Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 11


Pożyczki dla zadłużonych LendOn i Rapida Money

Pożyczek dla zadłużonych udzielą Rapida Money i LendOn.pl. Obie firmy nie sprawdzają historii kredytowej klienta ani obecności potencjalnego pożyczkobiorcy w BIK.


Zestawienie pożyczek odnawialnych - Karta Trzynastka, Banknot, Euroloan

Pożyczkodawcy starają się dopasować do zróżnicowanych potrzeb swoich klientów. Dlatego oferują im nie tylko pożyczki krótko- i długoterminowe, ale również – pożyczki odnawialne.


Wakacje kredytowe w ofercie Hapi Pożyczki i Zaplo

Pożyczki pozabankowe cieszą się popularnością, jednak przejściowe kłopoty z budżetem domowym mogą stanąć na przeszkodzie ich terminowego uregulowania. Pomóc mogą wakacje kredytowe.


Tygodniowa czy miesięczna spłata rat pożyczki? Pożyczki od Provident i Ferratum Bank

Pożyczki na raty niekoniecznie muszą wiązać się z miesięczną spłatą. Niektóre firmy proponują również tygodniowe płatności. Które rozwiązanie przyniesie więcej korzyści dla naszego budżetu?


Nowoczesne metody weryfikacji - pożyczaj bez przelewania grosza w Ferratum Bank, Kredito24 i SuperGrosz

Rynek pozabankowy oferuje swoim klientom coraz więcej udogodnień. Jednym z nich jest sposób weryfikacji danych osobowych. Jak pożyczać bez przelewania jednego grosza?


Maksymalna kwota pierwszej pożyczki - sprawdź oferty Kredito24, Szybka Gotówka i Solven

Nie każdy pożyczkodawca udziela nowym klientom maksymalnej kwoty pożyczki. Gdzie możemy liczyć na tak atrakcyjną ofertę?


Najdłuższy okres spłaty – sprawdź oferty Profi Credit, Provident, Wonga

Dłuższy okres spłaty jest dużym ułatwieniem dla klientów, mających spore wydatki. Na szczególnie korzystny okres kredytowania możemy liczyć w firmach Profi Credit, Provident i Wonga.


Pierwsza pożyczka za darmo – na podstawie ofert Filarum, Miloan i Net Credit

Pożyczanie jest dzisiaj bardzo proste i korzystne. Powodem tego są darmowe pożyczki – znajdziemy je w ofercie Filarum, Miloan oraz Net Credit.


Programy lojalnościowe firm pożyczkowych – sprawdź oferty Wonga, Szybka Gotówka, VIA SMS PL

Nie tylko sprzedawcy kuszą nas atrakcyjnymi programami lojalnościowymi. Również firmy pożyczkowe zachęcają do lojalności, gwarantując warte uwagi korzyści. Sprawdźmy ofertę Wongi, Szybkiej Gotówki oraz VIA SMS PL.


Pożyczka bez konta bankowego – porównujemy oferty firm Ratka i Provident

Nie posiadasz osobistego rachunku bankowego, a chcesz ubiegać się o zobowiązanie w firmie pożyczkowej? To żaden problem. Pożyczkodawcy wychodzą naprzeciw twoim oczekiwaniom i oferują pożyczkę bez konta bankowego.


Podatek od pożyczki - kto i kiedy jest zwolniony z opłat?

Umowa pożyczki może podlegać opodatkowaniu. Nasi eksperci wyjaśnią, kiedy mamy obowiązek złożenia deklaracji właściwemu organowi podatkowemu, a kiedy jesteśmy z niego zwolnieni.


Pożyczka w 15 minut – sprawdź ofertę Ferratum Bank, LendOn i Filarum

Kiedy staramy się o pożyczkę, liczymy na błyskawiczny przelew gotówki. Wiele firm reklamuje się hasłami „pożyczka w 15 minut”. Nasi eksperci postanowili sprawdzić, czy faktycznie nie trzeba czekać na pieniądze ani minuty dłużej?


Pożyczki od 18 lat – sprawdź ofertę VIA SMS PL, Szybka Gotówka i Wonga

Coraz więcej instytucji pozabankowych oferuje pożyczki od 18 lat. Na które oferty warto zwrócić szczególną uwagę?


Inicjatywa Mikro, Autokapital, Iwoca - gdzie pożyczyć na rozwój firmy?

Pożyczki dla firm są najlepszym sposobem na realizację własnego projektu bądź – w późniejszym okresie – usprawnienia funkcjonowania prowadzonej działalności. Gdzie możemy pożyczyć, aby urzeczywistnić swoje cele biznesowe?


Pożyczka na świadczenia rodzinne i alimenty

Pożyczki są łatwo dostępne, ale czy każdy może z nich korzystać, bez względu na posiadany dochód? Na to pytanie odpowiedzą nasi eksperci.