Kredyt gotówkowy na wyciąg z konta - gdzie można go uzyskać?

Zastanawiasz się nad uzyskaniem dodatkowych pieniędzy od banku, ale zniechęca cię do tego myśl o wymaganiach banków i przedstawieniu licznych formalności? W tej dość niekomfortowej sytuacji warto przeanalizować oferty z kredytem gotówkowym na wyciąg z konta! W tekście znajdziesz najlepsze propozycje takich kredytów i treści, z których dowiesz się, jak w tym przypadku wygląda proces wnioskowania, po jakim czasie przyjdzie przelew z dodatkowymi pieniędzmi oraz ile może wynosić maksymalna kwota kredytu na wyciąg z konta.

 1. Kredyt gotówkowy na wyciąg z konta - najlepsze oferty banków!
 2. Warunki potrzebne do uzyskania kredyt na wyciąg z konta
 3. Jak wnioskować o kredyt gotówkowy na wyciąg z konta?
 4. Jak szybko kredyt pojawi się na naszym koncie bankowym?
 5. Maksymalna kwota kredytu na wyciąg z konta - ile wynosi?

Kredyt gotówkowy na wyciąg z konta - najlepsze oferty banków!

Jeżeli szukasz kredytu gotówkowego na pilne potrzeby i jednocześnie nie chcesz spełniać dużej ilości warunków narzuconych przez bank, zastanów się nad zaciągnięciem kredytu na wyciąg z konta! W poniższej tabelce wskazaliśmy najlepsze oferty, jakie są obecnie dostępne na naszym rynku, sprawdź!

Bank Weź kredyt Maks. kwota kredytu Okres spłaty Kiedy zostanie uruchomiony kredyt?
Millennium Weź kredyt 150 000 zł do 108 miesięcy 24 godziny
Citi Handlowy Weź kredyt 150 000 zł 120 miesięcy 24 godziny
Alior Bank Weź kredyt 200 000 zł 120 miesięcy 24 godziny
PKO BP Weź kredyt 10 000 zł 15 miesięcy 24 godziny
Santander Consumer Bank Weź kredyt 25 000 zł 60 miesięcy 24 godziny
Nest Bank Weź kredyt 50 000 zł 60 miesięcy 15 minut
BNP Paribas Weź kredyt 200 000 zł 120 miesięcy 24 godziny
Smartney Weź kredyt 60 000 zł 60 miesięcy 24 godziny

Warunki potrzebne do uzyskania kredyt na wyciąg z konta

Zastanawiasz się, jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt gotówkowy? Przed udzieleniem zobowiązania kredytodawca z pewnością poprosi nas o przedstawienie dokumentu tożsamości, który potwierdzi dane, jakie zostały wpisane we wniosku. Ponadto zdarza się, że banki wymagają od klientów dostarczenia zaświadczenia o dochodach - w razie problemów można skorzystać z ofert kredytów bez zaświadczeń.

Na pewno trzeba się też przygotować na to, że instytucja bankowa w szczegółowy sposób przeanalizuje naszą zdolność kredytową zarówno na podstawie wyciągu z konta, jak i innych formalności potwierdzających dochody. Jeżeli posiadamy pewne miejsce pracy, spore zarobki i nie zalegamy ze spłatą innych kredytów, wtedy nie powinniśmy mieć problemów z otrzymaniem dodatkowych pieniędzy od banku.

Kredytodawcy często weryfikują również naszą dotychczasową historię kredytową. W sytuacji, gdy z powodu chwilowych kłopotów finansowych nie uregulowaliśmy zobowiązań finansowych względem innych banków czy firm pożyczkowych, wtedy możemy otrzymać negatywną decyzję kredytową i stracić szansę na kredyt gotówkowy na wyciąg z konta.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy na wyciąg z konta?

To naprawdę proste! Wystarczy, że wejdziemy na stronę wybranego banku wybierzemy kwotę i okres spłaty oraz wypełnimy krótki wniosek, w którym trzeba podać podstawowe dane osobowe i kilka niezbędnych informacji narzuconych przez bank. Cały proces można przeprowadzić przez internet bez konieczności wychodzenia z domu - trzeba przyznać, że to niezwykle komfortowe rozwiązanie. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu kredytu umowa kredytowa zostanie wysłana kurierem lub trzeba będzie ją podpisać w stacjonarnym oddziale.

Warto wiedzieć, że banki w przypadku takiego kredytu sprawdzają wszystkie operacje, jakie zostały wykonane na rachunku w ciągu ostatniego miesiąca, w niektórych przypadkach jest brany pod uwagę cały kwartał. Jakie informacje na koncie są analizowane przez kredytodawcę? Wpływy, czyli głównie wysokość wynagrodzenia, jak również operacje obciążające, do których można zaliczyć miesięczne wydatki np. zakupy dokonywane kartą płatniczą.

Jak szybko kredyt pojawi się na naszym koncie bankowym?

Zwykle pieniądze z takie rodzaju kredytu pojawią się na naszym koncie bankowym w ciągu 24 godzin. Taki czas występuje jednak zazwyczaj w przypadku osób, które nie posiadają rachunku osobistego w instytucji, w której złożyły wniosek o dodatkowe środki. W tym miejscu należy podkreślić, że duży wpływ na skrócenie lub wydłużenie czasu przelewu mogą mieć sesje banku.

Jeżeli z powodu pilnych wydatków zależy nam na czasie z pewnością warto wziąć kredyt na wyciąg z konta w banku, w którym mamy już otwarty rachunek, ponieważ dzięki temu uzyskamy pieniądze nawet w kilkanaście minut od momentu podpisania umowy kredytowej z instytucją finansową.

Maksymalna kwota kredytu na wyciąg z konta - ile wynosi?

Zależy ci na kredycie do 100 tys. zł, który można zaciągnąć na wyciąg z konta? Na szczęście jest to możliwe! W niektórych bankach maksymalna kwota takiego kredytu wynosi od 150 000 do 200 000 tysięcy złotych - trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że tak duża kwota może wiązać się ze spełnieniem większej liczby warunków i przedstawieniem różnych formalności.

Większość ofert z takim kredytem online bez wychodzenia z domu zawiera zdecydowanie mniejszą kwotę, która maksymalnie może wynieść kilkadziesiąt tysięcy złotych. Banki proponujące mniejsze kredyty zabezpieczają się w ten sposób na wypadek, gdyby kredytobiorca nie był w stanie uregulować zobowiązania w terminie - nie może to jednak dziwić, ponieważ udzielanie kredytu online bez wychodzenia z domu tylko i wyłącznie na podstawie danych z wyciągu wiąże się z pewnym ryzykiem.

Artykuły

Pożyczki społecznościowe - poradnik i opinie!

Kiedy brakuje nam pieniędzy, pierwszą myślą jest pożyczka...

Ustawa antylichwiarska - najważniejsze informacje

Można śmiało stwierdzić, że klientów instytucji pozabankowych...

Pożyczka dla bezrobotnych – chwilówki dla osób bez zatrudnienia

Według danych GUS z 2018 roku, bezrobocie spada, ale...

Kredyt na wesele. Ile kosztuje przyjęcie weselne?

Jeżeli planujesz wejść w związek małżeński, a nie masz...

Zakupy na raty - zasil konto ekstra gotówką na letnie wyprzedaże

W popularnej sieci odzieżowej Zara wyprzedaż letnia...

Pożyczki od 18 lat – sprawdź ofertę VIA SMS PL, Szybka Gotówka i Wonga

Pieniądze szczęścia nie dają, ale pozwalają zrealizować...

Dodaj komentarz

##   ## ##  ## ##   ## ######## ##  ## 
###  ### ## ## ## ## ## ##    ###  ## 
#### ####  ####  ## ## ## ##    #### ## 
## ### ##  ##  ## ## ## ######  ## ## ## 
##   ##  ##  ## ## ## ##    ## #### 
##   ##  ##  ## ## ## ##    ##  ### 
##   ##  ##   ### ### ######## ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze