Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 5


Mini chwilówki – najlepsze pożyczki do 500 zł

Szukasz szybkiej pożyczki do 500 zł? Rzuć okiem na nasze zestawienie mini chwilówek! W artykule znajdziesz informacje, który pożyczkodawca weryfikuje BIK i czy podczas wnioskowania trzeba przedstawiać zaświadczenie o dochodach!


Przeniesienie kredytu do innego banku - czy się opłaca?

Kredyty łączą klientów i banki na lata. Co zrobić gdy zbyt wysokie raty psują relacje? Zawsze można wziąć rozwód i przenieść kredyt do innego banku! Jak to zrobić? Zapraszamy do lektury!


Mikrofaktoring lekarstwem na przeterminowane płatności?

Mikrofaktoring pomaga uniknąć zatorów płatniczych, a z przeterminowanymi fakturami ma problem większość polskich firm. Panaceum mogą okazać się nowoczesne usługi faktoringowe. W dobie fintechu ewoluują w kierunku bardzo wygodnych i przyjaznych użytkownikowi rozwiązań, którym warto się przyjrzeć.


Pożyczka samoobsługowa - ekspresowe pieniądze w firmie Provident

Pożyczka samoobsługowa to sposób na szybkie i wygodne pożyczanie pieniędzy. Jak się okazuje, Provident proponuje nie tylko pożyczki domowe. W jego ofercie znajdziemy też szybkie pożyczki online, do kwoty 15 000 zł! Sprawdź, na czym polega pożyczka samoobsługowa?


Pożyczka dla pracujących za granicą - gdzie szukać dodatkowej gotówki?

Gdzie wziąć pożyczkę, pracując za granicą? Zazwyczaj drogę podpowiada stały adres zamieszkania. Zarówno firmy pożyczkowe, jak i banki wymagają od swoich klientów, żeby wylegitymowali się meldunkiem w kraju, w którym chcą zaciągnąć kredyt. Sprawdźcie, gdzie szukać dodatkowej gotówki za granicą i czy Polacy pracujący poza krajem mogą dostać pożyczkę w Polsce.


Powództwo o zwolnienie spod egzekucji - jak bronić swoich praw?

Powództwo o zwolnienie spod egzekucji chroni prawa osoby trzeciej, które zostały naruszone w trakcie postępowania egzekucyjnego. Nie jesteś dłużnikiem, a mimo to komornik zajął własność należącą do ciebie? Musisz złożyć wniosek o wyłączenie spod egzekucji. Na czym polega postępowanie ekscydencyjne?


Score Hunter - sprawdź, co wiesz o finansach z BIK!

Score Hunter to gra edukacyjna Biura Informacji Kredytowej, której głównym tematem jest zarządzanie finansami. Jeśli wziąłeś kredyt lub planujesz podpisać umowę z instytucją finansową, powinieneś wziąć w niej udział i skontrolować stan swojej wiedzy. Sprawdź, czy finanse nie są twoją piętą achillesową!


Brak historii kredytowej - pożyczka z pustym BIK

Z Biurem Informacji Kredytowej współpracują banki, SKOK-i i firmy pożyczkowe. Historia w BIK jest przepustką do kredytu. Jednak mając 18 albo 20 lat rzadko kiedy można pochwalić się choćby jednym spłaconym kredytem. Na szczęście osoby z pustym BIK, mogą zacząć pisać swoją historię kredytową, zaczynając współpracę z sektorem pozabankowym.


Czy komornik może zająć zwrot podatku?

Urząd Skarbowy z tytułu nadpłaty podatku zwróci Polakom prawie 10 mld zł. Niestety część z tych pieniędzy może nie trafi do podatników. Czy komornik może prawo zająć zwrot podatku? Zapraszamy do lektury!


Konsolidacja chwilówek, czyli jak pozbyć się długów?

Konsolidować można nie tylko zadłużenie w bankach. Również pożyczkobiorcy, korzystający z usług pozabankowych, mają szansę na pomoc w spłacie chwilówek. Restrukturyzować pożyczki można na kilka sposobów. Poznajcie dostępne instrumenty finansowe.


Pożyczka bez pracy - czy to możliwe?

Pożyczka bez pracy nie jest możliwa. Pożyczkodawcy wymagają stałego źródła dochodów. Wpływy muszą pochodzić z tytułu zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej. Instytucje pozabankowe akceptują również świadczenia rodzinne i alimenty. Ale jak sobie radzić bez żadnych źródeł zasilania budżetu?


Edukacja finansowa - ile Polacy wiedzą o cyberbezpieczeństwie i pożyczkach?

Na edukację finansową w szkole nie kładzie się dużego nacisku. Cały czas mamy jednak wysokie mniemanie o tym, jak dużo wiemy w tej kwestii. Jednak czy aby na pewno podatki albo polski system emerytalny nie skrywają przed nami żadnych tajemnic?


Pożyczki długoterminowe - pożyczaj wygodnie nawet na 48 miesięcy

Pożyczki długoterminowe gwarantują długi okres kredytowania i atrakcyjny zastrzyk gotówki. Niespodziewane wydatki? Niezrealizowane plany? Pożyczki długoterminowe online odpowiadają na twoje potrzeby finansowe. Gdzie złożyć wniosek i jakie warunki stawiają pożyczki na raty? Sprawdź najlepsze oferty.


Nowe przepisy Kodeksu pracy - co przyniosą zmiany?

Nowe przepisy Kodeksu pracy, a właściwie ich propozycje, właśnie przyjęła Komisja Kodyfikacyjna Prawa Pracy. Jakie zmiany mogą przynieść nowe zapisy? Obecne rozporządzenia są archaiczne i często surowo krytykowane, ale nowe plany rządu również nie wzbudzają wyłącznie pozytywnych emocji.


Pożyczki pod zastaw nieruchomości - prywatne i pozabankowe

Jesteś zadłużony i planujesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości? Lepiej się zastanów. W poniższym artykule dowiesz się czym jest pożyczka pod zastaw i jakie praktyki stosują nieuczciwi pożyczkodawcy.