Wydarzenia


eTradeShow już wkrótce!

Już 15 września 2021r. kolejna edycja eTradeShow - jednej z najciekawszych konferencji rynku e-commerce w Polsce. Szeroka oferta prelekcji, strefa wystawiennicza oraz nagrody eTrade Awards to tylko część z atrakcji przygotowanych dla uczestników.


Pytech Summit 2021 już niebawem!

Loando.pl zaprasza na Pytech Summit 2021 - największą konferencję poświęconą Python w Polsce. Wykłady specjalistów i przedstawicieli czołowych firm, targi pracy IT oraz wirtualne stoiska dostawców oprogramowania czekają na uczestników już 9.12.2021.


Konferencja dev.js Summit 2021

Największa konferencja na temat JavaScript i Front-end już 14 października 2021 roku! dev.js Summit to nie tylko wykłady, ale również Targi Wirtualne IT! Zapoznaj się z tematyką, zarejestruj swój udział i dołącz do grona 2000 uczestników!


Konferencja Javeloper 2021

We wrześniu 2021 roku odbędzie się Javeloper 2021 - największa polska konferencji o Java. Wydarzenie online odbędzie się pod patronatem Loando.


Webinar pt. “Ile ładu w Polskim Ładzie, czyli co czeka przedsiębiorców?” już w sierpniu!

System podatkowy obowiązujący w Polsce jest mocno skomplikowany - Nowy Ład ma wprowadzić sprawiedliwość w rozliczaniu dochodów. Poszukujesz wiedzy na temat zmian jakie wprowadzi Nowy Polski Ład? Weź udział w wydarzeniu i przygotuj się na zmiany!


Nadchodzi IV edycja AI & NLP Day!

IV edycja AI & NLP Day przed nami. 23 i 24 września eksperci zajmujący się sztuczną inteligencją, uczeniem maszynowym, programowaniem neurolingwistycznym oraz technologiami Big Data i Cloud spotkają się wirtualnie na serii prelekcji i warsztatów.Wpływ zmian prawnych na funkcjonowanie TFI i Banków Depozytariuszy

Już na początku lutego 2021 odbędą się warsztaty w formule hybrydowej, w trakcie których eksperci omówią, jak zmieni się działanie TFI oraz Banków Depozytariuszy pod wpływem nowelizacji rozporządzeń Ministra Finansów! Nie może Cię tam zabraknąć!


Aktualne problemy prawne rynku bancassurance - szkolenie online

Pracujesz jako przedstawiciel instytucji finansowej i chcesz się podszkolić w zakresie bancassurance? Koniecznie zapoznaj się z nadchodzącym szkoleniem online - Wokół cyklu życia produktu ubezpieczeniowego!


Ład wewnętrzny w bankach w oparciu o Rekomendację Z - warsztaty

Jesteś pracownikiem banku lub innej instytucji finansowej? Weź udział w nadchodzących warsztatach i poznaj zbiór dobrych praktyk w zakresie zasad ładu wewnętrznego! Nie przegap okazji i wysłuchaj prelekcji, które poprowadzą eksperci z zakresu prawa bankowego i zarządzania bankowością!


Warsztaty: Controlling, analizy finansowe i planowanie strategiczne w Grupie Kapitałowej

Organizator MMC Polska oraz Loando.pl serdecznie zapraszają na nadchodzące warsztaty, podczas których eksperci przedstawią jak kontrolować koszty, jak poprawnie przeprowadzić analizę finansową oraz jak wykorzystać dostępne modele i koncepcje controllingu strategicznego. Zarejestruj się już dzisiaj i poznaj rozwiązania, które wykorzystasz w zarządzaniu firmą!


Warsztaty online z zarządzania reklamacjami w instytucjach finansowych

Od 1 stycznia 2021 roku zmienią się zasady rozpatrywania reklamacji klientów. Nowe regulacje prawne wpłyną na rozpatrywanie spraw przedsiębiorców, a także rozszerzają kompetencje Prezesa UOKiK. Zarejestruj się już dziś i dowiedz się!


Kongres Consumer Finance odbędzie się w formule online

XVI Kongres Consumer Finance zbliża się wielkimi krokami. W związku z panującą epidemią koronawirusa, konferencja odbędzie się w formule on-line. Zapoznaj się z programem kongresu i całkowicie bezpłatnie zarejestruj swój udział!


VI Międzynarodowa Konferencja Bankowców odbędzie się w formule online

W związku z panującą epidemią koronawirusa VI Międzynarodowa Konferencja Bankowców, odbędzie się w formule internetowej. Przeczytaj, jaki program przewidzieli organizatorzy tego wydarzenia!


VI Kongres Pośrednictwa Finansowego już 30 września!

Już 30 września 2020 roku odbędzie się VI edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego. To największe wydarzenie poświęcone sektorowi pośredników finansowych jest miejscem otwartej dyskusji oraz wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych. Jak zgłosić swój udział w KPF?