Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 11


Dobre nawyki przy pożyczaniu

Gdy podejmujemy decyzję dotyczącą naszych finansów, bardzo często nie wiemy dokładnie, czym się kierować. Z jednej strony, słyszymy i czytamy o wielu ciekawych ofertach, jednocześnie jednak obawiamy się oszustów pożyczkowych. Na szczęście nie musimy czuć się bezradni.


Do kogo są adresowane programy lojalnościowe?

Już od jakiegoś czasu można zaobserwować wzrost zainteresowania programami lojalnościowymi. Takiego typu udogodnienie niewątpliwie przypada do gustu klientom. Nic więc dziwnego, że firmy pożyczkowe coraz częściej wprowadzają takie rozwiązanie. Warto doprecyzować, kto na nim korzysta.


Rodzaje programów lojalnościowych

Rosnąca popularność pożyczek pozabankowych ma swoje odbicie w postaci mnożących się firm. Przygotowują one atrakcyjne oferty, które mają przykuć uwagę potencjalnych pożyczkobiorców. Im więcej atrakcyjnych ofert, tym trudniej firmie zatrzymać przy sobie klienta. W związku z tym niektórzy pożyczkodawcy wprowadzają programy lojalnościowe.


Kto korzysta na programach lojalnościowych?

Programy lojalnościowe pozwalają firmom pożyczkowym znaleźć nowych adresatów ich ofert. Dzięki korzyściom, które przynoszą, pożyczkodawcy mogą liczyć na niższe koszty pożyczek.


Programy lojalnościowe dla klientów firm pożyczkowych

Firmy pożyczkowe chcą dotrzeć do klienta różnymi metodami. Zależy im na wyróżnieniu osób, które spłacają pożyczki pozabankowe zgodnie z warunkami. Do nich właśnie adresowane są programy lojalnościowe.


Podpisanie umowy pożyczki przez kuriera

Szybkie pożyczki są dzisiaj bardzo popularnym produktem finansowym. Co najważniejsze, nie musimy odwiedzać biura firmy, aby podpisać umowę. Dostarczy nam ją kurier.


Najlepsze oferty pożyczek u pośredników

Nieprzewidziane wydatki mogą przytrafić się każdemu. W przypadku braku oszczędności, najlepiej jest posłużyć się pożyczką. Poza pożyczkami dostępnymi w sieci możemy skorzystać także z ofert proponowanych przez pośredników.


Najpopularniejsi pośrednicy pożyczkowi

Oferty firm pożyczkowych stają się coraz popularniejsze. Co za tym idzie, dostęp do nich jest bardzo powszechny. O propozycjach instytucji pozabankowych dowiadujemy się zarówno z internetu, jak również telewizji oraz prasy. Wiele osób jednak wciąż nie chce podejmować odpowiedzialnych decyzji samodzielnie. Właśnie ich potrzebom odpowiadają pośrednicy pożyczkowi.


Pożyczki u pośredników droższe niż pożyczki przez internet

Branża pożyczkowa rozwija się w niesamowitym tempie. Nie dziwi zatem, że na rynku istnieją różne możliwości pożyczania pieniędzy. Zanim jednak zdecydujemy się skorzystać z oferty, warto zapoznać się z różnymi opcjami.


Pożyczki u pośredników a pożyczki online

Planowanie wydatków nie zawsze uchroni nas przed problemami finansowymi. Czasami nieprzewidziane koszty przerastają nawet najbardziej oszczędnych. Z pomocą przychodzą pożyczki online oraz pożyczki u pośredników. Czym się różnią?


Różnica między instytucją pozabankową a parabankiem

Parabank i firma pozabankowa – wiele osób używa tych pojęć zamiennie, chociaż to ogromny błąd. Czym różnią się te dwie instytucje? Odpowiedzi udzielą nasi eksperci.


Czy można wziąć pożyczkę na skradziony dowód?

W dzisiejszych czasach niebezpieczeństwa związane z utratą danych czyhają na nas praktycznie na każdym kroku. Wciąż zdarzają się przypadki kradzieży dowodu tożsamości. A czy na skradziony dowód można wziąć pożyczkę?


Jak firmy pożyczkowe chronią się przed oszustami?

Firmy pożyczkowe często muszą się mierzyć z konsekwencjami afer związanych z wyłudzeniem danych i innymi formami oszustw. Jak pożyczkodawcy radzą sobie z takimi problemami? Odpowiadają nasi eksperci.


Jak działają oszuści pożyczkowi?

W mediach bardzo często pojawiają się informacje o oszustach finansowych. Nie wszyscy potencjalni klienci przejmują się jednak ostrzeżeniami. W jaki sposób działają oszuści pożyczkowi?


Misselling – na czym polega i jak się przed nim ustrzec

Misselling to sprzedaż towarów i usług niedostosowanych do potrzeb klienta. Do działań missellingowych jest także zaliczany nieadekwatny sposób prezentacji produktu. Pamiętajmy jednak, że przed tego typu praktykami chroni nas prawo.


2.0