Gdzie można uzyskać kredyt gotówkowy na wyciąg z konta?

Zastanawiasz się nad uzyskaniem dodatkowych pieniędzy od banku, ale zniechęca Cię myśl o wymaganiach banków i przejście licznych formalności? Rozwiązaniem jest skorzystanie z kredytu gotówkowego na wyciąg z konta! W tekście znajdziesz najlepsze propozycje takich kredytów i treści, z których dowiesz się jak w tym przypadku wygląda proces wnioskowania, po jakim czasie przyjdzie przelew z dodatkowymi pieniędzmi oraz ile może wynosić maksymalna kwota kredytu na wyciąg z konta.

Gdzie można uzyskać kredyt gotówkowy na wyciąg z konta?
1.
Zobacz
(2)
2.
Zobacz
(3)
3.
Zobacz
(12)
Zobacz cały Ranking kredytów gotówkowych - kwiecień 2024
 1. Na czym polega kredyt udzielany na wyciąg z konta bankowego?
 2. Kredyt gotówkowy na wyciąg z konta - najlepsze oferty banków!
 3. Maksymalna kwota kredytu na sam wyciąg bankowy?
 4. Warunki konieczne do uzyskania kredytu na wyciąg z konta
 5. Jak przebiega proces wnioskowania o pożyczkę na wyciąg z konta bankowego?
 6. Jak szybko kredyt pojawi się na naszym koncie bankowym?

Na czym polega kredyt udzielany na wyciąg z konta bankowego?

Cieszące się dużą popularnością wśród klientów pożyczki bez zaświadczeń stanowią ciekawą alternatywę dla ofert kredytowych banków. Banki jednak nie oddają pola instytucjom pożyczkowym i proponują, równie proste w uzyskaniu, kredyty na wyciąg z konta. Czym jest taka pożyczka? Jest to propozycja kredytu gotówkowe, gdzie dokumentem wykorzystywanym do oceny dochodów jest wyciąg z rachunku bankowego. Zależnie od banku i wnioskowanej kwoty, klient musi przedstawić zestawienie operacji z okresu 3, 6 lub nawet 12 miesięcy.

Banki udostępniają taką możliwość w zastępstwie za konieczność przedstawiania zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Nie oznacza to jednak, że każdy dostanie kredyt. Co prawda kredyt bez zaświadczeń zwiększa dostępność do wnioskowania, ale wciąż trzeba przejść pomyślną weryfikację zdolności kredytowej. Ta zostanie oceniona na podstawie miesięcznych dochodów i wydatków wykazanych w rachunku. Dlatego też, jeśli nie korzystamy aktywnie z naszego konta bankowego, uzyskanie kredytu gotówkowego na sam wyciąg będzie niemożliwe.

Co to jest wyciąg z konta?

Wyciąg z konta bankowego to dokument przedstawiający operacje dokonane na naszym rachunku bankowym. W zestawieniu wykazane są wszelkie wpłaty i wypłaty środków z płatności bezgotówkowych, przelewów czy pobrań z bankomatów. Przy wnioskowaniu o pożyczkę na wyciąg z konta nie liczy się ilość wykonanych operacji, a łączny bilans wydatków i dochodów. Niektórzy kredytodawcy mogą też zwracać uwagę na charakter wydatków i ich cel. Jeśli są to wydatki z przeznaczeniem na używki: alkohol, wyroby tytoniowe, spłaty długów czy wydatki na hazard, może to mieć negatywny wpływ na ocenę wiarygodności kredytowej klienta.

Gdzie dostaniemy wyciąg z rachunku bankowego?

Wyciąg z naszego konta bankowego możemy uzyskać w prosty sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to możliwe z pomocą bankowości elektronicznej i zajmuje tylko chwilę. Zależnie od banku procedura lekko się zmienia, jednak w większości przypadków składa się z kilku łatwych kroków:

 1. Zaloguj się do bankowości internetowej.
 2. Wybierz rachunek, dla którego chcesz uzyskać wyciąg.
 3. Określ przedział czasowy i zakres parametrów, które ma zawierać zestawienie.
 4. Pobierz dokument i zapisz go na dysku.

W przypadku wystąpienia trudności w uzyskaniu wyciągu, skontaktuj się z biurem obsługi klienta dzwoniąc na infolinię lub korzystając z czatu dostępnego na stronie. Pracownik banku z pewnością pomoże Ci w zdobyciu potrzebnego dokumentu.

Kredyt gotówkowy na wyciąg z konta - najlepsze oferty banków!

Coraz więcej instytucji z sektora bankowego proponuje kredyty gotówkowe na sam wyciąg z konta bankowego. Wbrew pozorom weryfikacja budżetu na podstawie wyciągu z konta jest znacznie bardziej precyzyjna niż w przypadku zaświadczenia o dochodach. Informuje nie tylko o naszych miesięcznych dochodach, ale również o tym jak dysponujemy naszymi środkami i czy posiadamy rezerwę pieniędzy, którą można przeznaczyć na spłatę kredytu. W poniższej tabelce wskazaliśmy najlepsze oferty, obecnie dostępne w polskich bankach.

Bank Weź kredyt Maksymalna kwota kredytu Maksymalny okres spłaty Czas oczekiwania na gotówkę
Millennium Weź kredyt 20 000 zł 108 mies. 24 godziny
Citi Handlowy Weź kredyt 150 000 zł 120 mies. gotówka dostępna nawet w 30 minut
Alior Bank Weź kredyt 5000 zł 60 mies. 24 godziny
PKO BP Weź kredyt 176 020 zł 96 mies. w dniu złożenia wniosku
Santander Consumer Bank Weź kredyt 50 000 zł 60 mies. 24 godziny
BNP Paribas Weź kredyt 200 000 zł 120 mies. 24 godziny
Smartney Weź kredyt 60 000 zł 60 mies. 24 godziny

Maksymalna kwota kredytu na sam wyciąg bankowy?

Zależy ci na kredycie do 100 tys. zł, który można zaciągnąć na wyciąg z konta? Na szczęście jest to możliwe! W niektórych bankach maksymalna kwota takiego kredytu wynosi od 150 000 do 200 000 złotych. Kredyt gotówkowy na tak dużą kwotę wiąże się ze spełnieniem większej liczby warunków. To na jaką kwotę otrzymamy kredyt, zależy od wykazanej zdolności kredytowej. Bank pożyczy nam jedynie kwotę, którą będziemy w stanie spłacić.

Przy wnioskowaniu o kredyt na wyciąg z konta online, zakres dostępnych kwot jest niższy niż w przypadku kredytu gotówkowego. Maksymalnie można otrzymać kilkadziesiąt tysięcy złotych. Banki starają się dopasować oferty do indywidualnych możliwości klientów, dlatego też przeprowadzają bardziej rozbudowaną weryfikację klientów, kontrolując ich w bazach dłużników BIK oraz BIG. Niższa kwota pożyczek przy kredycie online bez wychodzenia z domu nie powinna wcale dziwić. Banki prowadzą dość restrykcyjną politykę wobec klientów, a oferta kredytów gotówkowych tylko i wyłącznie na podstawie danych z wyciągu to znaczący krok w kierunku poprawy warunków finansowania w Polsce.

Warunki konieczne do uzyskania kredytu na wyciąg z konta

Zastanawiasz się, jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt gotówkowy? Przede wszystkim należy spełnić podstawowe wymagania umożliwiające wnioskowanie, do których należą:

 • ukończone 18 lat,
 • posiadanie dowodu osobistego,
 • polskie obywatelstwo lub posiadanie karty stałego pobytu,
 • zameldowanie w Polsce,
 • posiadanie konta osobistego w banku,
 • wykazanie regularnych wpływów na konto,
 • brak zadłużenia.

Jak przy każdym innym kredycie bank podda nas ocenie zdolności kredytowej, dodatkowo zostaną sprawdzne bazy dłużników. Przed złożeniem wniosku warto więc samodzielnie sprawdzić stan swojej historii kredytowej na podstawie raportu BIK. Tym samym zyskamy pewność, że nie ciąży na nas żadne zobowiązanie i zaoszczędzimy cenny czas. Jeżeli posiadamy umowę gwarantującą zatrudnienie, minimalne zarobki umożliwiające spłatę nowej pożyczki na wyciąg bankowy i czy nie zalegamy ze spłatą innych, bez problemu otrzymamy pozytywną decyzję kredytową.

Co podlega ocenie zdolności kredytowej?

Weryfikacja zdolności kredytowej to jeden z ważniejszych etapów procesu ubiegania się o kredyt. W trakcie jej sprawdzania kredytodawca weźmie pod uwagę kilka różnych czynników, które mają wpływ na aktualną sytuację finansową. Do takich należą:

 • otrzymywane dochody,
 • miesięczne koszty życia,
 • obecne zadłużenie - spłacane kredyty, informacje o długach w BIG,
 • wiek,
 • stan cywilny i liczba osób na utrzymaniu,
 • wykształcenie,
 • wykonywany zawód, stanowisko i staż pracy.

Jak przebiega proces wnioskowania o pożyczkę na wyciąg z konta bankowego?

O kredyt udzielany na podstawie wyciągu bankowego mogą wnioskować zarówno klienci nowi, jak i aktualni. W przypadku wnioskowania o kredyt w banku obsługującym nasz rachunek osobisty, sprawa jest o tyle prostsza, że możemy wnioskować przez aplikację mobilnej bankowości lub serwis internetowy. Dzięki temu, nie trzeba przedstawiać wyciągu z konta, gdyż bank ma dostęp do historii transakcji. Jest to gwarancja propozycji idealnie dopasowanej do naszych możliwości i szansa na pożyczkę nawet w 15 minut.

Wnioskowanie jest naprawdę proste! Wystarczy, że wejdziemy na stronę wybranego banku wybierzemy kwotę, okres spłaty oraz wypełnimy krótki formularz, w którym trzeba podać podstawowe dane osobowe. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu kredytu na wyciąg z konta, bank zaproponuje nam umowę kredytową. Przy niższych kwotach kredytowania oraz dla stałych klientów korzystających z serwisu internetowego, bądź aplikacji, umowę można podpisać zdalnie. Umowa może też zostać dostarczona przez kuriera lub trzeba będzie ją podpisać w placówce bankowej. W przypadku dokumentu dostarczanego przez kuriera, masz prawo do odstąpienia umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania.

Wnioskowanie o pożyczkę na wyciąg bankowy krok po kroku

Proces wnioskowania o kredyt na wyciąg z rachunku bankowego składa się z kilku prostych kroków, które każdy jest w stanie zrealizować samodzielnie. Oczywiście, w razie problemów pracownicy banku z chęcią nam pomogą. Procedura kredytowania wygląda następująco:

 1. Za pomocą kalkulatora wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres trwania umowy.
 2. Wypełnij wniosek o kredyt na wyciąg bankowy podając obowiązkowe dane.
 3. Potwierdź swoje dane wykonując przelew z konta, na które ma zostać wysłany kredyt.
 4. Do wniosku załącz wyciąg z konta, przedstawiający zestawienie transakcji.
 5. Zapoznaj się z zaproponowaną ofertą banku i zaakceptuj umowę oraz oświadczenia.
 6. Podpisz umowę kodem SMS.
 7. Poczekaj aż środki pojawią się na Twoim koncie.

Jak szybko kredyt pojawi się na naszym koncie bankowym?

Przy kredytach na wyciąg z konta, w większości banków, przelew powinien pojawić się na naszym koncie bankowym w ciągu 24 godzin. Taki czas występuje jednak zazwyczaj w przypadku osób, które nie posiadają rachunku osobistego w instytucji, w której złożyły wniosek o dodatkowe środki. W tym miejscu należy podkreślić, że duży wpływ na skrócenie lub wydłużenie czasu przelewu mogą mieć sesje banku.

Jeżeli z powodu pilnych wydatków zależy nam na czasie, warto wnioskować o kredyt na wyciąg z konta w banku, w którym mamy już otwarty rachunek. Dzięki temu uzyskamy pieniądze nawet w kilkanaście minut od momentu podpisania umowy kredytowej z instytucją finansową.

kredyt gotówkowy porady

Kredyt konsolidacyjny - PKO, Alior, Citi, Santander Consumer

Czym jest kredyt konsolidacyjny? Najprościej mówiąc...

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt gotówkowy?

Zastanawiasz się, czy zarabiasz wystarczająco dużo...

Pierwszy kredyt – jak dostać kredyt gotówkowy po raz pierwszy?

Młodzi ludzie w wieku 18-35 lat coraz częściej zgłaszają...

Kredyt bez prowizji – w którym banku?

Oferta kredytu bez prowizji wydaje ci się zbyt piękna,...

Dodaj komentarz

##   ## #### ######## #######    ## 
##   ## ##    ## ##   ##    ## 
##   ## ##   ##  ##   ##    ## 
######### ##   ##  ##   ##    ## 
##   ## ##  ##   ##   ## ##  ## 
##   ## ##  ##   ##   ## ##  ## 
##   ## #### ######## #######  ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze