Wydarzenia


6 czerwca ruszają Targi Usług i Produktów rynku Fintech

Targi Usług i Produktów rynku Fintech to nowa inicjatywa podjęta przez Strefę Finansów SA. Jej pierwsza edycja odbędzie się już 6 czerwca we Wrocławiu. Czym zaskoczy nas to wydarzenie?


24 maja startuje I edycja Kongresu FutureTech

I edycja FutureTech kongress odbędzie się 24-25 maja w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Podczas dwudniowej konferencji zostaną poruszone tematy związane z branżą fintech, insurtech oraz big data.


25 maja - Kongres Sektora Pożyczkowego

Kongres Sektora Pożyczkowego to coroczne wydarzenie organizowane nieprzerwanie od 2012 roku. Skupia on przede wszystkim środowisko firm pożyczkowych, ale też przedstawicieli banków, firm doradztwa i pośrednictwa finansowego oraz dostawców produktów i usług finansowych. Konferencja odbędzie się 25 maja 2017 roku w Hotelu Marriott w Warszawie.


IT w Bankowości GigaCon już 22 maja

Konferencja „IT w bankowości GigaCon” to wydarzenie dedykowane przede wszystkim szerokiemu gronu informatyków, specjalistów ds. rozwoju IT, ale też przedstawicielom instytucji finansowych i kadrom zarządzającym. Odbędzie się ono 22 maja w Hotelu Courtyard w Warszawie.


Kreator Bezpieczeństwa startuje 26 kwietnia

„Kreator Bezpieczeństwa – potrzeby i możliwości” to wydarzenie poruszające tematykę bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych oraz inżynierii socjalnej. Dwudniowa konferencja przyjmie formę wykładów eksperckich oraz praktycznych warsztatów, połączonych z dyskusją. „Kreator Bezpieczeństwa” rozpocznie się 26 kwietnia 2017 roku w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza w Warszawie.


V edycja Kongresu Regulacji Prawnych

Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się już 25 kwietnia 2017 roku w Hotelu Marriott w Warszawie. Projekt poświęcony jest regulacjom w obszarze zarządzania wierzytelnościami, który zapozna uczestników Kongresu z najistotniejszymi zmianami i postulatami legislacyjnymi.


Pierwsza edycja FinTech Brunch by fintek.pl już 11 kwietnia

Już 11 kwietnia w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja FinTech Brunch. Spotkanie jest organizowane przez portal fintek.pl. Celem organizatorów jest stworzenie nowej platformy do networkingu dla przedstawicieli sektora FinTech i startupowców.


April Consumer Credit Days już 27 kwietnia w Serocku

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia w Hotelu Narvil w Serocku. W zeszłym roku wydarzenie skupiło ponad 260 uczestników reprezentujących ponad 100 instytucji.


9 edycja konkursu Telemarketer Roku

Telemarketer Roku to konkurs organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, którego celem jest promocja zawodu konsultanta telefonicznego oraz szerzenie wiedzy odnośnie dobrych praktyk rynkowych świata call center, poprzez wyłonienie najlepszych konsultantów telefonicznych. Nowością w tegorocznej, 9 edycji jest możliwość zgłoszenia do konkursu konsultantów, obsługujących kanały wideo – listę poszerzono bowiem o dodatkową kategorię: wideorozmowy.


Kongres Sektora Fintech

28 marca w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się I edycja Kongresu Sektora FinTech, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce


Targi Zarządzania Wierzytelnościami

2 marca 2017 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Targi Zarządzania Wierzytelnościami. Loando obejmie wydarzenie patronatem medialnym.


II Loan Magazine Awards 2016

Branża finansowa rozwija się bardzo dynamicznie. W jej obrębie funkcjonują liczne firmy, realizowane są interesujące projekty, pojawiają się interesujące osobowości, których zasługi mają istotne znaczenie. Nie dziwi więc potrzeba nagradzania najciekawszych i najlepiej rokujących inicjatyw. Temu właśnie służą wydarzenia takie jak Loan Magazine Awards.