Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci


Pożyczka przez internet na konto - gdzie szukać?

Pożyczki online z wypłatą na konto coraz popularniejsze. Sprawdź na jakich zasadach działają i jak o nie wnioskować. Podpowiadamy ile kosztuje ile kosztuje kredyt online na konto i jak wybrać najlepszy.


Pożyczki online w 15 minut – 40 chwilówek tego samego dnia!

Pożyczki online w 15 minut nawet do 10 000 zł! Przygotowaliśmy 40 najlepszych ofert chwilówki od zaraz. Gwarantowana pierwsza pożyczka za darmo. Wybierz najkorzystniejszą pożyczkę w 15 minut!


Pożyczki bez BIK - 60 chwilówek i pożyczek ratalnych bez BIK, KRD, ERIF

Pożyczki bez BIK wspomogą twoje finanse nawet, jeżeli masz negatywną historię kredytową. Nasi eksperci sprawdzili, gdzie możesz wziąć pożyczki pozabankowe bez weryfikacji. Masz firmę? Również możesz wziąć kredyt bez BIK! Skorzystaj z jednej z 60 atrakcyjnych ofert i weź pożyczki bez BIK i KRD!


Kiedy żyrant nie musi spłacać kredytu?

Kiedy żyrant nie musi spłacać kredytu? Poręczyciel jest dłużnikiem solidarnym. Oznacza to, że wierzyciel może żądać od niego spłaty długu, gdy pożyczkobiorca zawiedzie. W artykule odpowiadamy na pytanie, czy żyrant może się wycofać!


Sesje elixir - wychodzące i przychodzące

Przelew między bankami może trwać nawet trzy dni, jeśli zapomnimy o tym, że sesje Elixir działają tylko w dni robocze. Czy wobec tego możliwy jest przelew w weekend? Tak, jeśli jest to przelew wewnętrzny lub płatny transfer międzybankowy.


Płatność kartą przez internet - czy jest bezpieczne?

Płatność kartą przez internet to wciąż rzadko wykorzystywany sposób płatności online w Polsce. Takie wnioski płyną z raportu “"Postawy Polaków wobec obrotu bezgotówkowego". Może brak popularności płatności kartą w internecie wynika z tego, że nie wiemy, jak to robić? Choć płatność kartą online wcale nie jest trudna!


Co można wrzucić w koszty firmy jednoosobowej?

Przeczytaj, jakie wydatki można wrzucić w koszty firmy jednoosobowej oraz w jaki sposób rozliczyć kredyt firmowy w kosztach. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze, które mogą się przydać na rozwój działalności gospodarczej.


Darowizna samochodu i nieruchomości - wszystko o umowie i podatku

Jeśli nie wiesz, na czym polega darowizna, przeczytaj przygotowany przez nas artykuł. Dowiesz się z niego najważniejszych informacji na temat darowizny oraz poznasz, jak samodzielnie przygotować taką umowę.


Ile komornik może zabrać z konta? Wysokość kwoty wolnej od zajęcia

Czy komornik ma prawo zająć rachunek bankowy? Ile komornik może zabrać z konta? Kogo dotyczy kwota wolna od zajęcia? W naszym artykule odpowiadamy na wszystkie ważne pytania. Zapraszamy do lektury!


Karta przedpłacona. Jak działa karta prepaid?

Wygoda, bezpieczeństwo i anonimowość. Poznaj działanie karty prepaid, najwygodniejszego portfela elektronicznego na rynku. Sprawdź zalety, wady i możliwości jakie daje to rozwiązanie.


Odsetki ustawowe za opóźnienia w spłacie w 2019 roku

Jakie są konsekwencje zwłoki w spłacie długów? Jedną z nich są odsetki ustawowe za opóźnienie. Ile wynoszą i jak obliczyć odsetki ustawowe za opóźnienie? Odpowiadamy w artykule!


Związek Banków Polskich – jak usunąć wpis z Bankowego Rejestru?

Związek Banków Polskich prowadzi bazę dłużników o nazwie Bankowy Rejestr. To czarna lista niesolidnych klientów, którzy dopuścili się zwłoki w spłacie długów. Kiedy nasze dane trafiają do rejestru Związku Banków Polskich? Jak usunąć wpis i nie widnieć na liście dłużników bankowych?


Pożyczka na święta – pieniądze tego samego dnia

Święta to okres zwiększonych wydatków. Jeżeli nie udało Ci się oszczędzić dostatecznie dużej ilości pieniędzy, powinieneś rozważyć zaciągnięcie pozabankowej pożyczki online. Dzięki niej, będziesz mógł spędzić Boże Narodzenie tak, jak sobie zaplanowałeś.


Wniosek o rozłożenie długu na raty - jak napisać gdzie złożyć?

Jak napisać wniosek o rozłożenie długu na raty? Zwrot pieniędzy w formie jednorazowej płatności może być problematyczny. Jeśli nie jesteś w stanie uregulować zaległości finansowych w jednej spłacie, napisz wniosek o rozłożenie długu na raty. Podpowiadamy, jak to zrobić!


Pożyczka bez zaświadczeń – 20 pożyczek przez internet bez zaświadczeń!

Szukasz najlepszej pożyczki bez zaświadczeń? Pozabankowe instytucje finansowe ograniczają formalności do minimum! Weź pożyczkę w 15 min. bez zaświadczeń i wykorzystaj dodatkowe środki na swoje potrzeby. W naszej tabeli znajdziesz atrakcyjne oferty pożyczek przez internet bez zaświadczeń!