Wydarzenia


III edycja Targów OUTSOURCING EXPO odbędzie się już we wrześniu!

Kolejna edycja Targów OUTSOURCING EXPO odbędzie się już niedługo i zapowiada się naprawdę interesująco! Przeczytaj, co przygotowali organizatorzy Ogólnopolskiego Spotkania Przedsiębiorców!


Trzecia edycja konferencji Credit Risk już 6 czerwca w Krakowie!

Już 6 czerwca w Krakowie rusza konferencja Credit Risk. Jest ona skierowana do przedstawicieli rynku finansowego oraz ubezpieczeniowego. Jakie tematy zostaną poruszone podczas spotkania?


Konferencja Banking Tech & Security 2019 już 27 marca w Warszawie

Zagrożenia w sektorze bankowym, ochrona przed cyberatakami, najnowsze europejskie koncepcje, trendy i technologie - to wszystko podczas Konferencji Banking Tech & Security 27 marca w Warszawie. Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.


Kongres Księgowość Przyszłości już 28 lutego!

Podczas kongresu Księgowość Przyszłości wystąpią najlepsi eksperci branży finansowej. Oprócz zorganizowanych wykładów uczestnicy dostaną też okazję do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat przyszłości branży.


FINNOVEX 2019 - szczyt finansowy w Dubaju już 19 marca

Najważniejsze wydarzenie branży finansowej na Bliskim Wschodzie już 19 marca. W Dubaju odbędzie się FINNOVEX 2019 - Middle East’s Leading Summit on Financial Services Innovation & Excellence. Czekają nas dyskusje panelowe, warsztaty oraz spotkania z liderami na rynku finansowym.


Cashless Congress - już niedługo odbędzie się VII edycja tego wydarzenia!

Już niedługo w warszawskim hotelu InterContinental odbędzie się VII edycja Cashless Congress, czyli najważniejsze spotkanie branży płatności bezgotówkowych. Dowiedz się, co będzie tematem przewodnim tego wydarzenia i jakie atrakcje dla uczestników przygotowali organizatorzy.


Zapowiedź Blockchain Alliance Warsaw

Podczas wydarzenia Blockchain Alliance Warsaw zostaną poruszone tematy związane z nowoczesną technologią. Uczestnicy usłyszą m.in. o rozproszonych bazach danych (DLT), walutach cyfrowych i inteligentnych kontraktach (smart contracts). Jakie jeszcze zagadnienia zostaną poruszone?


Konferencja EOIF GigaCon już 6 grudnia!

Konferencja EOIF to wydarzenie, podczas którego główną rolę będzie odgrywać tematyka z dziedziny technologii. Prelegenci EOIF GigaCon poruszą m.in takie zagadanienia jak: dokumenty w chmurze, rozwiązania mobilne, automatyzacja obsługi faktur czy narzędzia back - office. Jakie jeszcze terminy technologiczne zostaną omówione?


Zapowiedź czternastej edycji Kongresu Consumer Finance!

Przed nami XIV edycja Kongresu Consumer Finance w Warszawie. Spotkanie poświęcone zostanie perspektywom, wyzwaniom i problemom sektora przedsiębiorstw finansowych w Polsce i na świecie.


Targi FinTech Connect Londyn 2018 już 5 grudnia!

Targi FinTech Connect 2018 trwać będą od 5 do 6 grudnia w Londynie. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. Uczestnikami konferencji są przedstawiciele banków, towarzystw ubezpieczeniowych. Udział potwierdziło 5000 uczestników z 60 krajów.


Halloweenowy Bankiet Windykacyjny już 30 października 2018 roku!

Halloweenowy Bankiet Windykacyjny to nietypowe spotkanie świata windykacji. Wykłady, które odbędą się podczas bankietu będą niecodzienne, o czym świadczą same tytuły prelekcji, powiązane z Halloween. Jak zatem one brzmią?


IT Security Management już 28 listopada w Zakopanem!

IT Security Management to wydarzenie poświęcone zarządzaniu bezpieczeństwem w przedsiębiorstwach. Uczestnikami spotkania mogą stać się nie tylko miłośnicy IT, ale także zarządcy spółek czy administratorzy sieci.


November Credit & Collection Days 15 listopada w Serocku!

V edycja konferencji November Credit & Collection Days to wydarzenie, podczas którego będzie miało miejsce wiele dyskusji prowadzonych przez najbardziej opiniotwórczych gremiów z branży Business to Business. Odbędą się również spotkania przedstawicieli sell-side i buy-side. Na co jeszcze mogą liczyć uczestnicy wydarzenia?


Kongres Antyfraudowy już 24 października w Warszawie!

Kongres Antyfraudowy odbędzie się 24 października w Warszawie. Będzie on poświęcony licznym wyłudzeniom, na które narażone są osoby związane z rynkiem finansowym. Kto może wziąć udział w spotkaniu i ile ono kosztuje?


Konferencja Cloud Computing GigaCon już 17 października!

17 października odbędzie się Cloud Computing GigaCon. To konferencja poświęcona obsłudze chmury, a także ochronie danych osobowych w związku z korzystaniem z niej. Kto może wziąć udział w wydarzeniu i jak się na nie zarejestrować?