Aktualności dotyczące branży pożyczek online oraz fintech - strona 4


Wywiad z Tomaszem Smusem, Founder w GetTheCoin

Tomasz Smus to specjalista w dziedzinie innowacyjnych projektów związanych z nowymi technologiami i finansami. Postanowił stworzyć platformę wymiany wiedzy i doświadczeń na ten temat. Tak powstała konferencja Warsaw Startups and Fintech Day.


Wywiad z Bartłomiejem Wołoszynem, Senior Territory Account Manager w Oracle

Warsaw Startups and Fintech Day odbyło się 28 listopada w siedzibie firmy Oracle. Przedstawicieli firmy, był jednym z prelegentów. Bartłomiej Wołoszyn opowiedział o działalności Oracle i zdradził kilka szczegółów nowej usługi opartej o blockchain.


Wywiad z Łukaszem Zgiepem, Chief Operating Officer w CrowdWay

28 listopada w siedzibie firmy Oracle odbyła się pierwsza edycja konferencji Warsaw Startups and Fintech Day. Gościem wydarzenia był Łukasz Zgiep, Chief Operating Officer w firmie CrowdWay. Czy Equity Crowdfunding jest ciekawą formą inwestowania? Przeczytaj co powiedział ekspert!


Konkurs pozyczkaportal.pl - do wygrania tablet i bilety do kina!

Marzy ci się tablet lub podwójny bilet do kina? Weź udział w konkursie pozyczkaportal.pl i spraw sobie niezapomniany prezent. Akcja trwa do 28 listopada.


IT Future EXPO 2017 – relacja z wydarzenia

IT Future EXPO 2017 już za nami! Piąta edycja kolejny raz okazała się dużym sukcesem. Pojawiło się ponad 2500 uczestników, którzy mogli dowiedzieć się więcej o aktualnych trendach oraz innowacyjnych rozwiązaniach w branży IT. Sprawdź relację z wydarzenia.


Druga edycja FinTech Brunch zakończona sukcesem - relacja z wydarzenia

25 października 2017 roku miała miejsce druga edycja FinTech Brunch. FinTech jest przyszłością - co zrobić, aby Polska stała się światowym liderem tego rynku? Zobacz relację z wydarzenia!


Wywiad z Łukaszem Wierdakiem, Investment Partner w MCI Capital

Łukasz Wierdak był jedną z osób, którą zapytaliśmy o rozwój FinTechu w Polsce. Byliśmy ciekawi, w jakim kierunku jego zdaniem zmierza ten rynek i jakie są dalsze perspektywy jego rozwoju?


Wywiad z Markiem Bosakiem, dyrektorem ds. komunikacji Vivus Finance

Podczas drugiej edycji FinTech Brunch, mieliśmy okazję porozmawiać z Markiem Bosakiem – dyrektorem ds. komunikacji Vivus Finance. Czy według naszego rozmówcy branża FinTech ma szansę na rozwój?


Wywiad z Łukaszem Grzeszczykiem i Agnieszką Cieślok z firmy Hays Poland

25 października odbyło się już drugie spotkanie pod nazwą FinTech Brunch, organizowane przez Fintek.pl. Konferencja dotyczyła perspektyw rozwoju sektora. Wśród gości byli m.in. pracownicy Hays Poland, firmy funkcjonującej na rynku rekrutacyjnym.


Wywiad z Patrykiem Pietrzakiem, VP International Sales w Kontomatik

Patryk Pietrzak VP International Sales w Kontomatik, był gościem II edycji Fintech Brunch. Nasz rozmówca opowiedział nam, w którym kierunku zmierza branża Fintech i wytłumaczył dlaczego na konferencji panuje luźna i rodzinna atmosfera.


Wywiad z Marcinem Sikorą, business consultant Fintek.pl

FinTech Brunch odbył się już po raz drugi. 25 października przedstawiciele branży spotkali się, żeby wspólnie omówić perspektywy rozwoju sektora w Polsce. Jednym z gości był Marcin Sikora z Fintek.pl.


Wywiad z Łukaszem Piechowiakiem, redaktorem naczelnym Fintek.pl

Jakie są perspektywy rozwoju sektora FinTech w Polsce? Podczas drugiego FinTech Brunchu zapytaliśmy o to redaktora naczelnego Fintek.pl - Łukasza Piechowiaka. Poznajcie jego przewidywania na ten temat.


Potencjalnie nieBezpieczni – kampania na rzecz bezpieczeństwa w Sieci

Kampania Potencjalnie Niebezpieczni ma na celu uświadomienie przedsiębiorców i konsumentów o zagrożeniach wynikających z nierozsądnego korzystania z sieci. Przedsięwzięcie aktywnie wspiera Loando.pl


XI Panel VIP - czy Polska zostanie Doliną Krzemową Europy Środkowo-Wschodniej?

24 października 2017 roku, studenckie Koło Naukowe Inwestor, zorganizowało XI Panel VIP. Ludzie ze świata biznesu wzięli udział w dyskusji odpowiadającej na pytanie: “Czy Polska ma szansę zostać Doliną Krzemową Europy Środkowo-Wschodniej”?


Wywiad z premierem Janem Krzysztofem Bieleckim, przewodniczącym Rady Partnerów EY Polska

Podczas XI Panelu VIP mieliśmy przyjemność porozmawiać z wybitnym politykiem i ekonomistą, Janem Krzysztofem Bieleckim. Jak przedstawia się rozwój FinTechu w Polsce w ostatnich latach?