Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 10


Pożyczka 10000 zł - poznaj najlepsze oferty i sprawdź, jak ją uzyskać

Pożyczka ratalna do 10 tys. zł, z minimum formalności, bez zaświadczeń i najlepiej bez BIK? Tak, takie oferty istnieją, a my zebraliśmy je w jednym miejscu.


Debet na koncie – co to jest i kto może z niego skorzystać?

Korzystałeś już z debetu na koncie? Jeśli nie, warto bliżej poznać ofertę tego produktu finansowego. Tym bardziej, że debet może z powodzeniem zastąpić kredyt czy pożyczkę! Dowiedz się więcej.


RRSO - co to jest?

Jak znaleźć naprawdę korzystną pożyczkę? Sprawdź Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania! Może ona wynieść nawet 0 proc. Co składa się na wskaźnik RRSO oraz jak wpływa na niego wartość pieniądza w czasie i okres kredytowania dowiesz się w trakcie lektury tekstu.


Jak sprawdzić status w Bazie dłużników BIG InfoMonitor

Banki i instytucje pozabankowe przed przyznaniem nam wsparcia finansowego sprawdzają nasze dane w rejestrach dłużników. Teraz taką możliwość mają także konsumenci. Warto z niej korzystać.


Pożyczki społecznościowe - poradnik i opinie!

Pożyczka prywatna udzielana jest nie przez firmę ale przez prywatnego inwestora. Takie pożyczki społecznościowe są popularne za granicą ale w Polsce nadal brak regulacji prawnych. Nie zmienia to faktu, że tylko tu znajdziemy pożyczki bez weryfikacji baz i dochodów. Wystarczy zastaw samochodu, nieruchomości czy ziemi. Jak wnioskować o pożyczki prywatne i czy to lepsze od pożyczki online?


Prolongata czyli przedłużenie spłaty kredytu i pożyczki - sposoby, koszty, wady

Wziąłeś kredyt ale termin spłaty okazał się za krótki? Nie panikuj, nie tylko ciebie to spotkało. Większość instytucji finansowych pozwala na wydłużenie okresu kredytowania i uniknięcie wpisu do rejestru dłużników. W artykule znajdziesz wszystkie dostępne metody odroczenia spłaty oraz koszty z nimi związane. Czy prolongata kredytu się opłaca? Sprawdź!


Pożyczki długoterminowe online - pożyczaj wygodnie nawet na 48 miesięcy

Pożyczki długoterminowe gwarantują długi okres kredytowania i atrakcyjny zastrzyk gotówki. Niespodziewane wydatki? Niezrealizowane plany? Pożyczki długoterminowe online odpowiadają na twoje potrzeby finansowe. Gdzie złożyć wniosek i jakie warunki stawiają pożyczki na raty? Sprawdź najlepsze oferty.


Ustawa antylichwiarska - najważniejsze informacje

W mediach od czasu do czasu pojawiają się komentarze dotyczące zmian w zakresie tzw. ustawy antylichwiarskiej. Według nich nowe przepisy mają wpłynąć na branżę pożyczkową oraz proces udzielania tego typu wsparcia finansowego. Jednak nie każdy wie, czym jest ten akt prawny i jakie ma on znaczenie dla pożyczkobiorców.


Konsolidacja chwilówek - najlepsze pożyczki konsolidacyjne

Masz kilka pożyczek chwilówek i nie wiesz jak je spłacić w terminie? Rozwiązaniem może być kredyt konsolidacyjny lub pożyczka konsolidacyjna na spłatę chwilówek w firmie pozabankowej. Połącz długi w jeden i spłacaj w wygodnych ratach. Z nami dowiesz się jak wyjść z długów!


Refinansowanie pożyczki – co się zmieniło?

Masz problem ze spłatą pożyczki? Nie zwlekaj z uregulowaniem zadłużenia! Sposobem na rozwiązanie twoich problemów może być pożyczka refinansująca. Kto udziela tego typy chwilówek? Sprawdź!


Pożyczka na spłatę chwilówek – kto udziela?

Chwilówkę może wziąć każdy. Firmy idą na rękę klientom: wystarczy mieć dochód z jakiegokolwiek innego tytułu. Jednak jeśli tego nie przemyślimy, może być ciężko ze spłatą zobowiązania. Wtedy trzeba pomyśleć o pożyczce na spłatę chwilówek.


Bankomat nie wypłacił pieniędzy a pobrał z konta - co robić?

Wpisałeś 3 razy błędny PIN w bankomacie i zablokowałeś sobie konto? Albo straciłeś pieniądze na koncie, ale bankomat ich nie wydał? To wszystko łatwo da się odwrócić i odzyskać środki.


Wierzyciel - kto to jest?

Być dłużnikiem to żadna przyjemność. Ale to nie oznacza, że taka osoba jest pozbawiona wszelkich praw. Wystarczy je znać, by uniknąć niektórych przykrych konsekwencji zadłużenia.


Pożyczka przez internet bez konta bankowego – mamy 18 ofert!

Pożyczka przez internet bez konta bankowego pozwala na trzy sposoby korzystać z oferty pozabankowych instytucji finansowych. Wybierz pożyczkę na poczcie, w oddziale firmy pożyczkowej lub pożyczkę z dostawą do domu i ciesz się gotówką do ręki!


Co to jest blockchain?

Blockchain, kryptografia, p2p i open source to sformułowania, które można ostatnio przeczytać w artykułach o nowinkach technologicznych. Ale co one właściwie oznaczają? Czy dziennikarze wiedzą, o czym piszą?