Wydarzenia


IX Kongres Pośrednictwa Finansowego

ZPF powraca z nową edycją kongresu pośrednictwa finansowego. Spotkanie zaplanowane na 14 listopada 2023 roku w hotelu Marriott w Warszawie skupi środowiska kadr zarządzających firm doradztwa i pośrednictwa finansowego, banków oraz fintechu w dyskusji o praktykach biznesowych sektora.


IT w Administracji 2023

GigaCon organizuje nowe wydarzenie: konferencję IT w Administracji na rok 2023. Nowa odsłona programu poruszy zagadnienia informatyzacji w urzędach i administracji publicznej. Weź darmowy udział już 23 listopada tego roku.


Gigacon Data Center 2023

Konferencja Data Center organizowana przez GigaCon powraca z nową edycją już w listopadzie. Zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu o rozwiązaniach w projektowaniu, budowie i utrzymaniu centrum danych.


Cyfrowa Transformacja w Biznesie 2023

24 października odbędzie się konferencja “Cyfrowa Transformacja w Biznesie”. Podczas spotkania omówione zostaną zagadnienia modernizacji przedsiębiorstw poprzez cyfryzację obszarów operacji firmy. Zapraszamy do bezpłatnego udziału!


Business Process Management 2023

12 października GigaCon przeprowadzi internetową konferencję Business Process Management. Podczas spotkania omówione zostaną modele procesów biznesowych, które ułatwiają zarządzanie firmą. Udział w konferencji jest bezpłatny!


Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych — Konferencja GigaCon!

28 września tego roku GigaCon organizuje konferencję na temat bezpieczeństwa i niezawodności systemów informatycznych. Internetowe spotkanie skierowane jest do pracowników IT, zwłaszcza kierowników, managerów i administratorów. Weź udział za darmo!


Konferencja IT w Służbie Zdrowia 2023!

Już we wrześniu, GigaCon przeprowadzi internetową konferencję o tematyce IT w Służbie Zdrowia! Podczas spotkania zostaną poruszone tematy modernizacji technologii wykorzystywanej w zakładach opieki zdrowotnej. Udział w konferencji jest darmowy!


EOIF Gigacon Summit 2023 już wkrótce!

GigaCon organizuje nową edycję EOIF Summit na rok 2023! Podczas dwudniowego spotkania eksperci podzielą się informacjami w zakresie zarządzania danymi w przedsiębiorstwie. Weź udział już 26 lipca!


ZPF zaprasza na Dni Zarządzania Wierzytelnościami!

Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce ZPF organizuje Dni Zarządzania Wierzytelnościami. Organizowane we Wrocławiu zgromadzenie oraz towarzyszący mu XIV Kongres Zarządzania Wierzytelnościami poruszą najważniejsze kwestie stanu i perspektyw sektora zarządzania!


Zapraszamy na XXIII kongres IT w Ubezpieczeniach!

GigaCon organizuje już dwudziestą trzecią edycję kongresu IT w Ubezpieczeniach. Wysłuchaj wykładów od doświadczonych mówców i zapoznaj się z najnowszymi nowinkami w kwestii informatyzacji sektora ubezpieczeniowego.


Loando zaprasza na Cloud Computing GigaCon

Jak przy wykorzystaniu chmury zautomatyzować i przyspieszyć procesy wewnątrz firmy? Tego między innymi dowiedzą się uczestnicy konferencji Cloud Computing GigaCon, której jesteśmy patronem medialnym, a którą będzie można śledzić online już 6 czerwca. Prelegenci opowiedzą o narzędziach i pomysłach, jakie można wykorzystać w zarządzaniu przedsiębiorstwami.


Zapraszamy na Kongres Sektora Fintech ZPF!

Loando, jako partner medialny wydarzenia, ma zaszczyt zaprosić na VI Kongres Sektora Fintech, która odbędzie się 25 maja 2023 roku w Gdańsku! Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, już po raz szósty organizuje Kongres, które zbierze przedstawicieli największych firm sektora fintech oraz instytucji i przedsiębiorstw związanych z produktami kredytu konsumenckiego. Podczas wydarzenia eksperci mówią aktualnie stosowane rozwiązania, zaproponują nowe i przedyskutują wizję rozwoju branży! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!


Zapraszamy na XI edycję Cashless Congerss!

W ostatnie dni maja w Warszawie odbędzie się XI edycja Cashless Congress Digital Era, organizowanego przez Fundację Rozwoju Obrotu Gotówkowego. Uroczyście zapraszamy wszystkich zainteresowanych!


Zapraszamy na WallStreet 27 - największe spotkanie inwestorów indywidualnych!

Serdecznie zapraszamy wszystkich inwestorów oraz osoby, które chcą zacząć inwestowanie na 27 edycję Konferencji WallStreet 27! Trzydniowe, weekendowe spotkanie zgromadzi łącznie blisko 1500 osób: inwestorów i przedsiębiorców, którzy będą mogli uczestniczyć w dziesiątkach wykładów, paneli dyskusyjnych i debat gospodarczych z najbardziej uznanymi ekspertami w naszym kraju. Przedstawiamy szczegóły na temat wydarzenia i zachęcamy do zakupu biletów!


Zapraszamy na konferencję GigaCon “IT w Produkcji i Logistyce”!

W imieniu GigaCon zapraszamy na bezpłatną konferencję online “IT w Produkcji i Logistyce”, która jak wskazuje nazwa zostanie poświęcona problematyce informatyzacji zakładów produkcyjnych oraz centrów logistycznych. Poznaj konkretne rozwiązania informatyczne usprawniające pracę i procesy! Wysłuchaj wykładów i dowiedz się jaka przyszłość czeka branżę przemysłu i transportu!