Pożyczka na wyciąg z konta - jak zrobić wyciąg?

Polacy lubią szybkie pożyczki pozabankowe. Popularność tej formy finansowania wynika głównie z elastycznych warunków udzielania pożyczek, łatwej dostępności i uproszczonych procedur. Nie trzeba zaświadczenia o zarobkach, wystarczy wyciąg z rachunku bankowego! Kto udziela pożyczki na wyciąg z konta? Ile można pożyczyć? Jak zrobić wyciąg? Sprawdzamy i prezentujemy 5 ofert pożyczki online na wyciąg bankowy!

W ofercie sektora pozabankowego znajdziemy pożyczkę na wyciąg z konta!

5 ofert pożyczki na wyciąg z konta

Cały czas chętnie korzystamy z pożyczek online. Według badania ARC Rynek i Opinia z maja 2018 roku, otrzymane pieniądze przede wszystkim wykorzystujemy na bieżące potrzeby, w tym remont mieszkania, rachunki, zakup sprzętu RTV i AGD, spłatę innych zadłużeń czy wakacje. Szybka i łatwa gotówka pomaga w codziennym życiu, a wnioskowanie o pożyczkę jest dziecinnie proste. Tym bardziej, że nie potrzeba stosu dokumentów.

W rankingu pożyczek na raty i rankingu chwilówek nie brakuje pożyczek bez zaświadczeń. Ale równie atrakcyjna jest pożyczka na wyciąg z konta! Który pożyczkodawca akceptuje wyciąg z rachunku bankowego w zamian za zaświadczenie o zarobkach? Mamy 5 sprawdzonych ofert!

Firma Weź pożyczkę Zaświadczenie o zarobkach Kwota Czas spłaty Szybkość wypłaty Aplikuj teraz
Lime-Kredyt Weź pożyczkę Brak/dodatkowe dok.* 100-3600 zł 7-30 dni 15 min. Aplikuj teraz
Visset Weź pożyczkę Brak/dodatkowe dok.* 300-4000 zł 1-30 dni 15 min. Aplikuj teraz
Ratka.pl Weź pożyczkę Brak/wyciąg z konta/inne dok.* 2000-10 000 zł 12-24 mies. 15 min. Aplikuj teraz
Aasa Polska Weź pożyczkę Brak/wyciąg z konta/inne dok.* 2000-10 000 zł 12-24 mies. 15 min. Aplikuj teraz
Profi Credit Weź pożyczkę Brak/dodatkowe dok.* 1000-25 000 zł 1-48 mies. 15 min. Aplikuj teraz

*-pożyczka bez zaświadczeń, ale w niektórych przypadkach pożyczkodawca może prosić o dodatkowe dokumenty, w tym wyciąg z konta, który potwierdzi prawdziwość danych wprowadzonych podczas rejestracji

Każda z firm pożyczkowych, które znalazła się w naszej tabeli, najczęściej nie wymaga żadnych dokumentów. Udziela chwilówek i pożyczek na raty bez zaświadczeń. Tylko w niektórych przypadkach wymaga potwierdzenia zarobków. Kiedy? Powodem, dla którego firmy pożyczkowe proszą o zaświadczenie o zarobkach, jest niejasna sytuacja finansowa pożyczkobiorcy. Pożyczkodawca odrzuci wniosek o pożyczkę, jeśli uzna, że dochody klienta są niewystarczające do spłaty długu. Musi mieć pewność wypłacalności osoby wnioskującej. Wyciąg z konta bankowego potwierdzający uzyskane wynagrodzenie pozwala na prostą weryfikację wiarygodności kredytowej. Niektórzy pożyczkodawcy jasno wskazują, że będą go wymagać, inni dopiero po analizie wniosku informują, jakie dokumenty należy im przesłać.

Co to jest wyciąg bankowy?

Wyciąg bankowy jest dokumentem potwierdzającym operacje zrealizowane na koncie bankowym. Przedstawia szczegółową historię konta bankowego (obroty za dany okres) i może być generowany automatycznie lub na żądanie. Wskazuje każdy najmniejszy wpływ i wypływ środków we wskazanym czasie, dlatego jest cennym źródłem wiedzy dla banków i instytucji pozabankowych. Pozwala dowiedzieć się wszystkiego na temat prowadzonych przez nas transakcji, salda rachunku, przyznanych limitów kredytowych czy innych zadłużeń.

Jakie operacje mają szczególne znaczenie dla pożyczkodawców?

 • wysokość wynagrodzenia, które pracodawca przelewa na nasze konto osobiste. Jeśli pobieramy wypłatę do ręki, możemy nie otrzymać pożyczki na wyciąg z konta. Firma pożyczkowa ma prawo poprosić o stosowne zaświadczenie o zarobkach,
 • inne kredyty i pożyczki, będące dodatkowym obciążeniem dla budżetu domowego,
 • przyznane i wykorzystane limity kredytowe, które mają znaczący wpływ na naszą zdolność kredytową,
 • egzekucje komornicze, które mogą nas zupełnie wykluczyć z możliwości korzystania z oferty pożyczek i kredytów,
 • wydatki związane z utrzymaniem samochodu. Auto, które jest skarbonką bez dna, a koszty jego eksploatacji można liczyć w dziesiątkach tysięcy złotych.

Najbardziej skrupulatne analizy przeprowadzają banki, w których klienci negocjują warunki kredytu hipotecznego. Ale pożyczkodawcy również odrzucą wniosek o pożyczkę, jeśli będą mieli ku temu znaczące powody.

Jak długo bank przechowuje historię konta?

Klienci coraz częściej rezygnują z papierowych wyciągów z konta, a historię przeprowadzonych transakcji sprawdzają elektronicznie. Co, jeśli nagle potrzebują potwierdzenia przelewu sprzed kilku lat? Dobrym nawykiem byłoby drukowanie dowodów wykonania ważnych przelewów, ale rzadko kto tak robi. Jak długo bank przechowuje historię konta?

Zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r., bank musi przechowywać dowody księgowe przez okres 5 lat. 5-letni okres liczy się od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane zbiory dotyczą. Po 5 latach dokumenty są niszczone. Wiele banków zapewnia, że nawet po upływie tego okresu można prosić o wydanie wyciągu za wskazany okres, uiszczając stosowną opłatę.

Nie zawsze jednak potrzebujemy potwierdzenia transakcji sprzed kilku lat. Do pożyczki na wyciąg z konta wystarczy historia operacji z ostatnich 3 miesięcy.

Jak zrobić wyciąg z konta?

Składając wniosek o pożyczkę na wyciąg z konta, musimy wygenerować potwierdzenie operacji wykonywanych w okresie ostatnich trzech miesięcy (najczęściej). Jak zrobić wyciąg z konta?

Procedura generowania wyciągów w poszczególnych bankach może się nieco różnić, dlatego opiszemy jedynie ogólną instrukcję pobierania historii rachunku.

 1. Zaloguj się do bankowości internetowej banku, w którym posiadasz konto. Wpisz swój login i hasło, a następnie kliknij przycisk „zaloguj”.
 2. Znajdź zakładkę „Rachunki”, „Historia” lub „Operacje” i poszukaj pozycji „Wyciągi”.
 3. Wybierz okres, za który chciałbyś zobaczyć wyciągi, a następnie pobierz interesujący cię wyciąg.

Jeśli masz problem z wygenerowaniem wyciągu bankowego, zadzwoń na infolinię lub poszukaj instrukcji generowania wyciągów na stronie twojego banku.

Kto otrzyma pożyczkę na wyciąg z rachunku bankowego?

Pożyczkę na wyciąg z konta, podobnie jak chwilówkę bez zaświadczeń, otrzyma każdy, kto spełni kilka prostych wymogów. Czego oczekują pożyczkodawcy?

 • ukończonego 18 roku życia,
 • polskiego obywatelstwa,
 • stałego adresu zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
 • konta bankowego w polskim banku,
 • aktywnego numeru telefonu komórkowego,
 • pozytywnej historii kredytowej,
 • poprawnie wypełnionego wniosku.

Wypełnij formularz rejestracyjny już teraz, a pożyczka na wyciąg z konta trafi do twoich rąk natychmiast po akceptacji złożonego wniosku!

Dodaj komentarz

   ## ##  ## ##   ## #### ######## 
   ## ## ## ##   ## ## ##   ## 
   ##  ####  ##   ## ## ##   ## 
   ##  ##  ######### ## ######## 
##  ##  ##  ##   ## ## ##  ##  
##  ##  ##  ##   ## ## ##  ## 
 ######   ##  ##   ## #### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze