Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 20


Programy lojalnościowe firm pożyczkowych – sprawdź oferty Wonga, Szybka Gotówka, VIA SMS PL

Nie tylko sprzedawcy kuszą nas atrakcyjnymi programami lojalnościowymi. Również firmy pożyczkowe zachęcają do lojalności, gwarantując warte uwagi korzyści. Sprawdźmy ofertę Wongi, Szybkiej Gotówki oraz VIA SMS PL.


Pożyczki od 18 lat – sprawdź ofertę VIA SMS PL, Szybka Gotówka i Wonga

Coraz więcej instytucji pozabankowych oferuje pożyczki od 18 lat. Na które oferty warto zwrócić szczególną uwagę?


Inicjatywa Mikro, Autokapital, Iwoca - gdzie pożyczyć na rozwój firmy?

Pożyczki dla firm są najlepszym sposobem na realizację własnego projektu bądź – w późniejszym okresie – usprawnienia funkcjonowania prowadzonej działalności. Gdzie możemy pożyczyć, aby urzeczywistnić swoje cele biznesowe?


Pożyczka na świadczenia rodzinne i alimenty

Pożyczki są łatwo dostępne, ale czy każdy może z nich korzystać, bez względu na posiadany dochód? Na to pytanie odpowiedzą nasi eksperci.


Pożyczka dla studentów – gdzie pożyczą młodzi?

Czas studiów wiąże się z wysokimi kosztami. Pomimo wielu zniżek, studentom często brakuje pieniędzy na tryb życia, jaki chcieliby prowadzić. Kiedy szczególnie doskwiera im brak funduszy, warto pomyśleć o zewnętrznym dofinansowaniu. Instytucje finansowe opracowują coraz korzystniejsze rozwiązania dla młodych pożyczkobiorców.


Pożyczka dla emerytów i rencistów − które firmy?

Nagłe wydatki mogą przytrafić się każdemu. Nie dziwi zatem zróżnicowanie wiekowe osób składających wnioski o pożyczki online. Jak się okazuje, czasem na drodze do uzyskania potrzebnych nam środków pojawia się przeszkoda w postaci ograniczeń dotyczących wieku klienta. Czemu one służą?


E-bankowość. Na czym polega bankowość elektroniczna? Zobacz wady i zalety

Bankowość elektroniczna to wszystkie platformy służące realizacji usług bankowych. Dzięki e-bankingowi obsługujemy swoje konta w dowolnym miejscu i czasie. Jakie jeszcze udogodnienia przygotował dla nas sektor bankowy?


Mobilne aplikacje bankowe i pozabankowe

Technologie mobilne stały się nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Każdego dnia dotykamy telefonu średnio 2617 razy na dobę! Czy używamy go również do zarządzania naszymi finansami?


Poręczenie pożyczki – na czym polega oraz kiedy się opłaca?

Pożyczka z poręczycielem to jedna z niestandardowych form pożyczek pozabankowych. Dowiedz się, na czym polega. Może okaże się, że to oferta dla ciebie?


Niestandardowe rodzaje pożyczek

Pożyczki pozabankowe pozwalają uzyskać dodatkowe środki, kiedy nie jesteśmy w stanie sfinansować wszystkich wydatków z naszego budżetu. Jeśli chwilówki nie spełniają naszych potrzeb, powinniśmy zapoznać się z niestandardowymi rodzajami pożyczek.


KNF zablokuje nielegalne strony firm finansowych

6 kwietnia 2017 roku okazał się ważnym dniem dla sektora finansowego. KNF przygotowała projekt nowelizacji ustawy o nadzorze tego rynku.


Kiedy ponosimy odpowiedzialność za długi partnera?

Małżeństwo oznacza między innymi ponoszenie wspólnej odpowiedzialności, szczególnie za podejmowane decyzje finansowe. Nasi eksperci wyjaśnią, kiedy jesteśmy zobowiązani odpowiadać za długi partnera.


Moneyman pionierem FinTechowych rozwiązań na kolejnym kontynencie

Moneyman jako pierwsza firma wprowadziła nowoczesne technologie do oferowanych rozwiązań finansowych. Boris Batine, opowiedział nam o początkach działalności Moneymana i zmianach, jakie na przestrzeni lat dokonały się w sektorze FinTech.


Za jaką kwotę wpiszą mnie do BIK?

Niejednokrotnie, gdy wybieramy pożyczkę pozabankową, natrafiamy na skrót BIK. Nie każdy z nas wie, czym jest Biuro Informacji Kredytowej. Jak się okazuje, nie należy uznawać tego za rejestr dłużników. Trafiają tam dane na temat wszystkich zaciągniętych przez nas zobowiązań finansowych oraz ich spłacania.


Oferty last minute – czy warto z nich korzystać?

Podróże kształcą i pozwalają zobaczyć nowe, nieznane dotąd miejsca. Dlatego tak wielu ludzi uwielbia wyjazdy, szczególnie, kiedy nie wiążą się z dużymi wydatkami. Na niedrogie wojaże pozwalają oferty last minute.