Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 5


Fundusz inwestycyjny - co to jest i jak go założyć?

Co to jest fundusz inwestycyjny? To narzędzie inwestycyjne jest jednym z popularniejszych rozwiązań wybieranych przez konsumentów. Sprawdź, jak założyć fundusz inwestycyjny i poznaj jego główne rodzaje. Dowiedz się, co charakteryzuje tę inwestycję.


Płatności mobilne - nowoczesne płacenie za zakupy

Płatności mobilne powstały w wyniku rozwoju sektora fintech. Dzięki temu możliwe jest wygodne i nowoczesne płacenie za zakupy. Sprawdź, jakie są ich rodzaje i dowiedz się, jak z nich korzystać.


Jak założyć profil zaufany?

Profil zaufany jest przykładem wprowadzania nowoczesnych rozwiązań technologicznych do każdej dziedziny życia. To bardzo przydatne narzędzie, z którego zdecydowanie warto korzystać. Jak założyć profil zaufany? Istnieje na to kilka metod - poznaj je wszystkie i wybierz najlepsze rozwiązanie.


Pożyczka na spłatę ZUS i US gdzie szukać?

W lipcu 2019 roku zadłużenie przedsiębiorców względem ZUS wynosiło 5 mld złotych. Zaleganie z uregulowaniem należności wiąże się z przykrymi konsekwencjami. Przedsiębiorcy mogą jednak skorzystać z pożyczki na spłatę ZUS i US.


Wspólny kredyt w banku - z kim i jak można go wziąć?

Jeśli twoją zdolność kredytowa jest zbyt niska, by samodzielnie uzyskać finansowanie z banku, możesz złożyć wniosek o wspólny kredyt z rodzicem, małżonkiem lub partnerem. Im więcej współdłużników, tym lepsze warunki kredytu możesz wynegocjować.


Kredyt obrotowy: oferty i najważniejsze informacje

Co to jest kredyt obrotowy? Jest to kredyt przeznaczony dla firm działający podobnie do linii pożyczkowej dla klientów indywidualnych. Zobacz szczegóły.


Jak działa usługa Chronpesel.pl i czy warto z niej korzystać?

Słyszałeś o usłudze Chronpesel? Pozwala na zabezpieczenie się przed wyłudzeniem kredytu. Jak to właściwie działa i jakie opłaty obowiązują za wykupienie chronpesel.pl?


Bezpieczna pożyczka, czyli jak pożyczyć pieniądze z głową

Pożyczanie pieniędzy przez internet może być bezpieczne, jeśli znasz swoje prawa. Gdzie pożyczyć pieniądze, by się nie rozczarować? Wybierz bezpieczną i pewną pożyczkę online.


Ranking kont walutowych 2020

W naszym artykule znajdziesz zestawienie najlepszych kont walutowych na rynku i poznasz ich wszystkie cechy. Dzięki temu wybierzesz ofertę dostosowaną do twoich potrzeb!


Spread walutowy - co to jest i jak go obliczyć?

Jeżeli nie wiesz, jak obliczyć spread walutowy w łatwy sposób, koniecznie zapoznaj się z naszym tekstem, z którego dowiesz się najważniejszych informacji na ten temat!


Karta płatnicza dla dziecka – oferty

Regulowanie należności za pomocą karty płatniczej jest bardzo wygodne. Czy można założyć kartę płatniczą dla dziecka? Tak. Sprawdź, które banki mają w ofercie kartę dla dziecka!


Przystąpienie do długu jako zabezpieczenie spłaty wierzytelności

Umowa o kumulatywne przystąpienie do długu może być stosowana jako sposób zabezpieczenia wierzytelności. Przystąpienie do umowy kolejnego dłużnika zmniejsza ryzyko banku i dzieli odpowiedzialność za dług na dwie osoby.


Przedawnienie długu. Po ilu latach przedawnia się dług?

Czy mamy możliwość nie płacenia starych długów? Tak! Sprawdź kiedy następuje przedawnienia długu, na czym polega i czy aby na pewno uchroni nas przed komornikiem. Odpowiedź na te i inne pytania w tekście.


Kredyt na umowę zlecenie bez umowy o pracę – w jakim banku?

Czy można wziąć kredyt na umowę zlecenie? Tak! Nie tylko umowa o pracę jest akceptowanym przez banki źródłem dochodu. Gdzie wnioskować o kredyt przy umowie zlecenie?


Odroczona płatność - jak działa?

Coraz większym zainteresowaniem konsumentów cieszą się odroczone płatności za zakupy w internecie. Czym wyróżnia się to rozwiązanie? Czy warto z niego skorzystać? Sprawdź nasz artykuł!