Pożyczka na wyprawkę szkolną

W sierpniu robi się gorąco nie tylko ze względu na wysokie temperatury. O prawdziwy ból głowy może przyprawić nadmiar wydatków w rodzinach, w których są dzieci w wieku szkolnym. Oprócz rodzinnych wakacji, trzeba też kupić podręczniki, tornister, przybory szkolne, zeszyty... Gdy brakuje środków na te potrzeby konsumpcyjne, może przydać się pożyczka na wyprawkę szkolną. Gdzie szukać ofert z najlepszymi parametrami?

Infografika przygotowana przez pozyczkaportal.pl i AASA Polska dotycząca wyprawki szkolnej

Na wyprawkę szkolną trzeba w domowym budżecie zarezerwować nawet 900 zł. Zwykle ten wydatek staramy się rozłożyć w czasie, kompletując rzeczy potrzebne dziecku do szkoły na raty, tzw. w jednym miesiącu część produktów, w kolejnym pozostałe. Nie zawsze jednak udaje się nam na tyle rozplanować zakupy, aby ze spokojną głową wybrać się jeszcze na rodzinne wakacje czy pokryć wydatki, które niespodziewanie się pojawiły. Sprawdziliśmy, które firmy pożyczkowe zaoferują nam najlepsze warunki, gdy będziemy chcieli pożyczyć 500 zł na 30 dni.

Pożyczka za darmo dla nowych klientów

Jeśli dotychczas nie korzystaliśmy z usług sektora pozabankowego, czeka na nas szeroka oferta pożyczek na 0 proc. Oznacza to tyle, że jako nowi klienci możemy skorzystać z promocji i oddać dokładnie taką sumę, jaką pożyczyliśmy. Ważne jest, aby nie przekroczyć wyznaczonego terminu spłaty, który wynosi 30 dni. Gdy nie dotrzymamy warunków umowy, wówczas zobowiązanie będzie obarczone takimi samymi kosztami, jak pożyczka spoza promocyjnej oferty. Darmową pożyczkę znajdziemy aż u 17 pożyczkodawców: Filarum, Netcredit, Vivus, Alfa Kredyt, Via SMS, Smartpozyczka, Ofin.pl, Ekspres Kasa, KasaTAK, Ferratum Bank, Łatwy Kredyt, Szybka Gotówka, Pożyczkaplus, Visset, Extraportfel oraz Soho Credit.

Najtańsza pierwsza pożyczka

Gdy żadna z darmowych chwilówek nie przypadła nam do gustu lub spotykaliśmy się z odmownymi decyzjami, to najtańszą opcją skompletowania szkolnej wyprawki będzie Wonga.pl. Jeden z czołowych pożyczkodawców w Polsce pobiera jedynie 10 zł prowizji od nowych klientów. Z kolei o 50 zł więcej niż pożyczyliśmy oddamy po miesiącu w Pandamoney. Dodatkowo, jeśli zgodzimy się w trakcie składania wniosku na potwierdzenie danych poprzez zalogowanie się na swoim profilu na Facebooku, wówczas zyskamy rabat w wysokości 25 zł.

NAJLEPSZE OFERTY DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Jeśli już wcześniej pożyczaliśmy pieniądze od którejś z firm pożyczkowych i mamy status stałego klienta, to najkorzystniejszą ofertę ma dla nas Pandamoney (550 zł do zwrotu), Vivus (570 zł) oraz Soho Credit (595,5 zł). Przy drugiej i kolejnej pożyczce odpada nam kilka formalności (nie musimy robić przelewu z opłatą weryfikacyjną, wypełniać całego wniosku od nowa). Wystarczy, że zalogujemy się na swoim profilu klienta i złożymy odpowiednią dyspozycję. W niektórych firmach możemy też aplikować przez SMS­a (np. Ekspres Kasa, SmartPożyczka) lub korzystając z aplikacji mobilnej (Vivus, Kredito24).

 

Dodaj komentarz

########  ####### ##   ## ##   ## ###### 
##   ## ##   ## ###  ### ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## #### #### ##   ## ##    
######## ##   ## ## ### ## ##   ## ###### 
##    ##   ## ##   ## ##   ##    ## 
##    ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##     ####### ##   ## #######  ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze