Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 14


Nowoczesne metody weryfikacji - pożyczaj bez przelewania grosza w Ferratum Bank, Kredito24 i SuperGrosz

Rynek pozabankowy oferuje swoim klientom coraz więcej udogodnień. Jednym z nich jest sposób weryfikacji danych osobowych. Jak pożyczać bez przelewania jednego grosza?


Maksymalna kwota pierwszej pożyczki - sprawdź oferty Kredito24, Szybka Gotówka i Solven

Nie każdy pożyczkodawca udziela nowym klientom maksymalnej kwoty pożyczki. Gdzie możemy liczyć na tak atrakcyjną ofertę?


Najdłuższy okres spłaty – sprawdź oferty Profi Credit, Provident, Wonga

Dłuższy okres spłaty jest dużym ułatwieniem dla klientów, mających spore wydatki. Na szczególnie korzystny okres kredytowania możemy liczyć w firmach Profi Credit, Provident i Wonga.


Pierwsza pożyczka za darmo – na podstawie ofert Filarum, Miloan i Net Credit

Pożyczanie jest dzisiaj bardzo proste i korzystne. Powodem tego są darmowe pożyczki – znajdziemy je w ofercie Filarum, Miloan oraz Net Credit.


Programy lojalnościowe firm pożyczkowych – sprawdź oferty Wonga, Szybka Gotówka, VIA SMS PL

Nie tylko sprzedawcy kuszą nas atrakcyjnymi programami lojalnościowymi. Również firmy pożyczkowe zachęcają do lojalności, gwarantując warte uwagi korzyści. Sprawdźmy ofertę Wongi, Szybkiej Gotówki oraz VIA SMS PL.


Podatek od pożyczki - kto i kiedy jest zwolniony z opłat?

Umowa pożyczki może podlegać opodatkowaniu. Nasi eksperci wyjaśnią, kiedy mamy obowiązek złożenia deklaracji właściwemu organowi podatkowemu, a kiedy jesteśmy z niego zwolnieni.


Pożyczki od 18 lat – sprawdź ofertę VIA SMS PL, Szybka Gotówka i Wonga

Coraz więcej instytucji pozabankowych oferuje pożyczki od 18 lat. Na które oferty warto zwrócić szczególną uwagę?


Inicjatywa Mikro, Autokapital, Iwoca - gdzie pożyczyć na rozwój firmy?

Pożyczki dla firm są najlepszym sposobem na realizację własnego projektu bądź – w późniejszym okresie – usprawnienia funkcjonowania prowadzonej działalności. Gdzie możemy pożyczyć, aby urzeczywistnić swoje cele biznesowe?


Pożyczka na świadczenia rodzinne i alimenty

Pożyczki są łatwo dostępne, ale czy każdy może z nich korzystać, bez względu na posiadany dochód? Na to pytanie odpowiedzą nasi eksperci.


Pożyczka na umowę zlecenie – kto jej udziela?

Umowa o pracę jest w dzisiejszych czasach luksusem, lecz takim, bez którego można się obejść i nic nie stracić. Kontrakty cywilnoprawne podbijają rynek pracy i nie stanowią już przeszkody w zaciąganiu pożyczek pozabankowych. Firmy pożyczkowe starają się być elastyczne. Sprawdź kto udziela pożyczek bez umowy o pracę.


Pożyczka dla studentów – gdzie pożyczą młodzi?

Czas studiów wiąże się z wysokimi kosztami. Pomimo wielu zniżek, studentom często brakuje pieniędzy na tryb życia, jaki chcieliby prowadzić. Kiedy szczególnie doskwiera im brak funduszy, warto pomyśleć o zewnętrznym dofinansowaniu. Instytucje finansowe opracowują coraz korzystniejsze rozwiązania dla młodych pożyczkobiorców.


Pożyczki dla każdego?

Sektor pozabankowy stale się rozwija, a Polacy coraz chętniej decydują się złożyć wniosek o pożyczkę. Ale czy każdy ma takie same szanse na uzyskanie dodatkowych środków? Wiek i źródło dochodów mają dla pożyczkodawców kluczowe znaczenie.


Pożyczka dla emerytów i rencistów − które firmy?

Nagłe wydatki mogą przytrafić się każdemu. Nie dziwi zatem zróżnicowanie wiekowe osób składających wnioski o pożyczki online. Jak się okazuje, czasem na drodze do uzyskania potrzebnych nam środków pojawia się przeszkoda w postaci ograniczeń dotyczących wieku klienta. Czemu one służą?


Nowoczesne usługi finansowe

Banki oferują nam wiele nowoczesnych rozwiązań, które czynią proces zarządzania finansami jeszcze sprawniejszym. Z których z nich warto korzystać?


Mobilne pożyczki − jak pożyczać przez telefon?

Coraz więcej słyszymy o wpływie nowych technologii na nasze życie. Wszyscy używamy kart kredytowych i debetowych. Jak się okazuje, obecnie nie tylko wydajemy, lecz również pozyskujemy środki mobilnie. Umożliwiają nam to specjalne aplikacje.