Nowa promocja SuperGrosz – pierwsza pożyczka za darmo na 30 dni

SuperGrosz to nowoczesna firma pożyczkowa, posiadająca wyłącznie polski kapitał. Ostatnio, instytucja zaskoczyła swoich nowych klientów, podwyższając maksymalną kwotę zobowiązania do 10 000 zł. Obecnie, można ją otrzymać bez żadnych dodatkowych kosztów. Sprawdź, jak wyglądają warunki najnowszej promocji.

Nowa promocja SuperGrosz – pierwsza pożyczka za darmo na 30 dni
Pierwsza pożyczka na 30 dni w SuperGrosz jest teraz darmowa!

Super Grosz opinie Super Grosz opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

SuperGrosz – nowi klienci otrzymają pożyczkę za 0 zł!

W ofercie SuperGrosz pojawiła się kolejna, niezwykle atrakcyjna propozycja dla nowych klientów firmy. Jeżeli pożyczkobiorca spłaci całkowitą kwotę pożyczki w ciągu 30 dni od zawarcia umowy, nie poniesie on żadnych dodatkowych kosztów zobowiązania – RRSO należności wyniesie zatem 0%. Niewielka opłata zostanie doliczona jedynie w przypadku, w którym klient zdecyduje się na odebranie pieniędzy na poczcie – za pomocą czeku GIRO. Koszt usługi wyniesie wtedy 14 zł.

Promocja stanowi bardzo korzystne rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które potrzebują większej gotówki na krótki okres czasu. Za pierwszym razem bowiem, w SuperGrosz możemy pożyczyć nawet do 10 000 zł. Tak duża kwota zobowiązania rzadko pojawia się w ofertach darmowych chwilówek i pożyczek ratalnych.

SuperGrosz zaskakuje kolejnymi promocjami

Od pewnego czasu, Super Grosz zaczął zdecydowanie wychodzić naprzeciw nowym klientom. Niedawno, firma podwyższyła kwotę pierwszej pożyczki do wspomnianych 10 000 zł. Teraz natomiast, można ją otrzymać całkowicie za darmo. Z pewnością nie jest to koniec atrakcyjnych promocji instytucji - SuperGrosz stale pracuje nad nowymi udogodnieniami dla swoich klientów.

Ponadto, warto też wspomnieć, iż firma umożliwia spłacenie należności nawet w ciągu 4 lat od daty uzyskania zobowiązania finansowego, co raczej stanowi rzadkość wśród instytucji spoza sektora bankowego.

SuperGrosz wyemituje kolejny spot telewizyjny i wystartuje z kampanią radiową

Ze względu na dużą atrakcyjność nowej promocji, SuperGrosz zdecydował się na wyemitowanie nowego spotu telewizyjnego. Reklamę będzie można zobaczyć już od 6 listopada. 5 dni wcześniej ruszy natomiast profesjonalna kampania radiowa, skierowana do wszystkich nowych klientów firmy, których może zainteresować oferta RRSO 0%.

Pierwsza reklama SuperGrosz przedstawiała atrakcyjne warunki zaciągnięcia zobowiązania w firmie (m. in. bardzo niskie RRSO). Klientom, którzy nigdy nie zetknęli się z ofertą firmy, pozwoliła się również zapoznać najnowszymi propozycjami instytucji.

W jaki sposób zaciągnąć pożyczkę w SuperGrosz?

Aby skorzystać z najnowszej promocji SuperGrosz, nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych wymagań, poza tymi, które są podane na stronie internetowej instytucji. W celu zaciągnięcia pożyczki, przede wszystkim trzeba być obywatelem Rzeczypospolitej oraz posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski.

Ponadto, należy mieć skończone 21 lat. Potrzebny nam będzie również aktualny dowód osobisty, konto w banku, a także telefon komórkowy. Warto też wiedzieć, że SuperGrosz nie wymaga potwierdzenia naszych dochodów. Klient zostanie jednak dokładnie sprawdzony w takich bazach, jak Biuro Informacji Gospodarczej oraz Biuro Informacji Kredytowej.

Warto również wspomnieć, że SuperGrosz oferuje aż trzy sposoby weryfikacji klienta:

 • poprzez standardowy przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł,
 • poprzez tzw. czek GIRO, który klient realizuje w jednym z oddziałów Poczty Polskiej,
 • poprzez system Konto X – potwierdzenie tożsamości następuje po zalogowaniu się na swoje konto bankowe i udostępnieniu danych firmie.

Jeśli chodzi o procedurę otrzymania zobowiązania, wystarczy złożyć odpowiedni wniosek na stronie internetowej SuperGrosz oraz podać wszystkie niezbędne dane. Po pozytywnej weryfikacji przez pożyczkodawcę, pieniądze możemy otrzymać już w ciągu kilkunastu minut od wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Darmowe pożyczki
LendOn
3000 zł / 45 dni
Extraportfel
2900 zł / 45 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Wonga
1500 zł / 60 dni
Ale gotówka
2000 zł / 30 dni
Finbo
3000 zł / 30 dni
Szybka Gotówka
6000 zł / 30 dni
Halopożyczka
2000 zł / 30 dni
Wandoo
2500 zł / 30 dni
Zylion
1500 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

######## #######  #######   ###  ##  ## 
##    ##   ## ##   ##  ## ##  ###  ## 
##    ##   ## ##   ## ##  ## #### ## 
######  ##   ## ##   ## ##   ## ## ## ## 
##    ##   ## ## ## ## ######### ## #### 
##    ##   ## ##  ## ##   ## ##  ### 
##    #######  ##### ## ##   ## ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze