Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 7


Skrytka bankowa w PKO, Santander i innych. Kto i za ile oferuje skrytki?

Jak bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty? Dobrym rozwiązaniem jest skrytka bankowa. Nie bez powodu mówi się, że można “mieć coś jak w banku”. Sprawdź zasady i ceny wynajmowania skrytek bankowych.


Ile można wypłacić z bankomatu? Zobacz limity wypłat

Bankomaty są tylko maszynami i posiadają swoje ograniczenia. Niestety, nie wypłacimy w nich dowolnej ilości pieniędzy. Jakie limity posiadają poszczególne maszyny i konta bankowe?


Kredyt konsolidacyjny - PKO, Alior, Citi, Santander Consumer

Niekiedy bywa tak, że bierzemy jedną pożyczkę, a potem decydujemy się jeszcze na inne zobowiązania - ponieważ nas na to stać. Czasem jednak przeceniamy swoje możliwości spłaty. Z pomocą przychodzi kredyt konsolidacyjny. Na czym polega i w jakim banku można go łatwo dostać? Sprawdź oferty konsolidacji!


Jak założyć konto w banku i jakie dokumenty są potrzebne?

Jak założyć konto w banku? Zakładanie konta bankowego jest proste, a lista dokumentów potrzebnych do założenia konta bankowego – bardzo krótka. Potrzebujesz wyłącznie dowodu osobistego! Poznaj sposoby na założenie konta w banku.


Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych

Jak przedstawiają się możliwości na konsolidację dla osób zadłużonych? Sprawdź ofertę banków oraz firm pożyczkowych, które są w stanie zapewnić finansowanie odpowiednie do spłaty zobowiązań w innych instytucjach.


300 plus - gdzie i jak złożyć wniosek? Ceny wyprawki szkolnej

300 plus to świadczenie przysługujące wszystkim dzieciom w wieku szkolnym. Okazuje się, że to jednak kropla w morzu potrzeb i potrzeby dzieci wybierających się do szkoły są znacznie większe. Czy każdą polska rodzinę stać na taki wydatek?


Jak zamknąć kartę kredytową w Citibanku, MBanku i innych?

Chcesz zamknąć swoją kartę kredytową, bo już jej nie potrzebujesz? Zbyt duża ilość plastiku w portfelu cię przytłacza? rezygnacja z karty kredytowej jest prosta, ale samo zamykanie może potrwać nawet dwa miesiące. Sztuka polega na tym, aby w okresie wypowiedzenia nie używać “kredytówki’!


Credit Check - co wiadomo o tej platformie?

Sprawdź na czym polega działanie Credit Check, czyli platformy umożliwiającej wymianę informacji pomiędzy firmami pożyczkowymi. Jak to możliwe, że tyle firm się ze sobą porozumiało i czy to bezpieczne?


Najlepsze konto dla studenta – ranking 2020

W którym banku można otworzyć konto dla studenta? Prezentujemy aktualny ranking kont studenckich. Sprawdź oferty i wybierz najlepsze konto dla studenta. Na pierwszym miejscu Santander Bank Polska.


Czym jest i ile kosztuje gwarancja bankowa?

Nie masz wystarczającej wiarygodności finansowej, by wziąć kredyt lub podpisać umowę z kontrahentem? Skorzystaj z gwarancji bankowej, która zwiększa bezpieczeństwo każdej transakcji finansowej.


Pożyczka na umowę zlecenie – kto jej udziela?

Umowa o pracę jest w dzisiejszych czasach luksusem, lecz takim, bez którego można się obejść i nic nie stracić. Kontrakty cywilnoprawne podbijają rynek pracy i nie stanowią już przeszkody w zaciąganiu pożyczek pozabankowych. Firmy pożyczkowe starają się być elastyczne. Sprawdź kto udziela pożyczek bez umowy o pracę.


Jak zrobić przelew z karty kredytowej na konto bankowe?

Przelew z karty kredytowej na dowolny rachunek jest jak najbardziej możliwy. Problem tkwi w szczegółach. Okazuje się, że taki przelew jest prawie zawsze płatny, a dodatkowo w niektórych bankach nie obowiązuje go okres bezodsetkowy! Zobacz szczegóły.


BLIK – jakie banki?

BLIK – jakie banki dają możliwość płacenia telefonem komórkowym? Płacenie BLIKiem to usługa, którą oferuje jedenaście banków. Czy twój bank również gwarantuje płatność BLIK?


Co to jest spirala zadłużenia i jak z nią walczyć?

Wciąż wiele osób walczy z długami. Prawdziwy problem powstaje, kiedy zadłużenia zaczynają się nawarstwiać. W kryzysowej sytuacji niektórzy decydują się na zaciąganie kolejnych pożyczek na spłatę wcześniejszych zobowiązań. To ryzykowna metoda, która może doprowadzić do spirali zadłużenia. Co możemy zrobić, żeby jej uniknąć?


Jak i gdzie płacić BLIKiem?

Nie wiesz jak płacić BLIKIEM? To proste! Od teraz nie musisz zabierać z domu portfela. Płacenie przez kod BLIK umożliwi telefon z dostępem do internetu.