Wydarzenia


Cashless Congress - już niedługo odbędzie się VII edycja tego wydarzenia!

Już niedługo w warszawskim hotelu InterContinental odbędzie się VII edycja Cashless Congress, czyli najważniejsze spotkanie branży płatności bezgotówkowych. Dowiedz się, co będzie tematem przewodnim tego wydarzenia i jakie atrakcje dla uczestników przygotowali organizatorzy.


Zapowiedź Blockchain Alliance Warsaw

Podczas wydarzenia Blockchain Alliance Warsaw zostaną poruszone tematy związane z nowoczesną technologią. Uczestnicy usłyszą m.in. o rozproszonych bazach danych (DLT), walutach cyfrowych i inteligentnych kontraktach (smart contracts). Jakie jeszcze zagadnienia zostaną poruszone?


Konferencja EOIF GigaCon już 6 grudnia!

Konferencja EOIF to wydarzenie, podczas którego główną rolę będzie odgrywać tematyka z dziedziny technologii. Prelegenci EOIF GigaCon poruszą m.in takie zagadanienia jak: dokumenty w chmurze, rozwiązania mobilne, automatyzacja obsługi faktur czy narzędzia back - office. Jakie jeszcze terminy technologiczne zostaną omówione?


Zapowiedź czternastej edycji Kongresu Consumer Finance!

Przed nami XIV edycja Kongresu Consumer Finance w Warszawie. Spotkanie poświęcone zostanie perspektywom, wyzwaniom i problemom sektora przedsiębiorstw finansowych w Polsce i na świecie.


Targi FinTech Connect Londyn 2018 już 5 grudnia!

Targi FinTech Connect 2018 trwać będą od 5 do 6 grudnia w Londynie. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. Uczestnikami konferencji są przedstawiciele banków, towarzystw ubezpieczeniowych. Udział potwierdziło 5000 uczestników z 60 krajów.


Halloweenowy Bankiet Windykacyjny już 30 października 2018 roku!

Halloweenowy Bankiet Windykacyjny to nietypowe spotkanie świata windykacji. Wykłady, które odbędą się podczas bankietu będą niecodzienne, o czym świadczą same tytuły prelekcji, powiązane z Halloween. Jak zatem one brzmią?


IT Security Management już 28 listopada w Zakopanem!

IT Security Management to wydarzenie poświęcone zarządzaniu bezpieczeństwem w przedsiębiorstwach. Uczestnikami spotkania mogą stać się nie tylko miłośnicy IT, ale także zarządcy spółek czy administratorzy sieci.


November Credit & Collection Days 15 listopada w Serocku!

V edycja konferencji November Credit & Collection Days to wydarzenie, podczas którego będzie miało miejsce wiele dyskusji prowadzonych przez najbardziej opiniotwórczych gremiów z branży Business to Business. Odbędą się również spotkania przedstawicieli sell-side i buy-side. Na co jeszcze mogą liczyć uczestnicy wydarzenia?


Kongres Antyfraudowy już 24 października w Warszawie!

Kongres Antyfraudowy odbędzie się 24 października w Warszawie. Będzie on poświęcony licznym wyłudzeniom, na które narażone są osoby związane z rynkiem finansowym. Kto może wziąć udział w spotkaniu i ile ono kosztuje?


Konferencja Cloud Computing GigaCon już 17 października!

17 października odbędzie się Cloud Computing GigaCon. To konferencja poświęcona obsłudze chmury, a także ochronie danych osobowych w związku z korzystaniem z niej. Kto może wziąć udział w wydarzeniu i jak się na nie zarejestrować?


Konferencja BlockchainFiesta odbędzie 16 listopada w Krakowie!

Na konferencji BlockchainFiesta prelegentami mają być goście zarówno z kraju jak i zza granicy. Przemowy wygłaszać będą m.in. Karol Przystalski i Anjalee Burr. Kto jeszcze wypowie się na temat technologii Blockchain?


Fintech Belgium Summit 2018 - zapowiedź wydarzenia

22 października odbędzie w Brukseli FinTech Belgium Summit 2018 - Beyond the hype. To trzecia edycja wydarzenia. Podczas konferencji, uczestnicy będą rozmawiali o rozwoju segmentu fintech. Grupa LOANDO jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.


InternetBeta 2018 odbędzie się 19 września!

InternetBeta to nie tylko konferencja, podczas której odbędą się prezentacje prelegentów. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają również niezapomniane atrakcje dla uczestników. Co zaplanowali, by przyciągnąć uwagę gości?


Konferencja Business Process Management – BPM Gigacon

Już 27 września odbędzie się Konferencja Business Process Management. Spotkanie ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich przedstawicieli IT oferujących produkty pomagające w zarządzaniu firmą. Udział w wydarzeniu jest darmowy.


Credit & Collection Education Days - pierwsza edycja już 27 września!

Credit & Collection Education Days to wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników finansów i bankowości. Podczas wydarzenia eksperci opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z windykacją czy egzekucją komorniczą.