Wydarzenia


Wkrótce konferencja IT w bankowości - zapraszamy

IT w Bankowości to konferencja online o zastosowaniu najnowszych zdobyczy informatyki w sektorze instytucji finansowych. Patron medialny Loando serdecznie zaprasza.


Cashless Congress zaprasza na dziesiątą edycję!

Loando z przyjemnością zaprasza na jubileuszową, dziesiątą już edycję Cashless Congress. Jest to wydarzenie poświęcone wielu różnym aspektom branży płatności w Polsce i na świecie.


eTradeShow już wkrótce!

Już 15 września 2021r. kolejna edycja eTradeShow - jednej z najciekawszych konferencji rynku e-commerce w Polsce. Szeroka oferta prelekcji, strefa wystawiennicza oraz nagrody eTrade Awards to tylko część z atrakcji przygotowanych dla uczestników.


Pytech Summit 2021 już niebawem!

Loando.pl zaprasza na Pytech Summit 2021 - największą konferencję poświęconą Python w Polsce. Wykłady specjalistów i przedstawicieli czołowych firm, targi pracy IT oraz wirtualne stoiska dostawców oprogramowania czekają na uczestników już 9.12.2021.


Konferencja dev.js Summit 2021

Największa konferencja na temat JavaScript i Front-end już 14 października 2021 roku! dev.js Summit to nie tylko wykłady, ale również Targi Wirtualne IT! Zapoznaj się z tematyką, zarejestruj swój udział i dołącz do grona 2000 uczestników!


Konferencja Javeloper 2021

We wrześniu 2021 roku odbędzie się Javeloper 2021 - największa polska konferencji o Java. Wydarzenie online odbędzie się pod patronatem Loando.


Webinar pt. “Ile ładu w Polskim Ładzie, czyli co czeka przedsiębiorców?” już w sierpniu!

System podatkowy obowiązujący w Polsce jest mocno skomplikowany - Nowy Ład ma wprowadzić sprawiedliwość w rozliczaniu dochodów. Poszukujesz wiedzy na temat zmian jakie wprowadzi Nowy Polski Ład? Weź udział w wydarzeniu i przygotuj się na zmiany!


Nadchodzi IV edycja AI & NLP Day!

IV edycja AI & NLP Day przed nami. 23 i 24 września eksperci zajmujący się sztuczną inteligencją, uczeniem maszynowym, programowaniem neurolingwistycznym oraz technologiami Big Data i Cloud spotkają się wirtualnie na serii prelekcji i warsztatów.Wpływ zmian prawnych na funkcjonowanie TFI i Banków Depozytariuszy

Już na początku lutego 2021 odbędą się warsztaty w formule hybrydowej, w trakcie których eksperci omówią, jak zmieni się działanie TFI oraz Banków Depozytariuszy pod wpływem nowelizacji rozporządzeń Ministra Finansów! Nie może Cię tam zabraknąć!


Aktualne problemy prawne rynku bancassurance - szkolenie online

Pracujesz jako przedstawiciel instytucji finansowej i chcesz się podszkolić w zakresie bancassurance? Koniecznie zapoznaj się z nadchodzącym szkoleniem online - Wokół cyklu życia produktu ubezpieczeniowego!


Ład wewnętrzny w bankach w oparciu o Rekomendację Z - warsztaty

Jesteś pracownikiem banku lub innej instytucji finansowej? Weź udział w nadchodzących warsztatach i poznaj zbiór dobrych praktyk w zakresie zasad ładu wewnętrznego! Nie przegap okazji i wysłuchaj prelekcji, które poprowadzą eksperci z zakresu prawa bankowego i zarządzania bankowością!


Warsztaty: Controlling, analizy finansowe i planowanie strategiczne w Grupie Kapitałowej

Organizator MMC Polska oraz Loando.pl serdecznie zapraszają na nadchodzące warsztaty, podczas których eksperci przedstawią jak kontrolować koszty, jak poprawnie przeprowadzić analizę finansową oraz jak wykorzystać dostępne modele i koncepcje controllingu strategicznego. Zarejestruj się już dzisiaj i poznaj rozwiązania, które wykorzystasz w zarządzaniu firmą!


Warsztaty online z zarządzania reklamacjami w instytucjach finansowych

Od 1 stycznia 2021 roku zmienią się zasady rozpatrywania reklamacji klientów. Nowe regulacje prawne wpłyną na rozpatrywanie spraw przedsiębiorców, a także rozszerzają kompetencje Prezesa UOKiK. Zarejestruj się już dziś i dowiedz się!


Kongres Consumer Finance odbędzie się w formule online

XVI Kongres Consumer Finance zbliża się wielkimi krokami. W związku z panującą epidemią koronawirusa, konferencja odbędzie się w formule on-line. Zapoznaj się z programem kongresu i całkowicie bezpłatnie zarejestruj swój udział!