Wydarzenia


CEE Scaleup Challenge - trwa nabór do kolejnej edycji konkursu!

CEE Scaleup Challenge to internetowy konkurs dla firm z Europy Środkowo-Wschodniej, które mają szansę zaprezentować swój biznes światu. Nagrodą w konkursie jest 1 milion euro na inwestycję. Co można dodatkowo zyskać, uczestnicząc w CEE Scaleup Challenge?


Konferencja MAC 2020 już w kwietniu

MAC 2020 czyli Moscow Affiliate Conference to jedna z najważniejszych imprez branży afiliacyjnej na świecie. W tym roku, jak zapewniają organizatorzy, skala przedsięwzięcia będzie większa niż kiedykolwiek.


Poland&CEE Digital Finance Summit już 26 lutego!

8 edycja Poland&CEE Digital Finance Summit (dawniej Digital Banking & Payments Summit) to wydarzenie poświęcone najważniejszym zagadnieniom branży FinTech. Udział w spotkaniu wymaga rejestracji. Kto wystąpi podczas konferencji?


Kongres Consumer Finance odbędzie się 5-6 grudnia w Warszawie!

W dniach 5-6 grudnia 2019 odbędzie się Konferencja Consumer Finance. Podczas spotkania głos zabiorą specjaliści branży consumer finance. Podejmą oni bieżące tematy dotyczące sektora. Kto może wziąć udział w spotkaniu?


Konferencja E-commerce Summit już 28 listopada!

Konferencja E-commerce Summit już 28 listopada! Co w programie wydarzenia? Liczne prelekcje, wymiana doświadczeń oraz burza mózgów. Kto może wziąć udział w spotkaniu? Wszyscy ci, którzy interesują się marketingiem, sprzedażą online, finansami oraz nowymi technologiami.


FinAdTech Warsaw 2019 - zapowiedź wydarzenia

Interesuje cię marketing afiliacyjny w branży finansowej? Nie możesz zatem ominąć jednodniowej konferencji FinAdTech Warsaw 2019., która odbędzie się 20 września w Sofitel Victoria.


Targi eCommerce eTrade Show - zapowiedź wydarzenia

Już 12 września w Warszawie będziesz miał okazję uczestniczyć w tarach eCommerce Trade Show. Sprawdź program wydarzenia, w tym koszyk roku, czyli pierwsze w Polsce kompleksowe badanie user experience w sklepach internetowych.


VII Targi IT Future Expo już 26 września!

VII Targi IT Future Expo odbędą się 26 września na stadionie Legii w Warszawie. Podczas spotkania wystąpią liczni prelegenci, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z dziedziną IT. Powiedzą także o nowościach, które w niedalekiej przyszłości wejdą na rynek.


III edycja Targów OUTSOURCING EXPO odbędzie się już we wrześniu!

Kolejna edycja Targów OUTSOURCING EXPO odbędzie się już niedługo i zapowiada się naprawdę interesująco! Przeczytaj, co przygotowali organizatorzy Ogólnopolskiego Spotkania Przedsiębiorców!


Trzecia edycja konferencji Credit Risk już 6 czerwca w Krakowie!

Już 6 czerwca w Krakowie rusza konferencja Credit Risk. Jest ona skierowana do przedstawicieli rynku finansowego oraz ubezpieczeniowego. Jakie tematy zostaną poruszone podczas spotkania?


Konferencja Banking Tech & Security 2019 już 27 marca w Warszawie

Zagrożenia w sektorze bankowym, ochrona przed cyberatakami, najnowsze europejskie koncepcje, trendy i technologie - to wszystko podczas Konferencji Banking Tech & Security 27 marca w Warszawie. Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.


Kongres Księgowość Przyszłości już 28 lutego!

Podczas kongresu Księgowość Przyszłości wystąpią najlepsi eksperci branży finansowej. Oprócz zorganizowanych wykładów uczestnicy dostaną też okazję do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat przyszłości branży.


FINNOVEX 2019 - szczyt finansowy w Dubaju już 19 marca

Najważniejsze wydarzenie branży finansowej na Bliskim Wschodzie już 19 marca. W Dubaju odbędzie się FINNOVEX 2019 - Middle East’s Leading Summit on Financial Services Innovation & Excellence. Czekają nas dyskusje panelowe, warsztaty oraz spotkania z liderami na rynku finansowym.


Cashless Congress - już niedługo odbędzie się VII edycja tego wydarzenia!

Już niedługo w warszawskim hotelu InterContinental odbędzie się VII edycja Cashless Congress, czyli najważniejsze spotkanie branży płatności bezgotówkowych. Dowiedz się, co będzie tematem przewodnim tego wydarzenia i jakie atrakcje dla uczestników przygotowali organizatorzy.


Zapowiedź Blockchain Alliance Warsaw

Podczas wydarzenia Blockchain Alliance Warsaw zostaną poruszone tematy związane z nowoczesną technologią. Uczestnicy usłyszą m.in. o rozproszonych bazach danych (DLT), walutach cyfrowych i inteligentnych kontraktach (smart contracts). Jakie jeszcze zagadnienia zostaną poruszone?