Potrzebujesz pożyczki? Sprawdź ofertę Zaplo!

Pożyczki pozabankowe zaciągamy coraz częściej i chętniej. Jednocześnie obawiamy się, czy podołamy spłacie pobranej sumy w terminie. Dlatego należy szukać produktów, które są dopasowane do konkretnych potrzeb klientów. Możemy je odnaleźć m.in. w ofertach Zaplo.

Potrzebujesz pożyczki? Sprawdź ofertę Zaplo!
Rozważasz pożyczkę? Skorzystaj z promocji Zaplo

Zaplo proponuje atrakcyjne pożyczki na raty

Sektor pozabankowy popularyzuje różne produkty. Już nie tylko chwilówki online cieszą się uznaniem. Obecnie coraz więcej osób pożycza na raty i bardzo ceni sobie taką opcję. Jedną z firm pożyczkowych, która proponuje taką ofertę jest Zaplo. To znany pożyczkodawca, który często jest uwzględniany w rankingach pożyczek na raty i cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Co więcej, ta instytucja pozabankowa często zaskakuje swoich klientów ciekawymi promocjami.

Co czwarta rata za darmo

W maju Zaplo ma dla nas aż dwie promocje. Pierwsza z nich szczególnie zainteresuje osoby, które planują długoterminowe zobowiązanie. Osoby, które złożą wniosek w terminie od 1 do 31 maja, mogą liczyć na co czwartą ratę gratis. Na czym polega to rozwiązanie? Taka rata będzie zwolniona z prowizji oraz dodatkowych kosztów. Niewątpliwie skorzystamy na tym, jeśli bierzemy pożyczkę na wiele miesięcy. Planujesz większe wydatki? Jak najszybciej złóż wniosek w Zaplo i skorzystaj z obowiązującej promocji.

Prowizja w Zaplo mniejsza nawet o 20 proc.!

Czasem zdarza się, że rezygnujemy z wzięcia pożyczki z obawy przed dodatkowymi opłatami. Na szczęście co jakiś czas pojawiają się atrakcyjne promocje, które ułatwiają nam podjęcie decyzji o złożeniu wniosku. Dla przykładu Zaplo obniża prowizję związaną z pożyczką aż o 20 proc., jeśli zdecydujemy się na zobowiązanie w maju. W ten sposób niewątpliwie zaoszczędzimy na pożyczce i jej koszt będzie dla nas mniej odczuwalny.

„Gdy szukamy atrakcyjnej pożyczki na raty, warto szukać instytucji pozabankowych, które proponują ciekawe promocje. To świetna możliwość pożyczenia z mniejszymi kosztami. Bardzo często takie propozycje pojawiają się sezonowo, dlatego tym bardziej opłaca się śledzić strony internetowe firm pożyczkowych. Jeśli szukamy interesujących propozycji, odnajdziemy je w rankingach pożyczek, które są dostępne na portalach branżowych” − komentuje Maciej Suwik, ekspert portalu loando.pl

Darmowe pożyczki
Netcredit
500 zł / 30 dni
AXI Card
6000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Sloan
3000 zł / 30 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

######## ##   ## ####### ##  ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ## ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ##  ####  ## ##  
######## ##   ## ##   ##  ##  #####  
##   ## ##   ## ## ## ##  ##  ## ##  
##   ## ##   ## ##  ##   ##  ##  ## 
########  #######  ##### ##  ##  ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze