Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 3


Pożyczka bez pracy - czy to możliwe?

Pożyczka bez pracy nie jest możliwa. Pożyczkodawcy wymagają stałego źródła dochodów. Wpływy muszą pochodzić z tytułu zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej. Instytucje pozabankowe akceptują również świadczenia rodzinne i alimenty. Ale jak sobie radzić bez żadnych źródeł zasilania budżetu?


Edukacja finansowa - ile Polacy wiedzą o cyberbezpieczeństwie i pożyczkach?

Na edukację finansową w szkole nie kładzie się dużego nacisku. Cały czas mamy jednak wysokie mniemanie o tym, jak dużo wiemy w tej kwestii. Jednak czy aby na pewno podatki albo polski system emerytalny nie skrywają przed nami żadnych tajemnic?


Pożyczki długoterminowe - pożyczaj wygodnie nawet na 48 miesięcy

Pożyczki długoterminowe gwarantują długi okres kredytowania i atrakcyjny zastrzyk gotówki. Niespodziewane wydatki? Niezrealizowane plany? Pożyczki długoterminowe online odpowiadają na twoje potrzeby finansowe. Gdzie złożyć wniosek i jakie warunki stawiają pożyczki na raty? Sprawdź najlepsze oferty.


Nowe przepisy Kodeksu pracy - co przyniosą zmiany?

Nowe przepisy Kodeksu pracy, a właściwie ich propozycje, właśnie przyjęła Komisja Kodyfikacyjna Prawa Pracy. Jakie zmiany mogą przynieść nowe zapisy? Obecne rozporządzenia są archaiczne i często surowo krytykowane, ale nowe plany rządu również nie wzbudzają wyłącznie pozytywnych emocji.


Pożyczki pod zastaw nieruchomości - prywatne i pozabankowe

Jesteś zadłużony i planujesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości? Lepiej się zastanów. W poniższym artykule dowiesz się czym jest pożyczka pod zastaw i jakie praktyki stosują nieuczciwi pożyczkodawcy.


Jak oszczędzać pieniądze? Pieniądze w skarpecie nie zapewniają zysków!

Jak oszczędzać pieniądze? Ponad połowa Polaków trzyma odłożoną gotówkę w domu. Ale tzw. pieniądze w skarpecie nie zapewniają zysków. Jak skutecznie oszczędzać pieniądze? Poznaj najlepsze sposoby oszczędzania, które przynoszą pożądane efekty i zapewniają poczucie bezpieczeństwa finansowego.


Firmy pożyczkowe w Polsce - rynek po antylichwiarskiej rewolucji

Ustawa antylichwiarska i nowelizacja ustawy o kredycie konsumenckim miały być silnym ciosem wymierzonym w firmy pożyczkowe w Polsce. Po dwóch latach od pierwszej rewolucji w przepisach widać, że rynek okrzepł i zyskał na wiarygodności. Komu zmiany wyszły na dobre?


Innovation Hub – KNF zaczyna aktywnie wspierać polski sektor fintechowy

Najnowszy program dla firm – Innovation Hub – wystartował 5 stycznia 2018 roku z inicjatywy Komisji Nadzoru Finansowego. Sprawdź, jakiego rodzaju przedsiębiorstwa mogą wziąć udział w projekcie oraz jakie wymagania należy spełnić, aby skorzystać z różnego rodzaju udogodnień.


Pożyczka przez internet na konto - gdzie szukać?

W dzisiejszych czasach, nie każdy może sobie pozwolić na wzięcie kredytu. Jeśli chcemy uzyskać szybkie wsparcie finansowe, warto sprawdzić propozycje firm, które oferują internetowe pożyczki na raty lub chwilówki online.


Twój wniosek o pożyczkę został odrzucony? Sprawdź najczęstsze błędy pożyczkobiorców

Pożyczkodawca odrzucił twój wniosek o pożyczkę? Nic straconego. Sprawdź najczęstsze błędy popełniane przez pożyczkobiorców i dowiedz się, co było powodem odrzucenia w twoim przypadku!


Konto małżeńskie czy niezależność finansowa - budżet w związku

Konto małżeńskie w związku? Według najnowszych badań, młodzi bardziej cenią sobie niezależność finansową. Jak pogodzić wydatki będąc we dwoje? Co zrobić, aby kwestie finansowe nie były źródłem codziennych kłótni? Przekonajmy się, jak młodzi radzą sobie z tymi tematami.


Pracownicze Plany Kapitałowe – szykuje się rewolucja w emeryturach

Pracownicze Plany Kapitałowe to nowa propozycja dla przyszłych emerytów. Jakie są założenia reformy emerytalnej? Czy nowe rozwiązanie ma zapewnić bezpieczeństwo i spokój finansowy po zakończeniu aktywności zawodowej? Sprawdźmy, jak ma wyglądać nowy plan oszczędzania dla Polaków.


PZIP – oficjalny związek firm pożyczkowych

Polski Związek Firm Pożyczkowych to oficjalna instytucja, zrzeszająca najbardziej rzetelne oraz godne zaufania firmy pożyczkowe na rynku. Zobacz, jakiego rodzaju wymagania należy spełnić, aby dołączyć do organizacji.


Pożyczka pod zastaw samochodu – porównanie ofert Autokapital.pl i MotoPożyczka

Jesteś właścicielem samochodu i potrzebujesz większego zastrzyku gotówki? Najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie pożyczki pod zastaw samochodu z możliwością użytkowania. Sprawdź ofertę Autokapital.pl i MotoPożyczka i wybierz najlepszą propozycję dla siebie!


Konstytucja dla Biznesu – kiedy wejdzie w życie i jakie zmiany przyniesie?

Co nie jest prawem zabronione, jest dozwolone; ulga na start; działalność nierejestrowa; powołanie Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw – to tylko niektóre założenia Konstytucji Biznesu, która wejdzie w życie już 1 marca br. Co musisz wiedzieć o tym projekcie?