Pożyczka na spłatę komornika – gdzie ją dostanę?

Pożyczka na spłatę komornika może być ostatnią deską ratunku dla osób zadłużonych. Chociaż wynagrodzenie rośnie, zadłużenie Polaków również jest coraz większe. BIG InfoMonitor informuje, że tylko w 2017 roku długi Polaków rosły o miliard miesięcznie. Przez rok ich wartość zwiększyła się o 10,8 mld zł, a do listy niesolidnych dłużników dopisano 193 tys. osób. Coraz mocniej obciążamy budżet i nie zawsze robimy to z głową. Z jakiej pomocy dla zadłużonych możemy skorzystać? Czy kredyt na spłatę komornika to oferta dla nas? Nasi eksperci podpowiedzą, gdzie szukać pożyczki z komornikiem.

Jeśli zapomnisz o rozsądku, szybko wpadniesz w kłopoty finansowe

Pożyczka na spłatę komornika jest możliwa!

Najnowsze dane pozbawiają złudzeń, że dobrze radzimy sobie z kredytami. Coraz częściej żyjemy na kredyt (Ważne - kredyty to nie tylko produkty oferowane przez banki. Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim[1] - pożyczki są również formą kredytu konsumenckiego). W ciągu ostatnich dwóch lat już co trzeci Polak podpisał umowę na taki produkt finansowy[2]. Według BIK, szczególnym powodzeniem cieszą się pożyczki w segmencie niskokwotowym[3]. Są proste, wygodne i bezpieczne. Chętnie z nich korzystamy - niestety, nie zawsze z głową. Uważamy, że jeden kredyt spłacimy kolejnym, ale w końcu wpadamy w spiralę zadłużenia.

Instytucje bankowe nie podpisują umowy z nierzetelnymi płatnikami. Jeśli zadajesz sobie pytanie: ”Jak wyjść z długów?”, skorzystaj z pożyczek na komornika. Chociaż pozabankowe instytucje finansowe wyciągają pomocną dłoń, nie każdy pożyczkodawca będzie w stanie nam zaufać. Niestandardowe pożyczanie, czyli kredyt na komornika, proponuje tylko kilka firm. Pożyczka na spłatę komornika - trzy możliwości:

 1. Znaleźć firmę, która nie przywiązuje dużej wagi do wpisu w bazach dłużników.
 2. Prosić o pomoc kogoś bliskiego, kto zechce poręczyć naszą pożyczkę.
 3. Skorzystać z pożyczek pod zastaw.

Kredyt na spłatę zadłużenia oferują nam LendOn, Rapida Money, Autokapital.pl. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę przy zadłużeniu.

Czy warto rozważyć kredyt oddłużeniowy?

Pożyczka bez BIK – kredyt na spłatę długów w LendOn

Pierwszą ofertą, której się przyjrzymy, jest pożyczka z komornikiem w LendOn. Pożyczkodawca sprawdza bazy BIK, BIG InfoMonitor, ERIF oraz KRD, jednak nie przywiązuje dużej wagi do informacji, które w nich znajdzie. O ile pożyczki bez BIK są rzadkie, ponieważ instytucje pozabankowe mają obowiązek weryfikować wiarygodność finansową klientów, o tyle niektóre firmy mogą przymknąć oko na kiepską historię kredytową. Co za tym idzie, udzielą nam pożyczki na spłatę zadłużenia. LendOn udziela kredytu na spłatę komornika w wysokości od 100 do 6000 zł. Na spłatę mamy maksymalnie 45 dni. Jeśli nigdy nie pożyczaliśmy w LendOn, możemy skorzystać z atrakcyjnej oferty darmowej chwilówki i uzyskać jeszcze lepsze warunki pożyczki na spłatę komornika. W 15 minut otrzymamy nawet 2500 zł i nie poniesiemy żadnych kosztów, pod warunkiem terminowego zwrotu pieniędzy. Warunki pożyczania w LendOn:

 • wiek od 21 do 70 lat,
 • dowód osobisty,
 • PESEL,
 • stały adres zamieszkania w Polsce,
 • rachunek osobisty w jednym z polskich banków,
 • aktywny numer telefonu komórkowego.

LendOn opinie LendOn
Weź pożyczkę

Pożyczka z poręczycielem, czyli pożyczka na spłatę komornika w Rapida Money

Drugim rodzajem szybkich pożyczek dla zadłużonychpożyczki z gwarantem. Udziela ich Rapida Money. Pożyczkodawca akceptuje osoby z negatywną historią kredytową, pod warunkiem posiadania gwaranta. Jeśli poręczyciel weźmie odpowiedzialność za nasz dług, będziemy mogli pożyczyć nawet 25 000 zł. Okres kredytowania tej pożyczki na komornika wynosi od 12 do 48 miesięcy. Warunki pożyczania w Rapida Money:

 • wiek od 18 do 75 lat,
 • stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • gwarant, który posiada zdolność kredytową i własną nieruchomość oraz wyraża zgodę na spłatę rat, jeśli pożyczkobiorca nie będzie mieć takiej możliwości.

Pożyczki pod zastaw w Autokapital.pl - ostatnia opcja kredytu na komornika?

Przyjrzymy się jeszcze pożyczkom pod zastaw samochodu, które są również formą kredytu na spłatę zadłużeń. Znajdziemy je w ofercie Autokapital.pl. Pożyczkodawca udzieli nam pożyczki na spłatę pożyczki lub innych długów, jeśli mamy własny samochód. Maksymalna kwota kredytu może wynosić nawet 100 000 zł, a dokładna kwota zależy od wartości pojazdu, szacowanej na podstawie wyceny auta. Na spłatę pożyczki na spłatę zadłużeń komorniczych w Autokapital.pl mamy 12, 24, 26 lub 46 miesięcy. Warunki pożyczania w Autokapital.pl:

 • wiek od 21 do 70 lat,
 • posiadanie samochodu osobowego (maksymalny wiek 12 lat) lub dostawczego (maksymalny wiek 8 lat),
 • brak innych zabezpieczeń na pojeździe,
 • posiadanie karty pojazdu i polisy OC,

Czy to koniec rozwiązań, z których mogą korzystać osoby zadłużone? Nie. Dostępne są jeszcze inne możliwości, jeśli nie chcemy zaciągać pożyczki na spłatę komornika.

Autokapital.pl opinie Autokapital.pl
Weź pożyczkę

Kredyt oddłużeniowy to nie kredyt konsolidacyjny!

Czy pożyczka na spłatę komornika jest naszym jedynym wyjściem? Możemy jeszcze skorzystać z kredytu oddłużeniowego lub kredytu konsolidacyjnego. Chociaż to podobne produkty, mają też znaczące różnice!

Ich ideę można określić jednym zdaniem: „Spłacimy twoje długi”. Celem obydwu produktów jest bowiem wzięcie jednego, większego kredytu na spłatę długów, które już posiadamy. Kredytu oddłużeniowego nie znajdziemy w ofercie banków. Jest przeznaczony dla osób, które mają negatywną historię kredytową, a instytucje bankowe niechętnie podejmują współpracę z takimi klientami.

Banki proponują kredyty konsolidacyjne. To oferta dla tych, którzy nie mają jeszcze problemów z długami i wiarygodnością finansową. Dla swojej wygody i bezpieczeństwa budżetu, chcą zamienić kilka rat w jedną. Po złożeniu wniosku, otrzymamy propozycję z warunkami konsolidacji. Jeśli się na nie zgodzimy, podpisujemy umowę, a instytucja spłaci naszych wierzycieli. Nam pozostanie zwrot rat w terminach, na które się zgodziliśmy.

Pożyczka na spłatę komornika czy kredyt oddłużeniowy?

Procedura związana z kredytem oddłużeniowym jest zdecydowanie bardziej skomplikowana niż wnioskowanie o pożyczkę na spłatę komornika. Jego koszty także mogą okazać się dużo wyższe, dlatego pożyczki pozabankowe wydają się najlepszym rozwiązaniem. Co zrobić, żeby nigdy nie mieć takich dylematów? Spłacać płatności w terminie!

Aby to zrobić, przed podpisaniem umowy z pozabankową instytucją finansową musisz zawsze przeanalizować swoją zdolność kredytową. Nie stać się na kredyt? Nie pożyczaj. Znajdź lepszą pracę, oszczędzaj, zmniejsz wydatki. Zarządzanie budżetem domowym wcale nie jest proste, ale brak dbałości o finanse może zupełnie nas pogrążyć. A co gorsze, doprowadzić do utraty własnego M, czyli eksmisji z mieszkania. A wtedy na kredyt na spłatę długów komorniczych może być już za późno.

Eksmisja z mieszkania własnościowego to realna groźba

Bagatelizowanie długów i ignorowanie komunikatów wysyłanych przez instytucje finansowe nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Nie licz, że kłopoty znikną jak za dotknięciem magicznej różdżki, kiedy po prostu siedzisz i czekasz. Zacznij działać. Złóż wniosek o pożyczkę na spłatę komornika, w przeciwnym razie będziesz musiał zmierzyć się z najtrudniejszymi konsekwencjami niespłacania pożyczek w terminie. Również z eksmisją z mieszkania własnościowego.

Eksmisja z mieszkania oznacza, że dłużnik traci tytuł prawny do zamieszkiwania w lokalu i jest zmuszony je opuścić. Dlatego, jeśli masz długi, jak najszybciej postaraj się o pożyczkę na spłatę komornika i wyprowadź swój budżet na prostą.


[1] Ustawa o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 roku
[2] Profi Credit, badania zwyczajów finansowych Polaków przeprowadzone w październiku 2017 roku
[3] BIK, Kredyt Trendy, 2017 rok

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Wandoo
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Via SMS
1500 zł / 30 dni
Miloan
3000 zł / 30 dni
Szybka Gotówka
15000 zł / 65 dni
Smart Pożyczka
3000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Alfa Kredyt
3000 zł / 30 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Wonga na raty
1000 zł / 30 dni
Feniko
3000 zł / 30 dni
Prestito
3000 zł / 40 dni

Dodaj komentarz

##   ##  ###  ##  ## ######## ####### 
###  ###  ## ##  ##  ## ##    ##   ## 
#### #### ##  ## ## ##  ##    ##   ## 
## ### ## ##   ## #####  ######  ##   ## 
##   ## ######### ## ##  ##    ## ## ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##    ##  ## 
##   ## ##   ## ##  ## ######## ##### ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze