Wydarzenia


Kongres Sektora Pożyczkowego 2018 już 22 maja!

Już 22 maja odbędzie się Kongres Sektora Pożyczkowego! Podczas wydarzenia zostaną zbadane tajniki rynku pożyczkowego, który w ostatnich latach przechodzi diametralną zmianę. Nie zabraknie wypowiedzi ekspertów oraz dyskusji.


Konferencja FinAdTech już 31 maja w Tallinie!

Już 31 kwietnia 2018 roku w Tallinnie odbędzie się wielka konferencja związana z rynkiem afiliacyjnym. Wydarzenie skierowane jest zarówno do specjalistów sektora FinTech, jak również menedżerów SSM oraz specjalistów SEO. Co należy zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu?


Konkurs Lidera IT i Targi IT Future Expo 2018 już we wrześniu!

IT Future Expo 2018 odbędzie się 20 września. Wydarzenie będzie miało miejsce na Stadionie PGE Narodowym, w strefie Biznes Klubu. Imprezę poprzedzi konkurs na lidera IT, który odbędzie się w tym samym miejscu 19 września.


Trzecia edycja April Consumer Credit Days już niebawem!

April Consumer Credit Days odbędzie się 26-27 kwietnia 2018 roku. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hotelu Warszawianka w Centrum Kongresowym Serock. Konferencja będzie poświęcona problemom zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze Business to Consumer.


III edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci już w kwietniu

III edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci odbędzie się już 10 kwietnia 2018 roku. W hotelu Courtyard w Warszawie spotkają się entuzjaści zagadnień związanych z cyberbezpieczeństwem oraz eksperci IT security. Uczestnicy wydarzenia będą mogli poszerzyć swoją wiedzą i nawiązać ciekawe kontakty.


Windykacja Masowa – 3 edycja

Najnowsza edycja Windykacji Masowej odbędzie się w dniach 22-23 marca w warszawskim hotelu Holiday Park. Na konferencji omówione zostaną najważniejsze aspekty ekonomiczno-gospodarcze, związane z rodzimą branżą windykacyjną.


Konferencja „Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie” już 27 marca w Łodzi!

Konferencja EOIF odbędzie się już 27 marca w Łodzi! Sprawdź, czego możesz się spodziewać podczas wydarzenia!


Targi Wierzytelności już 6 i 7 lutego w Warszawie

Targi Wierzytelności to spotkanie praktyków i teoretyków w jednym miejscu. 6 i 7 lutego poruszą oni najważniejsze zagadnienia dotyczące usług i zarządzania wierzytelnościami. Hotel Regent ugości najważniejszych prelegentów ze świata nauki i biznesu.


Konferencja EOIF w Krakowie już 6 lutego

Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie to cykl czterech spotkań organizowanych cyklicznie w największych miastach całej Polski: Krakowie, Warszawie, Łodzi oraz Gdańsku. Jakie tematy zostaną poruszone podczas pierwszego, lutowego spotkania EOIF?


20 lutego - Zarządzenie przepływem danych w ramach działalności spółek w kraju i zagranicą

Konferencja to doskonała okazja do zapoznania się z najświeższymi przepisami w łatwy i przystępny sposób, dostarczając wiedzy popartej doświadczeniem grona specjalistów. Co nas czeka już 20 lutego?


Bal windykacyjny już 11 stycznia!

Bal Windykacyjny to organizowane przez Practical Event spotkanie łączące część konferencyjną oraz integracyjną. Jakie atrakcje czekają nas już 11 stycznia?


Sektor finansowy w obliczu wyzwań stawianych przez RODO – 11-12.12

Dwudniowa konferencja „Sektor finansowy w obliczu wyzwań stawianych przez RODO – doświadczenia rynku, proponowane rozwiązania” już 11 grudnia. Jakie tematy poruszą eksperci rynku finansów?


Kongres Consumer Finance - 7/8 grudnia

7. edycja Kongresu Consumer Finance odbędzie się już 7-8 grudnia w Centrum Giełdowym w Warszawie. Kto pojawi się na tegorocznej edycji i o czym opowiedzą eksperci?


Konferencja Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie już 7 grudnia w Gdańsku

Jakie rozwiązania pomogą usprawnić działania związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań udzielą eksperci podczas Konferencji Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie już 7 grudnia w Gdańsku.


1 edycja Warsaw Startups and Fintech Day już 28 listopada!

Warsaw Startups and Fintech Day rusza już 28 listopada. Jakie tematy zostaną poruszone podczas spotkania? Kto tworzyć będzie grono ekspertów?


2.0