Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 6


Czy można dostać kredyt hipoteczny z umową na czas określony

Hossa na rynku kredytów hipotecznych trwa w najlepsze. Zaciągamy ich obecnie więcej niż kiedykolwiek, więc banki mogą potencjalnie stawiać swoim klientom coraz bardziej wyśrubowane warunki. Czy na takim rynku umowa o pracę na czas określony nie będzie przeszkodą w uzyskaniu kredytu hipotecznego?


Upadłość konsumencka i jej konsekwencje

Chcesz zacząć nowe życie bez długów? Ogłoszenie upadłości konsumenckiej umożliwi umorzenie części lub całości zadłużenia i da szansę na nowy start. Sprawdź kiedy i jak można ogłosić upadłość konsumencką.


Kredyt hipoteczny a zmiana pracy. Wszystko co musisz wiedzieć!

Czy zmiana pracy przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny, jest dobrym pomysłem? Czy warto warto zmieniać pracodawcę w okresie kredytowania? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym tekście. Sprawdź!


Przelew na telefon - jak to działa?

BLIK ma szansę zrewolucjonizować to, w jaki sposób przekazujemy sobie pieniądze. Wystarczy, że nadawca i odbiorca przelewu mają konto w odpowiednich bankach i aplikację do przelewów na telefon by wygodnie i niemal natychmiastowo przesyłać sobie pieniądze!


Wcześniejsza spłata kredytu - co kredytobiorcom daje wyrok TSUE?

Osoby, które wcześniej spłaciły swój kredyt mogą liczyć na nieoczekiwany zastrzyk gotówki. Okazuje się, że banki muszą zwrócić prowizję w kwocie proporcjonalnej do pozostałego czasu spłaty kredytu! Zobacz, jak ubiegać się o zwrot.


Pożyczka dla zadłużonych – z komornikiem i bez rejestrów

Masz długi? Sprawdź, czy instytucje pozabankowe udzielają pożyczki dla zadłużonych. Zaległe należności nie muszą wiązać się z odmowną decyzją kredytową. Poznaj 10 ofert kredytu dla zadłużonych!


Czym jest monit i jakie są jego koszty?

Od kilku do kilkunastu monitów za które zapłaci dłużnik, mogą zwiększyć jego zadłużenie o kilkaset czy kilka tysięcy złoty. Płatne wezwania do spłaty zaległych długów stresują setki dłużników. Sprawdź, co należy o nich wiedzieć.


Ile może zabrać komornik - kwota wolna od zajęcia komorniczego na 2020 rok

Komornik zajął twoje konto? Sprawdź, czy nie zablokował też ustawowej kwoty wolnej od egzekucji. Omawiamy ile komornik może zabrać z miesięcznego wynagrodzenia, a jakich dochodów nie ma prawa zająć.


Zablokowane konto przez komornika - jak je odblokować?

Zajęcie konta przez komornika odbiera ci szansę na korzystanie z własnych pieniędzy. Na jak długo komornik może zablokować konto? Aż do spłaty całego zadłużenia. Są jednak sytuacje, w których możesz złożyć wniosek o odblokowanie konta przed spłatą długu.


Kredyt 100 tys. zł – oferty, warunki i wysokość raty

Jesteś zainteresowany kredytem 100 tys. zł? Prezentujemy aktualne oferty banków. Sprawdzamy też, jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać kredyt na 100 tys.


Tani kredyt dla wolnych zawodów - lekarzy, adwokatów i innych

Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Masz szansę na kredyt dla wolnych zawodów w banku. Lepsze warunki, wyższe kwoty i niższe oprocentowanie. Kredyty do 650 tys. zł na 12 lat.


Pożyczki pozabankowe - produkty pozabankowego sektora finansowego

Gdy brakuje gotówki konieczne może być skorzystanie z ofert instytucji finansowych. Osoby bez wystarczająco dobrej zdolności kredytowej zazwyczaj nie mają szans na kredyt. Najlepszym wyjściem będą wtedy pożyczki pozabankowe - szybkie i bez formalności. Poznaj wszystkie produkty pozabankowego sektora finansowego.


Oprocentowanie kredytu – co to jest i ile wynosi oprocentowanie kredytów?

Oprocentowanie kredytu jest jednym z czynników, które decydują o jego koszcie. Który bank oferuje najniższe oprocentowanie kredytu? Ile wynosi oprocentowanie kredytu hipotecznego? Jeśli planujesz wziąć kredyt, koniecznie przeczytaj nasz artykuł!


Raport BIK - cennik, jak pobrać, jak sprawdzić i jak usunąć dane

Raport BIK zawiera wszystkie najważniejsze informacje o zdolności kredytowej potencjalnego klienta. Zobacz, w jaki sposób interpretować dane z zestawienia i jak przekładają się one na ocenę punktową wnioskodawcy.


Leasing czy kredyt? Poznaj różnice!

Skąd wziąć pieniądze na zakup samochodu i maszyn niezbędnych do pracy? Jeśli jesteś przedsiębiorcą, możesz zdecydować się na leasing. To możliwość korzystania z potrzebnych rzeczy bez konieczności ich zakupu!