Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 3


Wspólny kredyt w banku - z kim i jak można go wziąć?

Jeśli twoją zdolność kredytowa jest zbyt niska, by samodzielnie uzyskać finansowanie z banku, możesz złożyć wniosek o wspólny kredyt z rodzicem, małżonkiem lub partnerem. Im więcej współdłużników, tym lepsze warunki kredytu możesz wynegocjować.


Kredyt obrotowy: oferty i najważniejsze informacje

Co to jest kredyt obrotowy? Jest to kredyt przeznaczony dla firm działający podobnie do linii pożyczkowej dla klientów indywidualnych. Zobacz szczegóły.


Jak działa usługa Chronpesel.pl i czy warto z niej korzystać?

Słyszałeś o usłudze Chronpesel? Pozwala na zabezpieczenie się przed wyłudzeniem kredytu. Jak to właściwie działa i jakie opłaty obowiązują za wykupienie chronpesel.pl?


Bezpieczna pożyczka, czyli jak pożyczyć pieniądze z głową

Pożyczanie pieniędzy przez internet może być bezpieczne, jeśli znasz swoje prawa. Gdzie pożyczyć pieniądze, by się nie rozczarować? Wybierz bezpieczną i pewną pożyczkę online.


Ranking kont walutowych 2020

W naszym artykule znajdziesz zestawienie najlepszych kont walutowych na rynku i poznasz ich wszystkie cechy. Dzięki temu wybierzesz ofertę dostosowaną do twoich potrzeb!


Spread walutowy - co to jest i jak go obliczyć?

Jeżeli nie wiesz, jak obliczyć spread walutowy w łatwy sposób, koniecznie zapoznaj się z naszym tekstem, z którego dowiesz się najważniejszych informacji na ten temat!


Karta płatnicza dla dziecka – oferty

Regulowanie należności za pomocą karty płatniczej jest bardzo wygodne. Czy można założyć kartę płatniczą dla dziecka? Tak. Sprawdź, które banki mają w ofercie kartę dla dziecka!


Przystąpienie do długu jako zabezpieczenie spłaty wierzytelności

Umowa o kumulatywne przystąpienie do długu może być stosowana jako sposób zabezpieczenia wierzytelności. Przystąpienie do umowy kolejnego dłużnika zmniejsza ryzyko banku i dzieli odpowiedzialność za dług na dwie osoby.


Przedawnienie długu. Po ilu latach przedawnia się dług?

Czy mamy możliwość nie płacenia starych długów? Tak! Sprawdź kiedy następuje przedawnienia długu, na czym polega i czy aby na pewno uchroni nas przed komornikiem. Odpowiedź na te i inne pytania w tekście.


Kredyt na umowę zlecenie bez umowy o pracę – w jakim banku?

Czy można wziąć kredyt na umowę zlecenie? Tak! Nie tylko umowa o pracę jest akceptowanym przez banki źródłem dochodu. Gdzie wnioskować o kredyt przy umowie zlecenie?


Odroczona płatność - jak działa?

Coraz większym zainteresowaniem konsumentów cieszą się odroczone płatności za zakupy w internecie. Czym wyróżnia się to rozwiązanie? Czy warto z niego skorzystać? Sprawdź nasz artykuł!


Jak sprawdzić czy ktoś wziął na mnie kredyt?

Podejrzewasz, że ktoś wziął kredyt przez internet na twoje nazwisko? Zareaguj! Sprawdź jak potwierdzić wyłudzenie kredytu, czym jest zastrzeganie dowodu osobistego i jak chronić się przed złodziejami tożsamości w przyszłości.


Kredyt samochodowy – oferty i kalkulator kredytu samochodowego

Kredyt samochodowy jest wygodnym sposobem na to, by sfinansować zakup auta. Znalezienie najkorzystniejszej oferty ułatwia kalkulator kredytu samochodowego.


Jak sprzedać mieszkanie z kredytem hipotecznym?

Jak sprzedać mieszkanie z hipoteką? Wymaga to uzupełnienia całkiem dużej liczby formalności i wymaga ścisłej współpracy sprzedawcy z kupującym, dlatego lepiej zobacz jak to zrobić.


Czy można wyczyścić BIK? Sprawdź jak działa usuwanie danych

Sprawdź w jaki sposób dane z BIK mogą zniknąć. Zła informacja jest taka, że w pewnych przypadkach nie znikają z bazy nigdy. Nie oznacza to jeszcze, że każda informacja z Biura będzie brana pod uwagę przy ocenie zdolności kredytowej.