Wydarzenia


Targi Outsourcing Expo - 21 września

Jakie korzyści może osiągnąć firma ze zlecania części obowiązków zewnętrznej firmie? O tym już 21 września na Targach Outsourcing Expo.


XIII edycja Internet Banking Security już 28 sierpnia

Funkcjonalność i bezpieczeństwo bankowości internetowej i mobilnej – to tematyka tegorocznej edycji Internet Banking Security.


Konferencja Summit EOIF GigaCon 2017 już niebawem

Dlaczego elektroniczny obieg dokumentów jest tak ważny w automatyzacji przedsiębiorstwa? Odpowiedź na to i wiele innych pytań już 26 lipca na Summit EOIF GigaCon 2017.


19 września - konferencja Optymalizacja w przedsiębiorstwie

III edycja konferencji„Optymalizacja w Przedsiębiorstwie – jak z sukcesem stosować rozwiązania podatkowe, które sprzyjają rozwojowi firmy?” odbędzie się 19 września w Warszawie.


3 października - Kongres Pośrednictwa Finansowego

Kongres Pośrednictwa Finansowego to inicjatywa Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. III edycja odbędzie się 3 października.


20 września startują V Targi IT Future Expo

Czego możemy spodziewać się po tegorocznej edycji Targów IT Future Expo? Wydarzenie odbędzie się już 20 września na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.


Konferencja „Technologie i rozwiązania do utrzymania i zarządzania bezpieczeństwem w firmie” już 4 lipca

Konferencja „Technologie i rozwiązania do utrzymania i zarządzania bezpieczeństwem w firmie” odbędzie się już 4 lipca w Warszawie. Jakim zagadnieniom poświęcone będzie to spotkanie?


Już niebawem konferencja Banking Tech&Security

Już 29 czerwca w Warszawie odbędzie się konferencja w pełni poświęcona zagadnieniom związanym z technologiami i bezpieczeństwem sektora bankowego - Banking Tech&Security.


VII Europejski Kongres Finansowy już 5 – 7 czerwca 2017 w Sopocie

VII edycja Europejskiego Kongresu Finansowego odbędzie się już 5-7czerwca w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton w Sopocie. Temat wiodący tegorocznego Kongresu to: „Kapitał, podatki i międzynarodowa solidarność w XXI wieku.”


Mobile Silesia startuje 13 czerwca

7 edycja Mobile Silesia pod hasłem „O mobile na grubie” odbędzie się już 13 czerwca w Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego GUIDO w Zabrzu, 320 metrów pod ziemią.


6 czerwca ruszają Targi Usług i Produktów rynku Fintech

Targi Usług i Produktów rynku Fintech to nowa inicjatywa podjęta przez Strefę Finansów SA. Jej pierwsza edycja odbędzie się już 6 czerwca we Wrocławiu. Czym zaskoczy nas to wydarzenie?


24 maja startuje I edycja Kongresu FutureTech

I edycja FutureTech kongress odbędzie się 24-25 maja w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Podczas dwudniowej konferencji zostaną poruszone tematy związane z branżą fintech, insurtech oraz big data.


25 maja - Kongres Sektora Pożyczkowego

Kongres Sektora Pożyczkowego to coroczne wydarzenie organizowane nieprzerwanie od 2012 roku. Skupia on przede wszystkim środowisko firm pożyczkowych, ale też przedstawicieli banków, firm doradztwa i pośrednictwa finansowego oraz dostawców produktów i usług finansowych. Konferencja odbędzie się 25 maja 2017 roku w Hotelu Marriott w Warszawie.


IT w Bankowości GigaCon już 22 maja

Konferencja „IT w bankowości GigaCon” to wydarzenie dedykowane przede wszystkim szerokiemu gronu informatyków, specjalistów ds. rozwoju IT, ale też przedstawicielom instytucji finansowych i kadrom zarządzającym. Odbędzie się ono 22 maja w Hotelu Courtyard w Warszawie.


Kreator Bezpieczeństwa startuje 26 kwietnia

„Kreator Bezpieczeństwa – potrzeby i możliwości” to wydarzenie poruszające tematykę bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych oraz inżynierii socjalnej. Dwudniowa konferencja przyjmie formę wykładów eksperckich oraz praktycznych warsztatów, połączonych z dyskusją. „Kreator Bezpieczeństwa” rozpocznie się 26 kwietnia 2017 roku w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza w Warszawie.