WydarzeniaKonferencja Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów informatycznych!

GigaCon organizuje konferencję pod tytułem “Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych”. Spotkanie odbędzie się już 26 stycznia. Podczas jego trwania przodujące firmy IT zaprezentują rozwiązania służące zabezpieczeniu infrastruktury IT.


Konferencja EIOF już wkrótce

EIOF, czyli konferencja GigaCon poświęcona Elektronicznemu Obiegowi Informacji w Firmie to doskonała okazja, aby poznać nowinki z branży, dowiedzieć się o nowych rozwiązaniach, czy poznać ludzi, którzy poświęcili się tym zagadnieniom. Konferencja już 19 stycznia 2023. Udział w konferencji jest darmowy. Zapraszamy do udziału!


Kongres Bezpieczeństwa Sieci już wkrótce!

Loando zaprasza swoich czytelników na Kongres Bezpieczeństwa Sieci. Bezpłatna internetowa konferencja pozwoli wszystkim zainteresowanym cyberbezpieczeństwem zapoznać się z obecnymi trendami i strategiami ochrony danych.


Pierwsza edycja Kongresu Instytucji Finansowych już wkrótce!

15 grudnia odbędzie się Kongres Instytucji Finansowych organizowany przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Spotkaj się z licznymi ekspertami aby podsumować sytuację gospodarczą przez ostatni rok oraz poznać prognozy na to, co czeka nas w 2023 roku.


Cyfrowa Transformacja w Biznesie już 30 listopada!

30 listopada odbędzie się internetowa konferencja pod tytułem Cyfrowa Transformacja w Biznesie. Poruszone zostaną tematy gromadzenia i przetwarzania danych o użytkownikach, strategii cyfryzacji, oraz potencjał sztucznej inteligencji! Dołącz za darmo i poszerz swoją wiedzę o na temat toczącej się cyfrowej transformacji!Loando zaprasza na konferencję IT w Administracji

24 listopada tego roku odbędzie się bezpłatna konferencja na temat zagadnień IT w administracji. Poruszone zostaną zagadnienia zastosowania technologii w gromadzeniu, przekazywaniu i zabezpieczaniu danych.


Loando zaprasza na konferencję Crowdfunding 4.0

18 Listopada w SGH w Warszawie odbędzie się konferencja Crowdfunding 4.0. Loando zaprasza wszystkich chętnych na wysłuchanie historii sukcesów crowdfundingowych oraz dołączenie do dyskusji na temat wyzwań i przyszłości tej formy dofinansowania.


Loando zaprasza na Business Process Management GigaCon

Już 27 października odbędzie się konferencja Business Process Management. Zostaną na niej poruszone zagadnienia związane z zarządzaniem firmą. Spotkanie skierowane jest do pracowników branży informatycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej, administracyjnej oraz telekomunikacyjnej.


Loando zaprasza na VIII konferencję bankowców z regionu CEE

Coroczna konferencja bankowców regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbędzie się już 25 listopada! Jako patronat imprezy, Loando zaprasza swoich czytelników na liczne panele z wyjątkowymi prelegentami, nowymi tematami, oraz wręczeniem nagród dla najbardziej innowacyjnych firm sektora technologii bankowej.


InternetBeta powraca. XIV edycja wydarzenia już wkrótce!

InternetBeta to konferencja, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń branżowych w Polsce. Po raz czternasty odbędzie się ona stacjonarnie, w Kielnarowej koło Rzeszowa na Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.Konferencja Mobile Trends for Experts już wkrótce!

Prowadzona od 2012 roku konferencja technologii mobilnej powraca tej jesieni jako Mobile Trends for Experts. Zapraszamy do uczestniczenia w Warszawskim spotkaniu prowadzonym przez ekspertów branży.


Loando Zaprasza na konferencję "IT w Ubezpieczeniach"

23 czerwca 2022 r. podczas wydarzenia GigaCon będzie miała miejsce XXI edycja konferencji “IT w Ubezpieczeniach”. Zapraszamy osoby związane z branżą do dyskusji na temat roli technologii finansowej na rynku ubezpieczeniowym oraz do wysłuchania historii i doświadczeń wielu gości panelowych.