Wiosenna promocja w Wandoo

Wielu z nas nie może doczekać się wiosny. Gdy pojawiają się pierwsze słoneczne promienie, chętnie wracamy do naszych ogrodów i tarasów, aby zadbać o ich wygląd po zimowych mrozach. Niestety, wiąże się to z wydatkami. Jeśli potrzebujemy dodatkowych środków, powinniśmy skorzystać z promocji przygotowanej przez Wandoo.

Wiosenna promocja w Wandoo
Pożyczkobiorcy Wandoo mogą otrzymać atrakcyjne nagrody.

Wandoo opinie Wandoo opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Wandoo i piękny zielony ogródek

Znany pożyczkodawca Wandoo zachęca do skorzystania ze swoich usług w bardzo oryginalny sposób. Chodzi tu o konkurs, który organizuje wraz z początkiem wiosny. Zadanie mu towarzyszące jest bardzo proste. Musimy podzielić się zdjęciami naszego zielonego zakątka, który przygotowaliśmy na wiosnę. Jak się okazuje, wcale nie musi to być imponujących rozmiarów ogród. Czasem piękne aranżacje zieleni możemy stworzyć na tarasie, albo nawet niewielkim balkonie. Najważniejsza jest nasza kreatywność. Dla oceniających pracę ważne będą walory artystyczne tej fotografii i pomysłowość cechująca autora.

Wiosna z Wandoo – na czym polega konkurs?

Przygotowana przez Wandoo promocja adresowana jest do osób, które planują wziąć pożyczkę pozabankową w okresie pomiędzy 18 kwietnia a 18 maja. Warunkiem uczestnictwa w niej jest właśnie wzięcie chwilówki na dowolną kwotę i okres kredytowania. Jeśli to nasza pierwsza pożyczka w tej instytucji pozabankowej, może ona maksymalnie wynosić 1500 zł. Gdy pożyczamy po raz kolejny, możemy aplikować nawet o 5000 zł, co jest bardzo korzystną sumą. Czas spłaty mieści się w przedziale od 10 do 30 dni. Niewątpliwie, każdy dopasuje najlepsze parametry, adekwatne do potrzeb i możliwości spłacania należności. Takie sumy na pewno będą pomocne, przy szykowaniu ogrodu na najbliższe słoneczne miesiące.

Skorzystanie z oferty to pierwszy warunek wzięcia udziału w konkursie. Drugim jest zrobienie zdjęcia wiosennej wersji swojego ogrodu, albo balkonu. Powinniśmy umieścić w nim kartkę z nazwą firmy, żeby pożyczkodawca wiedział, że chwalimy się własnym ogrodem, nie zaś zdjęciem wyszukanym w internecie. Uczciwość jest bardzo ważna dla organizatorów, co dobrze świadczy o nich i dodatkowo zachęca do korzystania z usług, które proponują.

Nagrody dla zwycięzców

Oczywiście, jak zawsze w przypadku konkursów, nie może zabraknąć nagród. Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają bony do wykorzystania w trakcie zakupów w markecie budowlano-ogrodniczym OBI. Główna wygrana to aż 500 zł do wydania w jednej z placówek. Zwycięzca może być jeden, ale organizatorzy pomyśleli też o osobach, które również zasługują na wyróżnienie. Pozostałe dwa miejsca na podium otrzymają bon na kwotę 300 zł także do wykorzystania w OBI. Przewidziano także kilka mniejszych nagród, dla projektów, które również zasługują na docenienie. Bony na kwotę 100 zł niewątpliwie ucieszą entuzjastów ogrodów, którzy zajęli dalsze pozycje. Zwycięzcy oraz osoby wyróżnione poznają werdykt już 24 maja 2017 r. Informacja zostanie im przekazana drogą mailową.

Bez wątpienia, wiosenna pożyczka plus nagroda w konkursie pozwolą na wprowadzenie wielu korzystnych zmian w ogrodzie, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć oczy zielenią przez najbliższe miesiące.

„Promocje w firmach pożyczkowych nie są nowością. Usługodawcy starają się dostosować do potrzeb klientów i wprowadzać ciekawe konkursy, które dadzą klientom szansę na kreatywne działanie i zdobycie trakcyjnych nagród. Jednocześnie, zachęcą ich do skorzystania z usług instytucji pozabankowej” – komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl

Darmowe pożyczki
Netcredit
500 zł / 30 dni
AXI Card
6000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Sloan
3000 zł / 30 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Modna Pożyczka
2000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

##   ## ######## ##   ## ####### ##   ## 
##   ## ##    ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##    ##   ## ##   ## ##   ## 
######### ######  ######### ##   ## ######### 
##   ## ##    ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##    ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ######## ##   ## ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze