Wydarzenia


II edycja Ratka.pl Cup już w tę sobotę!

Zapraszamy na II edycję turnieju Ratka.pl Cup. Odbędzie się on już 23 czerwca w Olsztynie w CRS Ukiel. Start rywalizacji o godzinie 10:00. W wydarzeniu weźmie udział 8 drużyn - o zwycięstwo powalczą na piaszczystym boisku w wakacyjnej atmosferze.


Summit EOIF GigaCon 2018 już 25 lipca w Warszawie!

25 lipca w Warszawie odbędzie się Summit EOIF GigaCon. To konferencja poświęcona technologii. Na Stadionie PGE Narodowym pojawią się wystawcy prezentujący najlepsze rozwiązania technologiczne ułatwiające codziennie funkcjonowanie.


Konferencja Banking Tech & Security już 28 czerwca w Warszawie

Jakie wyzwania wiążą się z zarządzaniem bezpieczeństwem w sektorze bankowym i z jakich składa się on elementów? Czy podejmowane inicjatywy i stosowane obecnie technologie rozwiążą wszystkie problemy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na konferencji Banking Tech & Security, już 28 czerwca w Warszawie


Targi IT Future Expo - wrzesień pełen technologii

VI Targi IT Future Expo zbliżają się wielkimi krokami. To świetna okazja do zapoznania się z tym, co daje nam rynek technologii. Podczas spotkania będziemy mogli usłyszeć o nowinach w branży, a także tym, co ją napędza.


14 czerwca rusza II edycja Targów FinTech!

14 czerwca 2018 roku rusza II edycja Targów Usług i Produktów rynku FinTech. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich tych, którym bliski jest nie tylko sektor finansów, ale także sektor IT. Podczas spotkania zaprezentują się najważniejsze osoby związane z najszybciej rozwijającym się rynkiem produktów i usług.


II edycja Blockchain Alliance Warsaw już 23 maja!

Czym jest technologia blockchain? Jaki wpływ wywiera na gospodarkę, finanse i prawo – zarówno w Polsce jak i na świecie? O tym i wiele więcej już 23 maja podczas drugiej edycji Blockchain Alliance Warsaw na Uniwersytecie Leona Koźmińskiego!


Kongres Sektora Pożyczkowego 2018 już 22 maja!

Już 22 maja odbędzie się Kongres Sektora Pożyczkowego! Podczas wydarzenia zostaną zbadane tajniki rynku pożyczkowego, który w ostatnich latach przechodzi diametralną zmianę. Nie zabraknie wypowiedzi ekspertów oraz dyskusji.


Konferencja FinAdTech już 31 maja w Tallinie!

Już 31 kwietnia 2018 roku w Tallinnie odbędzie się wielka konferencja związana z rynkiem afiliacyjnym. Wydarzenie skierowane jest zarówno do specjalistów sektora FinTech, jak również menedżerów SSM oraz specjalistów SEO. Co należy zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu?


Konkurs Lidera IT i Targi IT Future Expo 2018 już we wrześniu!

IT Future Expo 2018 odbędzie się 20 września. Wydarzenie będzie miało miejsce na Stadionie PGE Narodowym, w strefie Biznes Klubu. Imprezę poprzedzi konkurs na lidera IT, który odbędzie się w tym samym miejscu 19 września.


Trzecia edycja April Consumer Credit Days już niebawem!

April Consumer Credit Days odbędzie się 26-27 kwietnia 2018 roku. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hotelu Warszawianka w Centrum Kongresowym Serock. Konferencja będzie poświęcona problemom zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze Business to Consumer.


III edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci już w kwietniu

III edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci odbędzie się już 10 kwietnia 2018 roku. W hotelu Courtyard w Warszawie spotkają się entuzjaści zagadnień związanych z cyberbezpieczeństwem oraz eksperci IT security. Uczestnicy wydarzenia będą mogli poszerzyć swoją wiedzą i nawiązać ciekawe kontakty.


Windykacja Masowa – 3 edycja

Najnowsza edycja Windykacji Masowej odbędzie się w dniach 22-23 marca w warszawskim hotelu Holiday Park. Na konferencji omówione zostaną najważniejsze aspekty ekonomiczno-gospodarcze, związane z rodzimą branżą windykacyjną.


Konferencja „Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie” już 27 marca w Łodzi!

Konferencja EOIF odbędzie się już 27 marca w Łodzi! Sprawdź, czego możesz się spodziewać podczas wydarzenia!


Targi Wierzytelności już 6 i 7 lutego w Warszawie

Targi Wierzytelności to spotkanie praktyków i teoretyków w jednym miejscu. 6 i 7 lutego poruszą oni najważniejsze zagadnienia dotyczące usług i zarządzania wierzytelnościami. Hotel Regent ugości najważniejszych prelegentów ze świata nauki i biznesu.


Konferencja EOIF w Krakowie już 6 lutego

Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie to cykl czterech spotkań organizowanych cyklicznie w największych miastach całej Polski: Krakowie, Warszawie, Łodzi oraz Gdańsku. Jakie tematy zostaną poruszone podczas pierwszego, lutowego spotkania EOIF?