Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 6


Pożyczka pracownicza – kto może z niej skorzystać?

Każdemu z nas mogą przytrafić się nagłe wydatki. Kiedy nie jesteśmy w stanie im sprostać, zazwyczaj decydujemy się na skorzystanie z pożyczki. W takiej sytuacji to nasz pracodawca może się okazać dla nas najlepszym wsparciem finansowym.


Karta kredytowa - czym jest i jak działa?

Karta kredytowa to popularny produkt bankowy w Stanach Zjednoczonych, jednak Polacy podchodzą do niej z większym dystansem. Uważamy, że koszty związane z kartą kredytową przewyższają korzyści. Warto pamiętać, że mamy też dostęp do produktów, które mogą ją zastąpić. Korzystną alternatywą może okazać się pożyczka odnawialna.


Wcześniejsza spłata pożyczki - jakie przyniesie korzyści?

Gdy korzystamy z usług instytucji finansowych, bardzo często zastanawiamy się, czy można wcześniej spłacić pożyczkę lub kredyt. Taka opcja jest zagwarantowana prawnie i w wielu przypadkach będzie dla nas opłacalna.


Sekurytyzacja – wszystko, co warto wiedzieć

Mianem sekurytyzacji określamy proces emisji papierów wartościowych w oparciu o aktywa. Do przeprowadzenia procesu niezbędny jest organizator, inwestor oraz aktywa. Dowiedz się więcej o historii oraz korzyściach płynących z procesu sekurytyzacji.


Bezpiecznie podczas wakacji, czyli jak chronić dane osobowe na wczasach

Okres wakacyjny, kojarzony głównie z przyjemnościami jest również ulubionym czasem dla oszustów. W tym terminie powinniśmy zachować szczególną ostrożność. Sprawdź, jakie sytuacje mogą okazać się dla ciebie niebezpieczne.


Pożyczka do 25 000 zł – porównanie ofert Profi Credit i Optima

Firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów. Pożyczkodawcy oferują coraz wyższe kwoty pożyczek, które pozwalają na realizację nawet najbardziej kosztownych planów. Dzięki wysokim kwotom pożyczek remont czy zakup samochodu nie będzie już problemem dla domowego budżetu,


Mikropożyczka − pożyczka dla małych i średnich przedsiębiorstw

Coraz częściej słyszymy o mikropożyczkach, które możemy otrzymać zarówno na bieżące potrzeby firmy, jak i jej start. Jak się okazuje, zawsze towarzyszy temu weryfikacja, która pozwoli określić naszą zdolność spłaty.


Kiedy pożyczka pozabankowa ulega przedawnieniu?

Jedną z konsekwencji niespłacania pożyczek w terminie, jest narastające zadłużenie. Po kilku latach nasze zaległości mogą ulec przedawnieniu. Jednak musimy liczyć się z tym, że może nas czekać postępowanie windykacyjne.


Pożyczki dla bezrobotnych - zestawienie ofert Freezl i Extraportfel

Pożyczki bez zaświadczeń o zatrudnieniu zyskują na popularności. Sprawdź nasze zestawienie ofert Freezl i Extraportfel oferujących pożyczki dla osób bezrobotnych.


Scoring BIK – jak poprawić ocenę punktową?

Scoring jest kluczowym elementem budowania pozytywnej historii kredytowej. Jak wylicza się ocenę punktową? Co ma na nią wpływ? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak osiągnąć wysoki wynik przy scoringu, poprawić swoją zdolność i nigdy nie otrzymać odmownej decyzji.


Pożyczki dla zadłużonych LendOn i Rapida Money

Pożyczek dla zadłużonych udzielą Rapida Money i LendOn.pl. Obie firmy nie sprawdzają historii kredytowej klienta ani obecności potencjalnego pożyczkobiorcy w BIK.


Zestawienie pożyczek odnawialnych - Karta Trzynastka, Banknot, Euroloan

Pożyczkodawcy starają się dopasować do zróżnicowanych potrzeb swoich klientów. Dlatego oferują im nie tylko pożyczki krótko- i długoterminowe, ale również – pożyczki odnawialne.


Wakacje kredytowe w ofercie Hapi Pożyczki i Zaplo

Pożyczki pozabankowe cieszą się popularnością, jednak przejściowe kłopoty z budżetem domowym mogą stanąć na przeszkodzie ich terminowego uregulowania. Pomóc mogą wakacje kredytowe.


Tygodniowa czy miesięczna spłata rat pożyczki? Pożyczki od Provident i Ferratum Bank

Pożyczki na raty niekoniecznie muszą wiązać się z miesięczną spłatą. Niektóre firmy proponują również tygodniowe płatności. Które rozwiązanie przyniesie więcej korzyści dla naszego budżetu?


Nowoczesne metody weryfikacji - pożyczaj bez przelewania grosza w Ferratum Bank, Kredito24 i SuperGrosz

Rynek pozabankowy oferuje swoim klientom coraz więcej udogodnień. Jednym z nich jest sposób weryfikacji danych osobowych. Jak pożyczać bez przelewania jednego grosza?


2.0