Finlan

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 11300
Okres pożyczki 28 mies.

Koszty pożyczki w Finlan

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 2000 zł, maksymalna 30000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 24-36 miesięcy. Dla kwoty 2000 zł na okres 24 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 2000 zł


Finlan to nowość na rynku pożyczek ratalnych. Pożyczki udziela tu TF Bank - zaufany bank działający od 1987 roku z siedzibą w Szwecji. Sprawdź na czym polega ta oferta:

 • Pożyczka ratalna godna zaufania - udzielana przez międzynarodowy, działający od ponad 30 lat bank.
 • Kwota pożyczki wynosi od 2 000 do 30 000 zł, a RRSO może wynosić od 18,43%.
 • Do zaciągnięcia pożyczki wystarczy wykonać trzy bardzo proste kroki.
 • Możliwość zrezygnowania z umowy zawartej zdalnie przez 14 dni.
 • Na korzyść Finlan przemawiają bardzo wysoka górna kwota pożyczki oraz długi czas spłaty pożyczki. Wadą jest dość skrupulatny proces weryfikacji pożyczkobiorcy.

Finlan opinie

Z serwisu Finlan nie zdążyło jeszcze skorzystać wielu klientów. Pierwsze reakcje są jednak bardzo pozytywne. Sprawdź jakie opinię o tej pożyczce wyrażają jej klienci.

 • „Pożyczka ratalna na warunkach kredytu gotówkowego? Ciężko było mi w to uwierzyć, ale to faktycznie możliwe na Finlan. - Mariusz
 • „Zależało mi na czasie, a banki wymagały donoszenia kolejnych dokumentów i przychodzenia do oddziałów. Na szczęście znalazłam Finlan, gdzie pieniądze dostałam jeszcze tego samego dnia." - Wiola
 • „Myślałem, że przy moich dochodach nikt nie da mi pożyczki na 20 tys.. Jakie było moje zdziwienie kiedy zadzwonił do mnie konsultant Finlan z bardzo dobrą wiadomością!” - Kuba

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w Finlan krok po kroku:

 1. Wybierz odpowiadające ci kwotę oraz czas spłaty pożyczki.
 2. Wypełnij wniosek podając wymagane dane oraz zgody
 3. Poczekaj na weryfikację wniosku.
 4. PIeniądze dostaniesz nawet tego samego dnia!

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Finlan:

Wiek od 22 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Serwis pożyczkowy Finlan nie ma wobec swoich klientów skomplikowanych wymagań. Konieczne jest na pewno posiadanie podstawowego dokumentu tożsamości, jakim jest dowód osobisty. W zależności od źródła oraz wysokości dochodów konieczne mogą być dokumenty potwierdzające naszą sytuację dochodową. W niektórych sytuacjach zostaniemy poproszeni o dostarczenie zaświadczenie od pracodawcy o wysokosci i źródłe uzyskiwanych zarobków. Minimalny dochód wymagany przez pożyczkodawcę wynosi 650 zł dla emerytów i rencistów i 1000 zł dla pozostałych osób. Osoba starająca się o pożyczkę w Finlan powinna mieć od 22 do 75 lat. Oprócz wymogów osobowych do zaciągnięcia tu pożyczki konieczne jest posiadanie telefonu komórkowego, konta bankowego oraz adresu e-mail. By otrzymać pożyczkę wystarczy kliknąć ‘weź kredyt’ po czym kolejno podać dane podstawowe, dane osobiste, dane o dochodzie i zatrudnieniu oraz o zamieszkaniu. Pamiętajmy, by zaakceptować wszystkie wymagane przez Finlan oświadczenia!


Rodzaje pożyczek w Finlan

Oferta Finlan:

 • Pożyczka ratalna

Finlan jest serwisem oferującym pożyczkę ratalną. Możemy tu otrzymać od 2 000 do 30 000 zł. Otrzymaną kwotę spłaca się w miesięcznych ratach przez okres od 24 do 60 miesięcy (2 do 5 lat). Nominalne oprocentowanie pożyczki wynosi bardzo niskie 7,2 proc., a RRSO dla reprezentatywnego przykładu 18,43%. Pożyczkodawcą w serwisie Finlan jest bank, co oznacza, że otrzymujemy tu pożyczkę na bankowych warunkach.


Finlan - koszty

24miesięcy
2000zł -
30000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Finlan - dane firmy:

KRS
0000577778
NIP
5223040140
REGON
362678227

Dane kontaktowe:

Money Beat Sp. z o.o.

Prosta68
00-838 Warszawa

e-mail: info@ratka.pl

telefon: 611 100 420

www: finlan.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne
Weź pożyczkę

Opis produktu Finlan

Finlan jest serwisem pożyczkowym pośredniczącym w udzielaniu pożyczek przez TF Bank. TF Bank nie prowadzi sprzedaży swoich produktów finansowych - te zadanie przenosi na np. serwisy pożyczkowe takie jak Finlan. Dzięki temu, że mamy tu do czynienia z bankiem, to możemy liczyć na naprawdę atrakcyjne warunki finansowania. Oprocentowanie nominalne wynosi bardzo niskie 7,2 proc., co czyni tę ofertę konkurencyjną wobec praktycznie każdej pożyczki na rynku. Finlan zasługuje też na uwagę ze względu na niskie wymagania wstępne wobec pożyczkobiorców, oraz niewielkie wymagania co do dokumentów, które muszą przedstawić jego potencjalni klienci. Wszystko to sprawia, że pożyczkę można tu dostać już w jeden dzień.


Wady i zalety oferty Finlan:

Zalety:

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki
 • Nawet do 5 lat na spłatę zobowiązania
 • Niskie kryteria dochodowe
 • Pożyczkodawcą jest zaufany bank
 • Minimum formalności

Wady:

 • W niektórych przypadkach konieczność potwierdzenia zarobków

Wady i zalety oferty Finlan podsumowanie

Zalety Finlan w porównaniu do typowej pożyczki ratalnej są takie, jak w przypadku porównania pożyczki ratalnej do kredytu. Mamy tu do dyspozycji dużo wyższe kwoty i dłuższy czas spłaty niż w typowej ratalce. Pomimo tego Finlan nie ma wobec swoich klientów bankowych wymagań. Na korzyść serwisu przemawia fakt, że pożyczkodawcą jest międzynarodowy, zaufany bank, który ma już ponad 30 letnie doświadczenie w usługach finansowych. Wadą pożyczki jest niestety konieczność przedstawienia przez niektóre osoby zaświadczenia z pracy, oraz liczne zgody przy składaniu wniosku.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Finlan

##   ## ##  ## ##   ## ########    ## 
## ## ## ## ## ## ## ## ##       ## 
## ## ##  ####  ## ## ## ##       ## 
## ## ##  ##  ## ## ## ######     ## 
## ## ##  ##  ## ## ## ##    ##  ## 
## ## ##  ##  ## ## ## ##    ##  ## 
 ### ###   ##   ### ### ######## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Finlan

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania