Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 14


Za jaką kwotę wpiszą mnie do BIK?

Niejednokrotnie, gdy wybieramy pożyczkę pozabankową, natrafiamy na skrót BIK. Nie każdy z nas wie, czym jest Biuro Informacji Kredytowej. Jak się okazuje, nie należy uznawać tego za rejestr dłużników. Trafiają tam dane na temat wszystkich zaciągniętych przez nas zobowiązań finansowych oraz ich spłacania.


Oferty last minute – czy warto z nich korzystać?

Podróże kształcą i pozwalają zobaczyć nowe, nieznane dotąd miejsca. Dlatego tak wielu ludzi uwielbia wyjazdy, szczególnie, kiedy nie wiążą się z dużymi wydatkami. Na niedrogie wojaże pozwalają oferty last minute.


Czy tanie podróżowanie jest możliwe?

Wakacje często wiążą się z dużymi kosztami. Jeśli nie chcemy obciążyć swojego budżetu nadmiernymi wydatkami, konieczne jest wcześniejsze zaplanowanie szczegółów naszej podróży. Nic więc dziwnego, że poszukujemy możliwości korzystania z tanich przejazdów i noclegów.


Wakacje na raty − czy to dobra decyzja?

Każdy z nas marzy o urlopie. Przez cały rok ciężko pracujemy, żeby przynajmniej na kilka dni móc zapomnieć o nadmiarze obowiązków. Jednak, żeby w pełni cieszyć się niezakłóconym relaksem, musimy zadbać o nasze finanse. Gdy szukamy korzystnego rozwiązania, warto pomyśleć o wakacjach na raty


Wymarzone wakacje - jak się do nich przygotować?

Planowanie wakacji może być przyjemnością. Warunkiem jest posiadanie odpowiednich środków finansowych. Kiedy nasz budżet jest zbyt mały, możemy wspomóc go szybką pożyczką.


Pożyczka na wakacje – zaplanuj swój urlop

Chcesz jechać na udane wakacje? Chociaż pieniądze to nie wszystko, to niewątpliwie gwarantują wspaniały urlop. Dlatego jeśli planujesz wypoczynek, przyda ci się pożyczka.


Jak odzyskać pieniądze ze sklepu internetowego?

Zakupy internetowe nie zawsze kończą się po naszej myśli. Czy w związku z tym możemy odzyskać pieniądze, jeśli padliśmy ofiarą oszustwa w sieci?


Porównywarki usług − nowy sposób na znalezienie okazji

Wszyscy robimy zakupy. Jak się okazuje, wielu z nas potrafi odnaleźć w tym przyjemność, a czasem jest to nawet formą rozrywki. Gdy kupujemy w sieci, staramy się jednak zachować ostrożność. Dlatego dokonując wyboru, coraz częściej zaczynamy od porównania ofert.


Wyprzedaże w internecie - pożycz i korzystaj

Trudno jest nie skusić się na internetowe wyprzedaże. Tylko jak poradzić sobie z finansami, kiedy nasz budżet niekoniecznie pozwala na zrealizowanie planów zakupowych?


Zakupy przez internet - dlaczego takie popularne?

Kupujemy dużo i coraz częściej robimy to za pośrednictwem internetu. Skąd brać na to środki? Jak się okazuje, w tym celu również możemy skorzystać z rozwiązań online.


Okazje w sieci? Znajdziesz je dzięki porównywarkom

Internet jest nieocenioną pomocą. Nie tylko w wyszukiwaniu, lecz także w porównywaniu ofert produktów, w tym finansowych.


Ocena zdolności kredytowej na podstawie social media? – zadbaj o swój profil

Niektóre instytucje finansowe, chcąc jak najlepiej poznać potencjalnego klienta, weryfikują jego profil w mediach społecznościowych. Zamieszczanie określonych postów może przyczynić się do znacznego obniżenia zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Jak zatem zadbać o swój profil w social media?


Pożyczki społecznościowe − czy przy okazji prospołeczne?

Pożyczki społecznościowe to kolejny sposób na pozyskiwanie dodatkowych środków. Czy korzystny dla potencjalnych klientów? Sprawdźmy!


Jak zarabiać w internecie i inne trudne pytania

Internet dostarcza nam wiedzy na każdy temat. W sieci znajdziemy wyjaśnienie wielu kwestii związanych z zarabianiem i pożyczaniem.


Pożyczanie i szukanie pracy w internecie

Internet jest bogatym źródłem wiedzy na temat pieniędzy i możliwości ich pozyskania. Dzięki sieci szybko znajdziemy pracę, a przy nagłych wydatkach – oferty wsparcia finansowego.