Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 8


Numer konta bankowego - jak sprawdzić?

Numer konta bankowego w Polsce jest zestandaryzowany i składa się z 16 cyfr. Można się z niego dowiedzieć m.in. do jakiego banku należy dane konto.


Jak wykonać przelew do urzędu skarbowego?

Urzędy skarbowe nie ułatwiają podatnikom życia. Przelew do urzędu skarbowego wymaga podania kilkunastu zmiennych. Zobacz, co oznaczają poszczególne rubryki i jak je wypełnić.


Ile można wpłacić do banku bez kontroli?

Chcesz wpłacić do banku albo przelać dużą sumę pieniędzy? To wcale nie oznacza jeszcze automatycznej kontroli urzędu skarbowego. Zobacz szczegóły.


Scoring kredytowy - co warto o nim wiedzieć?

Co to właściwie jest scoring kredytowy? Okazuje się, że to zupełnie co innego, niż zdolność i historia kredytowa, choć jest z nimi powiązany. To sposób, w który banki oceniają szansę na spłatę kredytu przez danego klienta. Co jeszcze wiadomo na ten temat?


Kredyt 10 tys. – gdzie złożyć wniosek o kredyt do 10 tys. zł?

Chcesz złożyć wniosek o kredyt 10 tys.? Sprawdź, w których bankach można liczyć na taki zastrzyk gotówki i realizuj swoje plany! Kredyt do 10 tys. to znakomite wsparcie w razie nieprzewidzianych wydatków.


Kredyt bez prowizji – w którym banku?

Szukasz kredytu bez prowizji? Skorzystaj z naszego zestawienia! Podpisz umowę na kredyt gotówkowy bez prowizji i obniż koszty kredytu.


Jak zrobić przelew zagraniczny? Wszystko o SEPA i SWIFT!

Przelew SEPA wykonujemy do UE, a SWIFT do pozostałych krajów. Proste? Niekoniecznie, bo trzeba zwrócić uwagę na wiele innych szczegółów - przede wszystkim na to, jak wysłać przelew.


Pożyczka na oświadczenie. Poznaj oferty!

Pożyczka na oświadczenie to oferta dla tych osób, które nie chcą prosić pracodawcy o zaświadczenie o dochodach. Gdzie można wziąć pożyczkę na oświadczenie? Sprawdź w tekście!


Revolut - jak działają darmowe przelewy walutowe?

Z ambitnie rozwijającego się startupu do finansowej rewolucji - tak wygląda proces zaistnienia Revoluta w świadomości milionów użytkowników. Darmowe przelewy walutowe cieszą się coraz większą popularnością.


Kredyt na motocykl w mbank, Getin Bank, Santaner, BNP

Kredyt na motocykl wydaje ci się lepszym pomysłem niż pożyczka na samochód? Bankowi doradcy nie tylko dobiorą odpowiedni kredyt na motor, ale pomogą też z ubezpieczeniem. Również online!


WIBOR - co to jest i dlaczego ma wpływ na koszt kredytu?

Stopy WIBOR, LIBOR i EURIBOR - dlaczego są takie ważne? Jak może zmienić się twoja rata kredytu hipotecznego w wypadku podwyższenia stopy WIBOR? Odpowiedź znajdziesz w tekście!


Kredyt online bez wychodzenia z domu - gdzie i jak go dostać?

Chcesz wziąć kredyt gotówkowy w banku ale nie masz czasu pójść do oddziału? Teraz nie musisz. Banki poszły w ślady firm pożyczkowych i wprowadziły kredyt całkowicie online. Wnioskujesz bez wychodzenia z domu, a pieniądze trafią na konto w kilka minut. Omawiamy czy kredyt przez internet się opłaca i jakie są warunki przyznawania.


Płatność kartą za granicą - czy to się opłaca?

Jeżeli zastanawiasz się, jakie prowizje za płatności kartą za granicą pobierają najpopularniejsze banki w Polsce, zapoznaj się z naszym artykułem. Sprawdź, w jakiej instytucji obowiązują najmniejsze koszty związane z zagranicznymi transakcjami bezgotówkowymi.


Zwrot prowizji bankowej – jak złożyć wniosek?

Dokonałeś wcześniejszej spłaty kredytu? Możesz starać się o zwrot prowizji bankowej! Warunki zwrotu prowizji i więcej informacji na temat odzyskania kosztów kredytu prezentujemy w artykule.


Rodzaje kredytów bankowych - poznaj je wszystkie!

Podział kredytów bankowych - w jaki sposób je sklasyfikować? Poznaj swoje prawa i wybierz najlepszy dla siebie kredyt. Piszemy też o tym, czym różni się kredyt od pożyczki i czym różni się kredyt konsumpcyjny od konsumenckiego.