Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 17


Umowa pożyczkowa – co powinna zawierać?

Jeśli chcemy uzyskać pożyczkę pozabankową w rzetelnej instytucji, niewątpliwie nie unikniemy konieczności podpisania umowy. Jednak nigdy nie powinniśmy postępować wtedy pochopnie. Dla własnego dobra powinniśmy dokładnie zapoznać się z treścią dokumentu, który podpisujemy. Dopiero wiedząc, z kim tak naprawdę mamy do czynienia, możemy podjąć rozsądną decyzję.


Wnioskujesz o chwilówkę? Znaj swoje prawa

Osoba, która zdecyduje się zawrzeć umowę pożyczki, powinna mieć pełną świadomość praw, jakie jej przysługują. Dzięki znajomości przepisów będzie mogła z nich korzystać, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.


Wybór pożyczkodawcy − najważniejsze zasady

Branża pożyczkowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W związku z tym pojawiają się kolejne firmy pożyczkowe. Proponują one ciekawe oferty dopasowane do potrzeb potencjalnych klientów. Nie dziwi zatem, że wielu pożyczkobiorców ma problem z wyborem właściwiej instytucji pozabankowej


Szukanie oferty pożyczki - o czym warto pamiętać

Podjęcie decyzji o wzięciu pożyczki nie wystarczy. Trzeba jeszcze znaleźć odpowiednią ofertę pożyczkową. Jak to zrobić?


Jak zaciągać pożyczki dopasowane do naszych możliwości finansowych?

Wiele osób wciąż boi się pożyczać od instytucji pozabankowych. Z jednej strony obawiają się nieuczciwych pożyczkodawców, jednocześnie nie wiedzą dokładnie, na czym tak naprawdę polega staranie się o pożyczkę pozabankową. Tymczasem usługi pozabankowe mogą być bardzo przyjazne dla klientów. Jedyne, co musimy zrobić, to wypracować nawyk rozsądnego pożyczania.


Zanim zaciągniesz pożyczkę - czyli zarządzanie budżetem

Zarządzanie budżetem to ważne zadanie dla każdego gospodarstwa domowego. Kiedy finansów zabraknie, możemy skorzystać z pomocy firm pożyczkowych.


Dobre nawyki przy pożyczaniu

Gdy podejmujemy decyzję dotyczącą naszych finansów, bardzo często nie wiemy dokładnie, czym się kierować. Z jednej strony, słyszymy i czytamy o wielu ciekawych ofertach, jednocześnie jednak obawiamy się oszustów pożyczkowych. Na szczęście nie musimy czuć się bezradni.


Do kogo są adresowane programy lojalnościowe?

Już od jakiegoś czasu można zaobserwować wzrost zainteresowania programami lojalnościowymi. Takiego typu udogodnienie niewątpliwie przypada do gustu klientom. Nic więc dziwnego, że firmy pożyczkowe coraz częściej wprowadzają takie rozwiązanie. Warto doprecyzować, kto na nim korzysta.


Rodzaje programów lojalnościowych

Rosnąca popularność pożyczek pozabankowych ma swoje odbicie w postaci mnożących się firm. Przygotowują one atrakcyjne oferty, które mają przykuć uwagę potencjalnych pożyczkobiorców. Im więcej atrakcyjnych ofert, tym trudniej firmie zatrzymać przy sobie klienta. W związku z tym niektórzy pożyczkodawcy wprowadzają programy lojalnościowe.


Kto korzysta na programach lojalnościowych?

Programy lojalnościowe pozwalają firmom pożyczkowym znaleźć nowych adresatów ich ofert. Dzięki korzyściom, które przynoszą, pożyczkodawcy mogą liczyć na niższe koszty pożyczek.


Programy lojalnościowe dla klientów firm pożyczkowych

Firmy pożyczkowe chcą dotrzeć do klienta różnymi metodami. Zależy im na wyróżnieniu osób, które spłacają pożyczki pozabankowe zgodnie z warunkami. Do nich właśnie adresowane są programy lojalnościowe.


Podpisanie umowy pożyczki przez kuriera

Szybkie pożyczki są dzisiaj bardzo popularnym produktem finansowym. Co najważniejsze, nie musimy odwiedzać biura firmy, aby podpisać umowę. Dostarczy nam ją kurier.


Najlepsze oferty pożyczek u pośredników

Nieprzewidziane wydatki mogą przytrafić się każdemu. W przypadku braku oszczędności, najlepiej jest posłużyć się pożyczką. Poza pożyczkami dostępnymi w sieci możemy skorzystać także z ofert proponowanych przez pośredników.


Najpopularniejsi pośrednicy pożyczkowi

Oferty firm pożyczkowych stają się coraz popularniejsze. Co za tym idzie, dostęp do nich jest bardzo powszechny. O propozycjach instytucji pozabankowych dowiadujemy się zarówno z internetu, jak również telewizji oraz prasy. Wiele osób jednak wciąż nie chce podejmować odpowiedzialnych decyzji samodzielnie. Właśnie ich potrzebom odpowiadają pośrednicy pożyczkowi.


Pożyczki u pośredników droższe niż pożyczki przez internet

Branża pożyczkowa rozwija się w niesamowitym tempie. Nie dziwi zatem, że na rynku istnieją różne możliwości pożyczania pieniędzy. Zanim jednak zdecydujemy się skorzystać z oferty, warto zapoznać się z różnymi opcjami.