Wydarzenia


InternetBeta 2018 odbędzie się 19 września!

InternetBeta to nie tylko konferencja, podczas której odbędą się prezentacje prelegentów. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają również niezapomniane atrakcje dla uczestników. Co zaplanowali, by przyciągnąć uwagę gości?


Konferencja Business Process Management – BPM Gigacon

Już 27 września odbędzie się Konferencja Business Process Management. Spotkanie ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich przedstawicieli IT oferujących produkty pomagające w zarządzaniu firmą. Udział w wydarzeniu jest darmowy.


Credit & Collection Education Days - pierwsza edycja już 27 września!

Credit & Collection Education Days to wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników finansów i bankowości. Podczas wydarzenia eksperci opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z windykacją czy egzekucją komorniczą.


IV Kongres Pośrednictwa Finansowego już 2 października!

IV Kongres Pośrednictwa Finansowego odbędzie się już 2 października. Podczas spotkania najważniejszych przedstawicieli sektora pożyczkowego, bankowości, ubezpieczeń czy prawa, przeprowadzona zostanie dyskusja dotycząca przyszłości fintechu.


XIV edycja Internet Banking Security już 29-31 sierpnia!

Zapraszamy już na XIV edycję konferencji Internet Banking Security! 29, 30 i 31 sierpnia w Mikołajkach zapoznamy się z tematyką bezpieczeństwa bankowości internetowej oraz bankowości mobilnej. Grono ekspertów z branży usług finansowych podzieli się wartościową wiedzą. Nie może cię zabraknąć!


Warsaw International Banking Summit - to już XVI edycja!

XVI edycja Warsaw International Banking Summit odbędzie się 18 października 2018 roku. W planie wydarzenia przewidziane są liczne prelekcje w wykonaniu przedstawicieli sektora bankowego. Chętni będą mogli wziąć udział w debacie dotyczącej przyszłości sektora finansowego.


II edycja Ratka.pl Cup już w tę sobotę!

Zapraszamy na II edycję turnieju Ratka.pl Cup. Odbędzie się on już 23 czerwca w Olsztynie w CRS Ukiel. Start rywalizacji o godzinie 10:00. W wydarzeniu weźmie udział 8 drużyn - o zwycięstwo powalczą na piaszczystym boisku w wakacyjnej atmosferze.


Summit EOIF GigaCon 2018 już 25 lipca w Warszawie!

25 lipca w Warszawie odbędzie się Summit EOIF GigaCon. To konferencja poświęcona technologii. Na Stadionie PGE Narodowym pojawią się wystawcy prezentujący najlepsze rozwiązania technologiczne ułatwiające codziennie funkcjonowanie.


Konferencja Banking Tech & Security już 28 czerwca w Warszawie

Jakie wyzwania wiążą się z zarządzaniem bezpieczeństwem w sektorze bankowym i z jakich składa się on elementów? Czy podejmowane inicjatywy i stosowane obecnie technologie rozwiążą wszystkie problemy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na konferencji Banking Tech & Security, już 28 czerwca w Warszawie


Targi IT Future Expo - wrzesień pełen technologii

VI Targi IT Future Expo zbliżają się wielkimi krokami. To świetna okazja do zapoznania się z tym, co daje nam rynek technologii. Podczas spotkania będziemy mogli usłyszeć o nowinach w branży, a także tym, co ją napędza.


14 czerwca rusza II edycja Targów FinTech!

14 czerwca 2018 roku rusza II edycja Targów Usług i Produktów rynku FinTech. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich tych, którym bliski jest nie tylko sektor finansów, ale także sektor IT. Podczas spotkania zaprezentują się najważniejsze osoby związane z najszybciej rozwijającym się rynkiem produktów i usług.


II edycja Blockchain Alliance Warsaw już 23 maja!

Czym jest technologia blockchain? Jaki wpływ wywiera na gospodarkę, finanse i prawo – zarówno w Polsce jak i na świecie? O tym i wiele więcej już 23 maja podczas drugiej edycji Blockchain Alliance Warsaw na Uniwersytecie Leona Koźmińskiego!


Kongres Sektora Pożyczkowego 2018 już 22 maja!

Już 22 maja odbędzie się Kongres Sektora Pożyczkowego! Podczas wydarzenia zostaną zbadane tajniki rynku pożyczkowego, który w ostatnich latach przechodzi diametralną zmianę. Nie zabraknie wypowiedzi ekspertów oraz dyskusji.


Konferencja FinAdTech już 31 maja w Tallinie!

Już 31 kwietnia 2018 roku w Tallinnie odbędzie się wielka konferencja związana z rynkiem afiliacyjnym. Wydarzenie skierowane jest zarówno do specjalistów sektora FinTech, jak również menedżerów SSM oraz specjalistów SEO. Co należy zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu?


Konkurs Lidera IT i Targi IT Future Expo 2018 już we wrześniu!

IT Future Expo 2018 odbędzie się 20 września. Wydarzenie będzie miało miejsce na Stadionie PGE Narodowym, w strefie Biznes Klubu. Imprezę poprzedzi konkurs na lidera IT, który odbędzie się w tym samym miejscu 19 września.