Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 3


Jak przenieść konto bankowe?

Jeżeli będziemy chcieli przenieść konto, wtedy trzeba złożyć w banku kilka formalności: wniosek o przeniesienie, specjalne upoważnienie oraz dyspozycję przekazania środków z tytułu wynagrodzenia. Cała procedura może potrwać nawet do dwóch tygodni.


Jak zamknąć konto w banku?

Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, co trzeba zrobić przed zamknięciem konta, jak można z niego szybko zrezygnować oraz jakie informacje muszą się zawierać w wypowiedzeniu prowadzenia rachunku.


Koszty okołokredytowe - ile wynoszą? Jak je obniżyć?

Koszty okołokredytowe mają znaczący wpływ na całkowity sumę opłat w związku z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Co można zaliczyć do takich opłat? Ile wynoszą? Odpowiedz na te pytania znajdziesz w naszym artykule, zapoznaj się!


Kredyt hipoteczny a działalność gospodarcza - najważniejsze informacje

Jeżeli prowadzisz swoją działalność przynajmniej od roku możesz ubiegać się o kredyt hipoteczny w większości popularnych banków. Dowiedz się, jakich dokumentów dotyczących firmy będzie wymagał bank podczas wnioskowania o taki kredyt.


Marża kredytu hipotecznego - od czego zależy i gdzie jest najniższa?

Marża ma duży wpływ na całkowity koszt kredytu hipotecznego, choć może być także naliczana w przypadku innych produktów finansowych. Co to jest i jak się ją oblicza? Dowiedz się, czy da się obniżyć marżę i jak to zrobić!


Koszty kredytu hipotecznego - co na nie wpływa i jak je obniżyć?

Co wpływa na koszty kredytu hipotecznego? Czy można je obniżyć? Przeczytaj artykuł, w kórym scharakteryzowaliśmy wszystkie opłaty dodatkowe, jakich wymagają banki w związku z udzieleniem kredytu mieszkaniowego.


Nadpłata kredytu hipotecznego - czy warto z niej skorzystać?

Nadpłata kredytu hipotecznego to znakomite rozwiązanie, jeżeli chcemy jak najszybciej pozbyć się zobowiązania względem banku i zyskać sporą kwotę pieniędzy. Dowiedz się więcej z naszego tekstu!


Kredyt bez zaświadczeń - najlepsze propozycje

Zaskoczyły cię niespodziewane wydatki? Jest na to sposób. To kredyt bez zaświadczeń i zbędnych formalności. Gwarantuje szybkie pieniądze i korzystne warunki spłaty. Poznaj najlepsze oferty kredytu gotówkowego bez zaświadczeń!


Okres bezodsetkowy w karcie kredytowej - jak długo może trwać?

Okres bezodsetkowy przy karcie kredytowej pozwoli korzystać z przyznanego limitu kredytowego bez żadnych opłat. Sprawdź, w jakich bankach dostępna jest najlepsza oferta z takim rozwiązaniem!


Co to jest cashback?

Jeżeli nie wiesz, czym jest cashback i moneyback, koniecznie sprawdź nasz artykuł. Znajdziesz w nim najważniejsze informacje na temat tych dwóch usług i przekonasz się, która z nich spełni twoje potrzeby!


Kredyt 100 tys. zł – oferty, warunki i wysokość raty

Jesteś zainteresowany kredytem 100 tys. zł? Prezentujemy aktualne oferty banków. Sprawdzamy też, jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać kredyt na 100 tys.


Jak aktywować kartę i nadać PIN?

Jak w szybki i prosty sposób aktywować kartę debetową lub kredytową? Jakie zasady bezpieczeństwa należy zachować podczas ustalania PIN-u do karty? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule, zapoznaj się!


Debet na koncie – co to jest i kto może z niego skorzystać?

Debet na koncie bankowym pozwala skorzystać z dodatkowych środków niemal natychmiast i przy minimum formalności. Limit debetowy działa w charakterystyczny dla siebie sposób – nieco inny niż w przypadku standardowych pożyczek. W jaki sposób można wnioskować o debet na koncie i czy warto o niego się ubiegać?


Karta przedpłacona. Jak działa karta prepaid?

Wygoda, bezpieczeństwo i anonimowość. Poznaj działanie karty prepaid, najwygodniejszego portfela elektronicznego na rynku. Sprawdź zalety, wady i możliwości jakie daje to rozwiązanie.


Przelew natychmiastowy – ile kosztuje?

Zapomniałeś zapłacić rachunek za czynsz, prąd czy telefon? Zrób przelew natychmiastowy: Express Elixir, BlueCash lub Sorbnet. Ile kosztuje przelew natychmiastowy i które banki mają go w swojej ofercie? Mamy aktualne informacje.