Wielka loteria Provident - do wygrania samochód i gotówka!

Klienci Provident mogą liczyć nie tylko na atrakcyjna ofertę pożyczki, ale także wyjątkowe konkursy. Jednym z nich jest loteria, w której do wygrania są samochody marki Ford oraz gotówka. Wystarczy, że w wyznaczonym przez pożyczkodawcę terminie weźmiemy pożyczkę i zarejestrujemy ją za pomocą SMS lub formularza online. Jakie jeszcze warunki należy spełnić, aby zagrać o samochód?

Weź udział w wielkiej loterii Providenta!

Provident opinie Provident opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Ford Eco Sport oraz gotówka od Provident

Provident jako czołowy pożyczkodawca wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, szeroką gamą produktów, ale także licznymi promocjami. To właśnie one sprawiają, że pożyczka nie jest przez wnioskującego odczuwalna, a samo pożyczanie staje się przyjemne. Tym razem Provident także przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę. W Wielkiej Loterii kredytodawcy do wygrania jest pięć samochodów marki Ford Eco Sport 1.0 EcoBoost oraz 500 x 1 000 zł.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w loterii?

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków narzuconych przez pożyczkodawcę. Jednym z nich jest sięgnięcie po pożyczkę w określonych dniach. Wnioskujący powinien złożyć swój wniosek od 23.05 do 26.06.2018 r. Warto pamiętać, że nie ważna jest kwota pożyczki, po jaką sięgamy. Każda pożyczka bierze udział w losowaniu.

W terminie trwania oferty promocyjnej od Provident należy wysłać także wiadomość SMS pod numer 732 120 088. Powinien się w niej znaleźć numer umowy pożyczki. Wysłanie tej wiadomości posłuży identyfikacji naszej osoby. Należy pamiętać, aby SMS został wysłany z numeru telefonu, który podaliśmy podczas wnioskowania o pożyczkę. Osoby, które wolą skorzystać z komputera, mogą dokonać tej procedury wypełniając formularz na stronie loteria.provident.pl. W obu przypadkach pożyczkodawca wyśle nam wiadomość zwrotną. Będzie ona zawierała informacje dotyczące przyjęcia zgłoszenia oraz informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

Jak wziąć pożyczkę w Provident?

Wnioskowanie o pożyczkę w Provident jest bardzo proste. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową pożyczkodawcy i za pomocą suwaków wybierzemy interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Pamiętajmy, aby wybór ten dobrze przemyśleć. Pożyczka powinna być dopasowana do naszych finansowych możliwości, abyśmy nie mieli problemu z jej spłatą. Po wyborze parametrów naszej pożyczki powinniśmy wypełnić i wysłać wniosek. Dalszy etap to weryfikacja naszej tożsamości. Provident świadczy swoje usługi w oparciu o weryfikację za pomocą tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego. Będziemy więc musieli przelać na konto pożyczkodawcy kwotę 1 zł. Ważne, aby konto, z którego dokonujemy potwierdzenia naszej tożsamości należało do nas.

Gdy dokonamy już wszelkich czynności, pozostaje nam oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. Bez względu na to, czy będzie ona pozytywna, czy negatywna, zostaniemy o niej poinformowani. Jeśli pożyczka zostanie nam przyznana, znajdzie się ona na naszym koncie w kilkanaście minut. Pamiętajmy, że w Provident możemy wnioskować o pożyczkę nawet wtedy, gdy mamy jeszcze niespłaconą poprzednią pożyczkę. W Loterii są ważne pożyczki:

 • niespłacone w okresie pierwszych 14 dni od daty zawarcia umowy;
 • od których nie odstąpiono;
 • nieposiadające zaległości ze spłatą raty w wysokości jednej raty miesięcznej Pożyczki (w przypadku pożyczki, w której spłata następuje w ratach miesięcznych) lub dwóch rat tygodniowych (w przypadku pożyczki, w której spłata następuje w ratach tygodniowych) o okres dłuższy niż wskazany w harmonogramie określonym w zawartej umowie tej pożyczki;

Jakie muszę spełniać warunki, aby wnioskować o pożyczkę?

Provident życzy sobie, aby pożyczkobiorcy mieli ukończone 18 lat. Jest to bardzo niski próg wieku dla wnioskujących, przez co studenci bez problemu mogą uzyskać dodatkową gotówkę. Poza tym pożyczkodawca wymaga, aby klienci firmy posiadali polskie obywatelstwo i aktywny numer telefonu. Będzie on potrzebny do procesów weryfikacji czy poinformowania nas o decyzji pożyczkodawcy.

Provident oczekuje podania stałego źródła dochodu, który pozwoli na terminową spłatę zadłużenia. Jeśli nie będziemy przestrzegali terminu spłat kolejnych rat pożyczki, możemy trafić do rejestru dłużników. Pamiętajmy, że wnioskując o pożyczkę w Provident nie musimy podawać jej celu. Pożyczkodawcy zależy tylko na tym, aby pieniądze wróciły do niego na czas, a nasza zdolność kredytowa pozostała niezachwiana.

Darmowe pożyczki
Netcredit
500 zł / 30 dni
AXI Card
6000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Sloan
3000 zł / 30 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Modna Pożyczka
2000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

 ###### ##  ## ##   ## #### ######## 
##  ## ## ## ##   ## ## ##   ## 
##     ####  ##   ## ## ##   ## 
##     ##  ##   ## ## ######## 
##     ##   ##  ##  ## ##    
##  ##  ##   ## ##  ## ##    
 ######   ##    ###  #### ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze