Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 6


Jak oszczędzać pieniądze? Pieniądze w skarpecie nie zapewniają zysków!

Jak oszczędzać pieniądze? Ponad połowa Polaków trzyma odłożoną gotówkę w domu. Ale tzw. pieniądze w skarpecie nie zapewniają zysków. Jak skutecznie oszczędzać pieniądze? Poznaj najlepsze sposoby oszczędzania, które przynoszą pożądane efekty i zapewniają poczucie bezpieczeństwa finansowego.


Firmy pożyczkowe w Polsce - rynek po antylichwiarskiej rewolucji

Ustawa antylichwiarska i nowelizacja ustawy o kredycie konsumenckim miały być silnym ciosem wymierzonym w firmy pożyczkowe w Polsce. Po dwóch latach od pierwszej rewolucji w przepisach widać, że rynek okrzepł i zyskał na wiarygodności. Komu zmiany wyszły na dobre?


Innovation Hub – KNF zaczyna aktywnie wspierać polski sektor fintechowy

Najnowszy program dla firm – Innovation Hub – wystartował 5 stycznia 2018 roku z inicjatywy Komisji Nadzoru Finansowego. Sprawdź, jakiego rodzaju przedsiębiorstwa mogą wziąć udział w projekcie oraz jakie wymagania należy spełnić, aby skorzystać z różnego rodzaju udogodnień.


Pożyczka przez internet na konto - gdzie szukać?

W dzisiejszych czasach, nie każdy może sobie pozwolić na wzięcie kredytu. Jeśli chcemy uzyskać szybkie wsparcie finansowe, warto sprawdzić propozycje firm, które oferują internetowe pożyczki na raty lub chwilówki online.


Twój wniosek o pożyczkę został odrzucony? Sprawdź najczęstsze błędy pożyczkobiorców

Pożyczkodawca odrzucił twój wniosek o pożyczkę? Nic straconego. Sprawdź najczęstsze błędy popełniane przez pożyczkobiorców i dowiedz się, co było powodem odrzucenia w twoim przypadku!


Konto małżeńskie czy niezależność finansowa - budżet w związku

Konto małżeńskie w związku? Według najnowszych badań, młodzi bardziej cenią sobie niezależność finansową. Jak pogodzić wydatki będąc we dwoje? Co zrobić, aby kwestie finansowe nie były źródłem codziennych kłótni? Przekonajmy się, jak młodzi radzą sobie z tymi tematami.


Pracownicze Plany Kapitałowe – szykuje się rewolucja w emeryturach

Pracownicze Plany Kapitałowe to nowa propozycja dla przyszłych emerytów. Jakie są założenia reformy emerytalnej? Czy nowe rozwiązanie ma zapewnić bezpieczeństwo i spokój finansowy po zakończeniu aktywności zawodowej? Sprawdźmy, jak ma wyglądać nowy plan oszczędzania dla Polaków.


PZIP – oficjalny związek firm pożyczkowych

Polski Związek Firm Pożyczkowych to oficjalna instytucja, zrzeszająca najbardziej rzetelne oraz godne zaufania firmy pożyczkowe na rynku. Zobacz, jakiego rodzaju wymagania należy spełnić, aby dołączyć do organizacji.


Pożyczka pod zastaw samochodu – porównanie ofert Autokapital.pl i MotoPożyczka

Jesteś właścicielem samochodu i potrzebujesz większego zastrzyku gotówki? Najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie pożyczki pod zastaw samochodu z możliwością użytkowania. Sprawdź ofertę Autokapital.pl i MotoPożyczka i wybierz najlepszą propozycję dla siebie!


Konstytucja dla Biznesu – kiedy wejdzie w życie i jakie zmiany przyniesie?

Co nie jest prawem zabronione, jest dozwolone; ulga na start; działalność nierejestrowa; powołanie Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw – to tylko niektóre założenia Konstytucji Biznesu, która wejdzie w życie już 1 marca br. Co musisz wiedzieć o tym projekcie?


RODO 2018 – najważniejsze zmiany w obszarze danych osobowych

25 maja zostanie wprowadzone unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (tzw. RODO). Jest to ukłon w stronę wszystkich klientów instytucji finansowych – najnowszy zapis ma bowiem znacząco zwiększyć ochronę danych osobowych wszystkich osób fizycznych, które biorą udział w transakcjach.


Negocjacje z bankiem – jak uzyskać lepsze warunki kredytu hipotecznego?

Wbrew powszechnemu przekonaniu, niektóre elementy umowy kredytowej mogą podlegać negocjacji. Jak skutecznie przeprowadzać negocjacje z doradcą banku, aby uzyskać lepsze warunki zobowiązania?


Tanie pożyczki pozabankowe – jak obniżyć koszty zobowiązania?

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia finansowego, ale masz znacznie ograniczone środki? Zobacz, w jaki sposób możesz obniżyć koszty zobowiązania. Sprawdź również, kiedy będziesz mógł uzyskać pożyczkę całkowicie za darmo!


Pożyczki bez dochodów – porównanie ofert SuperGrosz, Zaplo i Rapida

Potrzebujesz szybkiej pożyczki gotówkowej, ale nie masz stałego źródła dochodu? Sprawdź propozycje firm SuperGrosz, Zaplo oraz Rapida i przekonaj się, że kredyt bankowy to nie jedyne rozwiązanie!


Poduszka finansowa – czym jest, do czego służy i jak zbudować fundusz awaryjny?

Początek roku to doskonała okazja do rozpoczęcia oszczędzania. Dlatego już teraz warto zacząć budować swoją poduszkę finansową. Sprawdź, ile powinien wynosić fundusz awaryjny i jak zacząć oszczędzać pieniądze?