Wydarzenia


Wpływ zmian prawnych na funkcjonowanie TFI i Banków Depozytariuszy

Już na początku lutego 2021 odbędą się warsztaty w formule hybrydowej, w trakcie których eksperci omówią, jak zmieni się działanie TFI oraz Banków Depozytariuszy pod wpływem nowelizacji rozporządzeń Ministra Finansów! Nie może Cię tam zabraknąć!


Aktualne problemy prawne rynku bancassurance - szkolenie online

Pracujesz jako przedstawiciel instytucji finansowej i chcesz się podszkolić w zakresie bancassurance? Koniecznie zapoznaj się z nadchodzącym szkoleniem online - Wokół cyklu życia produktu ubezpieczeniowego!


Ład wewnętrzny w bankach w oparciu o Rekomendację Z - warsztaty

Jesteś pracownikiem banku lub innej instytucji finansowej? Weź udział w nadchodzących warsztatach i poznaj zbiór dobrych praktyk w zakresie zasad ładu wewnętrznego! Nie przegap okazji i wysłuchaj prelekcji, które poprowadzą eksperci z zakresu prawa bankowego i zarządzania bankowością!


Warsztaty: Controlling, analizy finansowe i planowanie strategiczne w Grupie Kapitałowej

Organizator MMC Polska oraz Loando.pl serdecznie zapraszają na nadchodzące warsztaty, podczas których eksperci przedstawią jak kontrolować koszty, jak poprawnie przeprowadzić analizę finansową oraz jak wykorzystać dostępne modele i koncepcje controllingu strategicznego. Zarejestruj się już dzisiaj i poznaj rozwiązania, które wykorzystasz w zarządzaniu firmą!


Warsztaty online z zarządzania reklamacjami w instytucjach finansowych

Od 1 stycznia 2021 roku zmienią się zasady rozpatrywania reklamacji klientów. Nowe regulacje prawne wpłyną na rozpatrywanie spraw przedsiębiorców, a także rozszerzają kompetencje Prezesa UOKiK. Zarejestruj się już dziś i dowiedz się!


Kongres Consumer Finance odbędzie się w formule online

XVI Kongres Consumer Finance zbliża się wielkimi krokami. W związku z panującą epidemią koronawirusa, konferencja odbędzie się w formule on-line. Zapoznaj się z programem kongresu i całkowicie bezpłatnie zarejestruj swój udział!


VI Międzynarodowa Konferencja Bankowców odbędzie się w formule online

W związku z panującą epidemią koronawirusa VI Międzynarodowa Konferencja Bankowców, odbędzie się w formule internetowej. Przeczytaj, jaki program przewidzieli organizatorzy tego wydarzenia!


VI Kongres Pośrednictwa Finansowego już 30 września!

Już 30 września 2020 roku odbędzie się VI edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego. To największe wydarzenie poświęcone sektorowi pośredników finansowych jest miejscem otwartej dyskusji oraz wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych. Jak zgłosić swój udział w KPF?


Summit EOIF GigaCon 2020 już 26 sierpnia!

W dniach 26-27 sierpnia 2020 odbędzie się internetowa konferencja Summit EOIF GigaCon 2020. W jej czasie przedstawiciele wiodących przedsiębiorstw IT, fintech oraz agencji konsultingowych zaprezentują najnowsze rozwiązania dotyczące elektronicznego obiegu informacji w firmie. Zarejestruj się za darmo!!


Kolejna edycja Cashless Congress już we wrześniu!

15 i 16 września 2020 r. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Cashless Congress, które jest największym wydarzeniem branży płatności bezgotówkowych. Sprawdź, jaki program dla uczestników przygotowali organizatorzy.


CEE Scaleup Challenge - trwa nabór do kolejnej edycji konkursu!

CEE Scaleup Challenge to internetowy konkurs dla firm z Europy Środkowo-Wschodniej, które mają szansę zaprezentować swój biznes światu. Nagrodą w konkursie jest 1 milion euro na inwestycję. Co można dodatkowo zyskać, uczestnicząc w CEE Scaleup Challenge?


Konferencja MAC 2020 już w kwietniu

MAC 2020 czyli Moscow Affiliate Conference to jedna z najważniejszych imprez branży afiliacyjnej na świecie. W tym roku, jak zapewniają organizatorzy, skala przedsięwzięcia będzie większa niż kiedykolwiek.


Poland&CEE Digital Finance Summit już 26 lutego!

8 edycja Poland&CEE Digital Finance Summit (dawniej Digital Banking & Payments Summit) to wydarzenie poświęcone najważniejszym zagadnieniom branży FinTech. Udział w spotkaniu wymaga rejestracji. Kto wystąpi podczas konferencji?


Kongres Consumer Finance odbędzie się 5-6 grudnia w Warszawie!

W dniach 5-6 grudnia 2019 odbędzie się Konferencja Consumer Finance. Podczas spotkania głos zabiorą specjaliści branży consumer finance. Podejmą oni bieżące tematy dotyczące sektora. Kto może wziąć udział w spotkaniu?


Konferencja E-commerce Summit już 28 listopada!

Konferencja E-commerce Summit już 28 listopada! Co w programie wydarzenia? Liczne prelekcje, wymiana doświadczeń oraz burza mózgów. Kto może wziąć udział w spotkaniu? Wszyscy ci, którzy interesują się marketingiem, sprzedażą online, finansami oraz nowymi technologiami.