Wydarzenia


Loando zaprasza na Cloud Computing GigaCon

Jak przy wykorzystaniu chmury zautomatyzować i przyspieszyć procesy wewnątrz firmy? Tego między innymi dowiedzą się uczestnicy konferencji Cloud Computing GigaCon, której jesteśmy patronem medialnym, a którą będzie można śledzić online już 6 czerwca. Prelegenci opowiedzą o narzędziach i pomysłach, jakie można wykorzystać w zarządzaniu przedsiębiorstwami.


Zapraszamy na Kongres Sektora Fintech ZPF!

Loando, jako partner medialny wydarzenia, ma zaszczyt zaprosić na VI Kongres Sektora Fintech, która odbędzie się 25 maja 2023 roku w Gdańsku! Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, już po raz szósty organizuje Kongres, które zbierze przedstawicieli największych firm sektora fintech oraz instytucji i przedsiębiorstw związanych z produktami kredytu konsumenckiego. Podczas wydarzenia eksperci mówią aktualnie stosowane rozwiązania, zaproponują nowe i przedyskutują wizję rozwoju branży! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!


Zapraszamy na XI edycję Cashless Congerss!

W ostatnie dni maja w Warszawie odbędzie się XI edycja Cashless Congress Digital Era, organizowanego przez Fundację Rozwoju Obrotu Gotówkowego. Uroczyście zapraszamy wszystkich zainteresowanych!


Zapraszamy na WallStreet 27 - największe spotkanie inwestorów indywidualnych!

Serdecznie zapraszamy wszystkich inwestorów oraz osoby, które chcą zacząć inwestowanie na 27 edycję Konferencji WallStreet 27! Trzydniowe, weekendowe spotkanie zgromadzi łącznie blisko 1500 osób: inwestorów i przedsiębiorców, którzy będą mogli uczestniczyć w dziesiątkach wykładów, paneli dyskusyjnych i debat gospodarczych z najbardziej uznanymi ekspertami w naszym kraju. Przedstawiamy szczegóły na temat wydarzenia i zachęcamy do zakupu biletów!


Zapraszamy na konferencję GigaCon “IT w Produkcji i Logistyce”!

W imieniu GigaCon zapraszamy na bezpłatną konferencję online “IT w Produkcji i Logistyce”, która jak wskazuje nazwa zostanie poświęcona problematyce informatyzacji zakładów produkcyjnych oraz centrów logistycznych. Poznaj konkretne rozwiązania informatyczne usprawniające pracę i procesy! Wysłuchaj wykładów i dowiedz się jaka przyszłość czeka branżę przemysłu i transportu!


Konferencja IT w Bankowości powraca na 2023 rok!

15 maja będzie miała miejsce nowa edycja konferencji IT w Bankowości organizowanej przez GigaCon. Liczni eksperci spotkają się aby omówić potencjalne usprawnienia w zarządzaniu i efektywności pracy oraz optymalizacji kosztów.


Zapraszamy na konferencję IT w administracji!

Loando, jako patron medialny wydarzenia, ma zaszczyt zaprosić na darmową konferencję “IT w administracji”, która odbędzie się już 27 kwietnia 2023 roku! Konferencja organizowana przez Gigacon zgromadzi specjalistów proponujących rozwiązania ułatwiające pracę organów administracyjnych w Polsce. Przedstawiamy agendę wydarzenia oraz informujemy jak wziąć w nim udział!


Unchain Fintech Festival już wkrótce!

Weź udział w niezwykłym wydarzeniu, które zgromadzi największych graczy branży fintech na świecie - Unchain Fintech Festival! Zapoznaj się z planem festiwalu i kup bilet nim będzie za późno!


Kongres Bezpieczeństwa Sieci już w kwietniu!

13 Kwietnie będzie miał miejsce internetowy kongres bezpieczeństwa sieci organizowany przez GigaCon. Dowiedz się jak wziąć udział, aby poznać doświadczenia ekspertów IT w kwestii cyberbezpieczeństwa.


Konferencja zagadnień Data Center już w Marcu!

23 Marca odbędzie się organizowana przez GigaCon konferencja Data Center, na której przedstawione zostaną zagadnienia ustanawiania i zarządzania systemami baz danych. Zapraszamy wszystkich chętnych do bezpłatnego udziału!


Konferencja GigaCon „BPM. Robotyzacja i Automatyzacja procesów”!

Loando, jako stały patron medialny wydarzeń GigaCon, ma zaszczyt zaprosić na konferencję poświęconą tematyce Business Process Management. Weź udział w konferencji online, skorzystaj z wiedzy ekspertów na temat robotyzacji i automatyzacji procesów w przedsiębiorstwa!Konferencja Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów informatycznych!

GigaCon organizuje konferencję pod tytułem “Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych”. Spotkanie odbędzie się już 26 stycznia. Podczas jego trwania przodujące firmy IT zaprezentują rozwiązania służące zabezpieczeniu infrastruktury IT.


Konferencja EIOF już wkrótce

EIOF, czyli konferencja GigaCon poświęcona Elektronicznemu Obiegowi Informacji w Firmie to doskonała okazja, aby poznać nowinki z branży, dowiedzieć się o nowych rozwiązaniach, czy poznać ludzi, którzy poświęcili się tym zagadnieniom. Konferencja już 19 stycznia 2023. Udział w konferencji jest darmowy. Zapraszamy do udziału!


Kongres Bezpieczeństwa Sieci już wkrótce!

Loando zaprasza swoich czytelników na Kongres Bezpieczeństwa Sieci. Bezpłatna internetowa konferencja pozwoli wszystkim zainteresowanym cyberbezpieczeństwem zapoznać się z obecnymi trendami i strategiami ochrony danych.