Wydarzenia


VI Międzynarodowa Konferencja Bankowców odbędzie się w formule online

W związku z panującą epidemią koronawirusa VI Międzynarodowa Konferencja Bankowców, odbędzie się w formule internetowej. Przeczytaj, jaki program przewidzieli organizatorzy tego wydarzenia!


VI Kongres Pośrednictwa Finansowego już 30 września!

Już 30 września 2020 roku odbędzie się VI edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego. To największe wydarzenie poświęcone sektorowi pośredników finansowych jest miejscem otwartej dyskusji oraz wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych. Jak zgłosić swój udział w KPF?


Summit EOIF GigaCon 2020 już 26 sierpnia!

W dniach 26-27 sierpnia 2020 odbędzie się internetowa konferencja Summit EOIF GigaCon 2020. W jej czasie przedstawiciele wiodących przedsiębiorstw IT, fintech oraz agencji konsultingowych zaprezentują najnowsze rozwiązania dotyczące elektronicznego obiegu informacji w firmie. Zarejestruj się za darmo!!


Kolejna edycja Cashless Congress już we wrześniu!

15 i 16 września 2020 r. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Cashless Congress, które jest największym wydarzeniem branży płatności bezgotówkowych. Sprawdź, jaki program dla uczestników przygotowali organizatorzy.


CEE Scaleup Challenge - trwa nabór do kolejnej edycji konkursu!

CEE Scaleup Challenge to internetowy konkurs dla firm z Europy Środkowo-Wschodniej, które mają szansę zaprezentować swój biznes światu. Nagrodą w konkursie jest 1 milion euro na inwestycję. Co można dodatkowo zyskać, uczestnicząc w CEE Scaleup Challenge?


Konferencja MAC 2020 już w kwietniu

MAC 2020 czyli Moscow Affiliate Conference to jedna z najważniejszych imprez branży afiliacyjnej na świecie. W tym roku, jak zapewniają organizatorzy, skala przedsięwzięcia będzie większa niż kiedykolwiek.


Poland&CEE Digital Finance Summit już 26 lutego!

8 edycja Poland&CEE Digital Finance Summit (dawniej Digital Banking & Payments Summit) to wydarzenie poświęcone najważniejszym zagadnieniom branży FinTech. Udział w spotkaniu wymaga rejestracji. Kto wystąpi podczas konferencji?


Kongres Consumer Finance odbędzie się 5-6 grudnia w Warszawie!

W dniach 5-6 grudnia 2019 odbędzie się Konferencja Consumer Finance. Podczas spotkania głos zabiorą specjaliści branży consumer finance. Podejmą oni bieżące tematy dotyczące sektora. Kto może wziąć udział w spotkaniu?


Konferencja E-commerce Summit już 28 listopada!

Konferencja E-commerce Summit już 28 listopada! Co w programie wydarzenia? Liczne prelekcje, wymiana doświadczeń oraz burza mózgów. Kto może wziąć udział w spotkaniu? Wszyscy ci, którzy interesują się marketingiem, sprzedażą online, finansami oraz nowymi technologiami.


FinAdTech Warsaw 2019 - zapowiedź wydarzenia

Interesuje cię marketing afiliacyjny w branży finansowej? Nie możesz zatem ominąć jednodniowej konferencji FinAdTech Warsaw 2019., która odbędzie się 20 września w Sofitel Victoria.


Targi eCommerce eTrade Show - zapowiedź wydarzenia

Już 12 września w Warszawie będziesz miał okazję uczestniczyć w tarach eCommerce Trade Show. Sprawdź program wydarzenia, w tym koszyk roku, czyli pierwsze w Polsce kompleksowe badanie user experience w sklepach internetowych.


VII Targi IT Future Expo już 26 września!

VII Targi IT Future Expo odbędą się 26 września na stadionie Legii w Warszawie. Podczas spotkania wystąpią liczni prelegenci, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z dziedziną IT. Powiedzą także o nowościach, które w niedalekiej przyszłości wejdą na rynek.


III edycja Targów OUTSOURCING EXPO odbędzie się już we wrześniu!

Kolejna edycja Targów OUTSOURCING EXPO odbędzie się już niedługo i zapowiada się naprawdę interesująco! Przeczytaj, co przygotowali organizatorzy Ogólnopolskiego Spotkania Przedsiębiorców!


Trzecia edycja konferencji Credit Risk już 6 czerwca w Krakowie!

Już 6 czerwca w Krakowie rusza konferencja Credit Risk. Jest ona skierowana do przedstawicieli rynku finansowego oraz ubezpieczeniowego. Jakie tematy zostaną poruszone podczas spotkania?


Konferencja Banking Tech & Security 2019 już 27 marca w Warszawie

Zagrożenia w sektorze bankowym, ochrona przed cyberatakami, najnowsze europejskie koncepcje, trendy i technologie - to wszystko podczas Konferencji Banking Tech & Security 27 marca w Warszawie. Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.