Preslo na raty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 7500
Okres pożyczki 13 mies.

Koszty pożyczki w Preslo na raty

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-24 miesięcy. Dla kwoty 100 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 100 zł


Preslo to nowość na polskim rynku w kategorii pożyczek na raty. Całkiem nowa, świeża oferta pożyczki na kwoty już od 100 złotych do nawet 15 000 złotych dzięki pośrednikowi jakim jest Preslo. Okres kredytowania to do wyboru od 1 do 24 miesięcy. Dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochody to jedyne, niezbędne do wzięcia pożyczki dokumenty. Do tego konieczne jest mieć ukończone 18 lat, posiadać polskie obywatelstwo oraz adres stałego zamieszkania na terenie Polski. Adres email, aktualny numer telefonu oraz aktywny rachunek bankowy również są niezbędne aby ubiegać się o pożyczkę w Preslo.

 • Preslo jest instytucją finansową, która pośredniczy przy udzielaniu pożyczek na raty.
 • Wysokość pożyczki może sięgnąć od 100 do 15 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 1 do 24 miesięcy.
 • Klient może zaciągnąć pożyczkę bez wychodzenia z domu, wystarczy, że złoży wniosek online.
 • Preslo wyszuka najlepsze oferty pożyczkowe na rynku.
 • Dowód osobisty, zaświadczenie o dochodach, aktualny numer telefonu, adres email oraz aktywny rachunek bankowy to wszystko co niezbędne, żeby uzyskać pożyczkę online.

Preslo na raty opinie

Preslo pojawiło się na polskim rynku pożyczkowym w 2021 roku. Od pierwszych dni ich oferta wydaje się być atrakcyjna dla potencjalnego pożyczkobiorcy. Pożyczka dostępna już od bardzo niskich kwot, rzędu od 100 do kilkuset złotych, po nawet 15 000 złotych, co czyni ją wyjątkową ofertą dla każdego. Konieczne jest ukończenie 18 roku życia, posiadanie dowodu osobistego oraz udokumentowanego dochodu, aby móc ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem Preslo. 24 miesiące to maksymalny okres, na jaki można uzyskać zadłużenie, co w połączeniu z odpowiednią kwotą pożyczki jest wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem.

 • Bardzo sprawnie działająca firma, którą z czystym sumieniem polecam. - Matylda
 • Jeden z lepszych wniosków jakie wypełniałem. Podajesz cel pożyczki, ale można podać inny! kwote, którą wpisujesz sam- wiec jak nie trzeba się meczyć z suwakami, które nigdy nie wyłapują kwoty, o ... - Michał

więcej opinii

Wady i zalety oferty Preslo na raty:

Zalety:

 • Prosty system, który zaprezentuje najlepiej dopasowane do potrzeb klienta oferty
 • Możliwość wyszukania ofert już od 100 złotych pożyczki do kwoty nawet 15 000 złotych
 • Okres pożyczki to do wyboru od 1 do 24 miesięcy
 • Wnikliwa analiza rynku i wybór najlepszych ofert
 • Jeden wniosek, który daje dostęp do wielu pożyczkodawców

Wady:

 • Wgląd w koszty dopiero po wyborze konkretnych ofert

Wady i zalety oferty Preslo na raty podsumowanie

Preslo to ciekawa alternatywa dla samodzielnego zagrzebywania się w ofertach dostępnych na polskim rynku pożyczek na raty. Przedstawienie ofert najlepiej dopasowanych do potrzeb klienta to wielkie ułatwienie. Minusem jest brak możliwości wglądu w koszty poszczególnych ofert na wcześniejszym etapie, jednak niewielka pula dobranych ofert daje szansę na zaznajomienie się z warunkami w krótkim czasie. Preslo nie udziela żadnych pożyczek, więc nie mają także wpływu na okres rozpatrywania wniosku ani na finalną decyzję instytucji finansowej.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Preslo na raty krok po kroku:

 1. Kliknij “Złóż wniosek” i tam podaj interesującą Cię kwotę oraz okres kredytowania
 2. Uzupełnij niezbędne dane i odpowiedz na wszystkie pytania z wniosku
 3. Poczekaj na zaprezentowanie najlepszych ofert pożyczkowych dobranych do potrzeb klienta

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Preslo na raty:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o dochodach
Stałe miejsce zamieszkania

Wniosek w Preslo jest nieco inny niż w większości firm pożyczkowych. Pytania zadawane są jedno po drugim, a odpowiedzi należy wybrać z rolki. Proces wnioskowania o pożyczkę w Preslo nie jest wcale problematyczny.

Po pytaniu o cel, kwotę oraz okres kredytowania, należy wypełnić wniosek odpowiednimi danymi oraz odpowiedzieć na resztę pytań. Wszystko po to, aby dobrać ofertę najlepszą względem oczekiwań klienta. Po dopasowaniu oferty niezbędny będzie jeszcze do ukończenia proces weryfikacji zależny od poleconego przez Preslo pożyczkodawcy.

Dostęp do szerokiego grona ofert pożyczkodawców z polskiego rynku ofert finansowych daje dużo opcji wyboru najtańszej i najlepszej propozycji. To od wnioskującego zależy, z usług którego pożyczkodawcy zasugerowanego przez Preslo skorzysta.


Rodzaje pożyczek w Preslo na raty

Preslo oferuje dostęp do szerokiego wyboru pożyczek na raty. Jest to jedyny produkt, którego analizy porównawczej i prezentacji ofert dokonuje Preslo..Pożyczka ratalna na kwotę od 100 do nawet 15 000 złotych z okresem spłaty od 1 do 24 miesięcy. Do uzyskania niezbędne są dowód osobisty, zaświadczenie o dochodach, a także aktualny numer telefonu, email oraz aktywny rachunek bankowy. Konieczne jest także ukończone 18 lat i posiadanie polskiego obywatelstwa oraz adresu stałego zamieszkania na terenie Polski. Dzięki tym danym, Preslo wybierze najlepsze propozycje i zaprezentuje je pożyczkobiorcy.


Preslo na raty - koszty

24miesięcy
100zł -
15000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Preslo na raty - dane firmy:

Dane kontaktowe:

FS PERFORMANCE GROUP S.L

ul. Barcas 22
46002 Valencia

e-mail: info@preslo.com

telefon:

www: preslo.com

serwisy społecznościowe:  

Weź pożyczkę

Opis produktu Preslo na raty

Preslo to witryna internetowa, która po wprowadzeniu odpowiednich parametrów pożyczki, takich jak wysokość pożyczki (od 100 złotych do 15 000 złotych) oraz okres kredytowania (od 1 miesiąca do 24 miesięcy) dokona analizy rynku pożyczkodawców i przedstawi ofertę najlepiej dopasowana do potrzeb wnioskodawcy. Preslo nie współpracuje z żadnym konkretnym pożyczkodawcą. W oparciu o najnowsze technologie Fintech Preslo dokonuje analizy potrzeb i przedstawia oferty najlepiej dopasowane do potrzeb. Koszty, proces weryfikacji i inne zależą już od konkretnej firmy pożyczkowej, z którą klient zdecyduje się podjąć relację.


Dodaj opinię o Preslo na raty

 #######   ###   ###### ######## ##  ## 
##   ##  ## ##  ##  ## ##    ##  ## 
##   ## ##  ## ##    ##    ## ##  
##   ## ##   ## ###### ######  #####  
## ## ## #########    ## ##    ## ##  
##  ## ##   ## ##  ## ##    ##  ## 
 ##### ## ##   ## ###### ######## ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Preslo na raty

Opinia o Preslo na raty od Matylda 2021-09-15 08:02:35 #5975
Bardzo sprawnie działająca firma, którą z czystym sumieniem polecam.
Odpowiedz
Opinia o Preslo na raty od Michał 2021-09-14 08:19:14 #5973
Jeden z lepszych wniosków jakie wypełniałem. Podajesz cel pożyczki, ale można podać inny! kwote, którą wpisujesz sam- wiec jak nie trzeba się meczyć z suwakami, które nigdy nie wyłapują kwoty, o którą Ci chodzi- albo nie tracisz 5 minut na "wyłapanie" potrzebnej kwoty- co jest w sumie zabawne, bo wtedy te natychmiastowe pożyczki wcale nie są natychmiastowe- bo traci się gro czasu na ustalenie kwoty:) No i poza kwota oczywiście czas. Tyle! Poźniej tylko email i czekasz na odpowiedz- na propozycje! Dla mnie rewelacja- bo dostajesz najlepszą ofertę na rynku- wiec nie trzeba skladac kilku wniosków! Tylko jeden- co jest mega oszczednością czasu. Ja jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam.
Odpowiedz

Zobacz także:

Axi Card
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Opena
4.6

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Askredyt
4.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania