Wydarzenia


Loando zaprasza na VIII konferencję bankowców z regionu CEE

Coroczna konferencja bankowców regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbędzie się już 25 listopada! Jako patronat imprezy, Loando zaprasza swoich czytelników na liczne panele z wyjątkowymi prelegentami, nowymi tematami, oraz wręczeniem nagród dla najbardziej innowacyjnych firm sektora technologii bankowej.


InternetBeta powraca. XIV edycja wydarzenia już wkrótce!

InternetBeta to konferencja, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń branżowych w Polsce. Po raz czternasty odbędzie się ona stacjonarnie, w Kielnarowej koło Rzeszowa na Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.Konferencja Mobile Trends for Experts już wkrótce!

Prowadzona od 2012 roku konferencja technologii mobilnej powraca tej jesieni jako Mobile Trends for Experts. Zapraszamy do uczestniczenia w Warszawskim spotkaniu prowadzonym przez ekspertów branży.


Loando Zaprasza na konferencję "IT w Ubezpieczeniach"

23 czerwca 2022 r. podczas wydarzenia GigaCon będzie miała miejsce XXI edycja konferencji “IT w Ubezpieczeniach”. Zapraszamy osoby związane z branżą do dyskusji na temat roli technologii finansowej na rynku ubezpieczeniowym oraz do wysłuchania historii i doświadczeń wielu gości panelowych.


Kongres Sektora Fintech już po raz piąty!

V Edycja Kongresu Sektora Fintech już 3 czerwca w Gdańsku. Dla wszystkich zainteresowanych tematyką przygotowane są wystąpienia specjalistów, którzy będa opowiadać o innowacyjnej i błyskawicznie rozwijającej się branży Fintech. Najnowsze technologie, innowacyjne rozwiązania, powszechne zastosowanie to tylko niektóre kwestie, która poruszane będą na V Kongresie Sektora Fintech. Zapraszamy.


Wkrótce konferencja IT w bankowości - zapraszamy

IT w Bankowości to konferencja online o zastosowaniu najnowszych zdobyczy informatyki w sektorze instytucji finansowych. Patron medialny Loando serdecznie zaprasza.


Cashless Congress zaprasza na dziesiątą edycję!

Loando z przyjemnością zaprasza na jubileuszową, dziesiątą już edycję Cashless Congress. Jest to wydarzenie poświęcone wielu różnym aspektom branży płatności w Polsce i na świecie.


eTradeShow już wkrótce!

Już 15 września 2021r. kolejna edycja eTradeShow - jednej z najciekawszych konferencji rynku e-commerce w Polsce. Szeroka oferta prelekcji, strefa wystawiennicza oraz nagrody eTrade Awards to tylko część z atrakcji przygotowanych dla uczestników.


Pytech Summit 2021 już niebawem!

Loando.pl zaprasza na Pytech Summit 2021 - największą konferencję poświęconą Python w Polsce. Wykłady specjalistów i przedstawicieli czołowych firm, targi pracy IT oraz wirtualne stoiska dostawców oprogramowania czekają na uczestników już 9.12.2021.


Konferencja dev.js Summit 2021

Największa konferencja na temat JavaScript i Front-end już 14 października 2021 roku! dev.js Summit to nie tylko wykłady, ale również Targi Wirtualne IT! Zapoznaj się z tematyką, zarejestruj swój udział i dołącz do grona 2000 uczestników!


Konferencja Javeloper 2021

We wrześniu 2021 roku odbędzie się Javeloper 2021 - największa polska konferencji o Java. Wydarzenie online odbędzie się pod patronatem Loando.


Webinar pt. “Ile ładu w Polskim Ładzie, czyli co czeka przedsiębiorców?” już w sierpniu!

System podatkowy obowiązujący w Polsce jest mocno skomplikowany - Nowy Ład ma wprowadzić sprawiedliwość w rozliczaniu dochodów. Poszukujesz wiedzy na temat zmian jakie wprowadzi Nowy Polski Ład? Weź udział w wydarzeniu i przygotuj się na zmiany!


Nadchodzi IV edycja AI & NLP Day!

IV edycja AI & NLP Day przed nami. 23 i 24 września eksperci zajmujący się sztuczną inteligencją, uczeniem maszynowym, programowaniem neurolingwistycznym oraz technologiami Big Data i Cloud spotkają się wirtualnie na serii prelekcji i warsztatów.