Trzecia edycja April Consumer Credit Days już niebawem!

Firmy działające na rynku FinTech stale się rozwijają. Nie znaczy to jednak, że nie mają pytań dotyczących funkcjonowania różnych obszarów. April Consumer Credit Days pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości, dodatkowo wzbogaci słuchaczy w wiedzę z zakresu poprawnego zarządzania należnościami w instytucjach. Konferencja temu poświęcona odbędzie się 26-27 kwietnia 2018 w Hotelu Warszawianka.

Trzecia edycja April Consumer Credit Days już niebawem!

Program April Consumer Credit Days

April Consumer Credit Days to pięć bogatych w wiedzę paneli, podczas których słuchacze będą mogli dowiedzieć się ile kosztuje rynek konsumencki czy jak prawidłowo rozumieć RODO. Prócz wiedzy dotyczącej konsumentocentryzmu w ustawodawstwie czy odpowiedniego komunikowania się z klientami, uczestnicy spotkania mogą liczyć na poszerzenie informacji w zakresie nowatorskich technologii w finansach czy etyki w biznesie.

Tematy, które zostaną poruszone na konferencji accd:

  • ryzyko kredytowe,
  • monitoring i windykacja,
  • aspekty prawno-finansowe,
  • rozwiązania IT,
  • polityka antyfraudowa,
  • ochrona danych osobowych,
  • szkoleniowe trendy,
  • debaty.

Rada programowa wydarzenia:

Dla kogo April Consumer Credit Days?

April Consumer Credit Days skierowany jest przede wszystkim do osób, które chcą budować profesjonalne relacje ze swoimi klientami biznesowymi, ponadto cenią sobie etykę pracy. Udział w spotkaniu przyniesie też korzyść firmom finansowym, którym zależy na poszerzeniu wiedzy w aspekcie konsumpcjonizmu oraz sektora FinTech. Uczestnicy wydarzenia będą mieć możliwość udziału w wybranych wykładach. Otrzymają materiały konferencyjne i dostęp do materiałów pokonferencyjnych, pod warunkiem uprzedniej rejestracji.

April Consumer Credit Days odbędzie się 26-27 kwietnia 2018 roku w Hotelu Warszawianka w Centrum Kongresowym Serock. Spotkanie rozpocznie się rejestracją uczestników o godzinie 9:15.

„April Consumer Credit Days to idealne spotkanie dla osób pragnących poszerzyć wiedzę z zakresu finansów, konsumpcjonizmu czy etyki zawodowej. Dzięki licznym prelekcjom każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie” – komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel Warszawianka

Jachranka 77, 05-140 Serock

Ceny od: 1250 PLN

Organizator: Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: