Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 5


Pożyczki od 18 lat – sprawdź ofertę VIA SMS PL, Szybka Gotówka i Wonga

Coraz więcej instytucji pozabankowych oferuje pożyczki od 18 lat. Na które oferty warto zwrócić szczególną uwagę?


Inicjatywa Mikro, Autokapital, Iwoca - gdzie pożyczyć na rozwój firmy?

Pożyczki dla firm są najlepszym sposobem na realizację własnego projektu bądź – w późniejszym okresie – usprawnienia funkcjonowania prowadzonej działalności. Gdzie możemy pożyczyć, aby urzeczywistnić swoje cele biznesowe?


Pożyczka na świadczenia rodzinne i alimenty

Pożyczki są łatwo dostępne, ale czy każdy może z nich korzystać, bez względu na posiadany dochód? Na to pytanie odpowiedzą nasi eksperci.


Pożyczka na umowę zlecenie – kto jej udziela?

Umowa o pracę jest w dzisiejszych czasach luksusem, lecz takim, bez którego można się obejść i nic nie stracić. Kontrakty cywilnoprawne podbijają rynek pracy i nie stanowią już przeszkody w zaciąganiu pożyczek pozabankowych. Firmy pożyczkowe starają się być elastyczne. Sprawdź kto udziela pożyczek bez umowy o pracę.


Pożyczka dla studentów – gdzie pożyczą młodzi?

Czas studiów wiąże się z wysokimi kosztami. Pomimo wielu zniżek, studentom często brakuje pieniędzy na tryb życia, jaki chcieliby prowadzić. Kiedy szczególnie doskwiera im brak funduszy, warto pomyśleć o zewnętrznym dofinansowaniu. Instytucje finansowe opracowują coraz korzystniejsze rozwiązania dla młodych pożyczkobiorców.


Pożyczki dla każdego?

Sektor pozabankowy stale się rozwija, a Polacy coraz chętniej decydują się złożyć wniosek o pożyczkę. Ale czy każdy ma takie same szanse na uzyskanie dodatkowych środków? Wiek i źródło dochodów mają dla pożyczkodawców kluczowe znaczenie.


Pożyczka dla emerytów i rencistów − które firmy?

Nagłe wydatki mogą przytrafić się każdemu. Nie dziwi zatem zróżnicowanie wiekowe osób składających wnioski o pożyczki online. Jak się okazuje, czasem na drodze do uzyskania potrzebnych nam środków pojawia się przeszkoda w postaci ograniczeń dotyczących wieku klienta. Czemu one służą?


Nowoczesne usługi finansowe

Banki oferują nam wiele nowoczesnych rozwiązań, które czynią proces zarządzania finansami jeszcze sprawniejszym. Z których z nich warto korzystać?


Mobilne pożyczki − jak pożyczać przez telefon?

Coraz więcej słyszymy o wpływie nowych technologii na nasze życie. Wszyscy używamy kart kredytowych i debetowych. Jak się okazuje, obecnie nie tylko wydajemy, lecz również pozyskujemy środki mobilnie. Umożliwiają nam to specjalne aplikacje.


Czy mobilne aplikacje bankowe są bezpieczne?

Mobilne rozwiązania są wykorzystywane w wielu sferach naszego życia – również tych związanych z finansami. Czy korzystanie z mobilnych aplikacji bankowych jest dla nas bezpieczne?


Bankowość elektroniczna – co nam daje

Bankowość elektroniczna to wszystkie platformy służące realizacji usług bankowych. Dzięki e-bankingowi obsługujemy swoje konta w dowolnym miejscu i czasie. Jakie jeszcze udogodnienia przygotował dla nas sektor bankowy?


Mobilne aplikacje bankowe i pozabankowe

Technologie mobilne stały się nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Każdego dnia dotykamy telefonu średnio 2617 razy na dobę! Czy używamy go również do zarządzania naszymi finansami?


Pożyczka odnawialna – kiedy warto z niej skorzystać?

Wielu z nas słyszało o tzw. kredytach odnawialnych. Jest o nich głośno w mediach, instytucje finansowe wspominają o nich w reklamach. Jednak nie każdy z nas wie, że istnieją również pożyczki odnawialne. To bardzo atrakcyjna opcja, którą odnajdziemy także w ofertach firm pożyczkowych.


Pożyczki do domu - nowy wymiar pożyczania

Pożyczki przez internet wydają się najłatwiejszym sposobem na zdobycie dodatkowych środków. Niektórzy wolą jednak tradycyjne metody i wybierają pożyczki do domu.


Poręczenie pożyczki – na czym polega oraz kiedy się opłaca?

Pożyczka z poręczycielem to jedna z niestandardowych form pożyczek pozabankowych. Dowiedz się, na czym polega. Może okaże się, że to oferta dla ciebie?


2.0