Promocja Hapipożyczki - zaoszczędź 500 zł na trzeciej racie kredytu!

Hapipożyczki słyną na rynku pozabankowych instytucji pożyczkowych z elastyczności umów i indywidualnego podejścia do klienta. Nowi pożyczkobiorcy, mają teraz szansę na skorzystanie z promocji przygotowanej specjalnie dla nich. “Hapipożyczka 500+” to szansa na zaoszczędzenie, aż 500 zł na trzeciej racie kredytu! Promocja trwa od 6 do 20 czerwca 2018 roku.

Promocja Hapipożyczki - zaoszczędź 500 zł na trzeciej racie kredytu!
Weź udział konkursie i zyskaj 500 zl!

hapi pożyczki opinie hapi pożyczki opinie Weź pożyczkę Dodaj do porównania

Jak działa promocja “Hapipożyczka 500+” ?

Promocja “Hapipożyczka 500+” dotyczy jedynie pożyczek, których czas kredytowania wynosi minimum 6 miesięcy. Po akceptacji wniosku i telefonicznej weryfikacji klienta, na jego konto bankowe przelewana jest określona kwota pieniędzy, a pożyczkobiorca zobowiązany jest do terminowej spłaty dwóch pierwszych rat.

Przy spełnieniu wszystkich wytycznych, trzecia rata pożyczki zostanie przez firmę zmniejszona o 500 zł. Jeśli ustalona w umowie wysokość miesięcznych transz jest niższa niż 500 zł - promocja zapewni pełną spłatę trzeciej raty przez organizatora.

W przypadku niespłacenia rat w terminie, co jest równoznaczne z niewywiązaniem się pożyczkobiorcy z zasad regulaminu, organizator ma możliwość m.in. naliczenia odsetek w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie, która wynosi obecnie 14%.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów Hapipożyczki, które ukończyły 18 lat i mają stałe, udokumentowane źródło dochodu oraz zdolność kredytową. Od 6 do 20 czerwca 2018 roku, powinny one złożyć drogą internetową wniosek o swoją pierwszą pożyczkę.

Konieczna jest zgoda uczestnika na przetwarzanie przez firmę jego danych osobowych. Wnioski współpracowników i członków rodziny Organizatora będą odrzucane.

Dlaczego warto wybrać Hapipożyczki?

Hapipożyczki oferują pożyczki ratalne od 800 do nawet 15000 zł, na których spłatę klienci mają od 3 do 36 miesięcy. Firma daje pożyczkobiorcom możliwość wyboru wysokości rat oraz momentu rozpoczęcia spłaty - nie dłuższego jednak niż 2 miesiące od otrzymania pieniędzy.W przypadku chwilowych trudności finansowych, klienci mają możliwość skorzystania z “wakacji od spłat”.

Aby otrzymać pożyczkę wystarczy wypełnić drogą internetową wniosek i dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł, w celu potwierdzenia wiarygodności pożyczkobiorcy. Zwykle firma nie wymaga dodatkowych zaświadczeń i dokumentów, aczkolwiek weryfikuje zdolność kredytową swoich klientów.

Darmowe pożyczki
LendOn
3000 zł / 45 dni
Extraportfel
2900 zł / 45 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 40 dni
Tani Kredyt
3100 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

######## #### ######   ###  ######## 
   ##  ## ##  ##  ## ##  ##   ## 
  ##  ## ##    ##  ## ##   ## 
  ##   ##  ###### ##   ## ######## 
 ##   ##    ## ######### ##   ## 
 ##    ## ##  ## ##   ## ##   ## 
######## #### ###### ##   ## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola