożyczkę? Skorzystaj z promocji Zaplo

Zaplo.pl opinie Zaplo.pl opinie Wypełnij wniosek Dodaj do porównania

Zaplo proponuje atrakcyjne pożyczki na raty

Sektor pozabankowy popularyzuje różne produkty. Już nie tylko chwilówki online cieszą się uznaniem. Obecnie coraz więcej osób pożycza na raty i bardzo ceni sobie taką opcję. Jedną z firm pożyczkowych, która proponuje taką ofertę jest Zaplo. To znany pożyczkodawca, który często jest uwzględniany w rankingach pożyczek na raty i cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Co więcej, ta instytucja pozabankowa często zaskakuje swoich klientów ciekawymi promocjami.

Co czwarta rata za darmo

W maju Zaplo ma dla nas aż dwie promocje. Pierwsza z nich szczególnie zainteresuje osoby, które planują długoterminowe zobowiązanie. Osoby, które złożą wniosek w terminie od 1 do 31 maja, mogą liczyć na co czwartą ratę gratis. Na czym polega to rozwiązanie? Taka rata będzie zwolniona z prowizji oraz dodatkowych kosztów. Niewątpliwie skorzystamy na tym, jeśli bierzemy pożyczkę na wiele miesięcy. Planujesz większe wydatki? Jak najszybciej złóż wniosek w Zaplo i skorzystaj z obowiązującej promocji.

Prowizja w Zaplo mniejsza nawet o 20 proc.!

Czasem zdarza się, że rezygnujemy z wzięcia pożyczki z obawy przed dodatkowymi opłatami. Na szczęście co jakiś czas pojawiają się atrakcyjne promocje, które ułatwiają nam podjęcie decyzji o złożeniu wniosku. Dla przykładu Zaplo obniża prowizję związaną z pożyczką aż o 20 proc., jeśli zdecydujemy się na zobowiązanie w maju. W ten sposób niewątpliwie zaoszczędzimy na pożyczce i jej koszt będzie dla nas mniej odczuwalny.

„Gdy szukamy atrakcyjnej pożyczki na raty, warto szukać instytucji pozabankowych, które proponują ciekawe promocje. To świetna możliwość pożyczenia z mniejszymi kosztami. Bardzo często takie propozycje pojawiają się sezonowo, dlatego tym bardziej opłaca się śledzić strony internetowe firm pożyczkowych. Jeśli szukamy interesujących propozycji, odnajdziemy je w rankingach pożyczek, które są dostępne na portalach branżowych” − komentuje Maciej Suwik, ekspert portalu loando.pl

Darmowe pożyczki
Netcredit
2000 zł / 30 dni
Extraportfel
2000 zł / 45 dni
LendOn
1500 zł / 30 dni
MoneyMan
1500 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
2000 zł / 45 dni

Dodaj komentarz

######## #### ##   ## ####    ## 
##   ## ## ##   ## ##    ## 
##   ## ## ##   ## ##    ## 
########  ## ##   ## ##    ## 
##   ## ##  ##  ##  ## ##  ## 
##   ## ##  ## ##  ## ##  ## 
######## ####  ###  #### ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola