Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 5


Pierwszy kredyt – jak dostać kredyt gotówkowy po raz pierwszy?

Co zrobić, jeśli chcemy dostać pierwszy kredyt? Jakie warunki musimy spełnić, aby bank spojrzał na nas przychylnym wzrokiem? Sprawdzamy warunki pierwszego kredytu i prezentujemy aktualne oferty instytucji bankowych!


Pożyczki online w 15 minut – 40 chwilówek tego samego dnia!

Pożyczki online w 15 minut nawet do 10 000 zł! Przygotowaliśmy 40 najlepszych ofert chwilówki od zaraz. Gwarantowana pierwsza pożyczka za darmo. Wybierz najkorzystniejszą pożyczkę w 15 minut!


Prowizja za udzielenie kredytu – ile wynosi?

Zaciągając kredyt gotówkowy, trzeba liczyć się z prowizją bankową. Co charakteryzuje prowizję za udzielenie kredytu i ile wynosi ta opłata? Zapraszamy do lektury!


Kredyt bez zaświadczeń - najlepsze propozycje

Zaskoczyły cię niespodziewane wydatki? Jest na to sposób. To kredyt bez zaświadczeń i zbędnych formalności. Gwarantuje szybkie pieniądze i korzystne warunki spłaty. Poznaj najlepsze oferty kredytu gotówkowego bez zaświadczeń!


PCC 2019 - kto płaci podatek od pożyczki po zmianach w 2019 roku

Od 1 stycznia 2019 roku weszły w życie zmiany dotyczące rozliczania podatku od pożyczki. Stawka PCC spadła do 0,5%, a kwota pożyczki podlegająca zwolnieniu spadła do 1000 zł. Sprawdź kiedy unikniesz opłat.


Kiedy dostaje się zwrot podatku na konto?

Czas oczekiwania na pokaźny zwrot podatku z urzędu może być trudnym doświadczeniem. Lepiej znać maksymalny termin zwrotu z urzędu i w porę reagować na jego brak.


Co to jest kredyt hipoteczny?

Co to jest kredyt hipoteczny? To produkt bankowy, z którym zrealizujesz marzenia o własnym M! Na czym polega kredyt hipoteczny i jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać kredyt na mieszkanie? Przeczytaj nasz artykuł!


Numer konta bankowego - jak sprawdzić?

Numer konta bankowego w Polsce jest zestandaryzowany i składa się z 16 cyfr. Można się z niego dowiedzieć m.in. do jakiego banku należy dane konto.


Jak wykonać przelew do urzędu skarbowego?

Urzędy skarbowe nie ułatwiają podatnikom życia. Przelew do urzędu skarbowego wymaga podania kilkunastu zmiennych. Zobacz, co oznaczają poszczególne rubryki i jak je wypełnić.


Ile można wpłacić do banku bez kontroli?

Chcesz wpłacić do banku albo przelać dużą sumę pieniędzy? To wcale nie oznacza jeszcze automatycznej kontroli urzędu skarbowego. Zobacz szczegóły.


Scoring kredytowy - co warto o nim wiedzieć?

Co to właściwie jest scoring kredytowy? Okazuje się, że to zupełnie co innego, niż zdolność i historia kredytowa, choć jest z nimi powiązany. To sposób, w który banki oceniają szansę na spłatę kredytu przez danego klienta. Co jeszcze wiadomo na ten temat?


Pożyczki online bez weryfikacji - najlepsze propozycje

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę online bez weryfikacji, to koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas artykuł! Dowiesz się z niego, jakich sposobów używają firmy pożyczkowe, aby sprawdzić tożsamość pożyczkobiorców. Ponadto poznasz najlepsze oferty pożyczek krótkoterminowych i ratalnych bez weryfikacji. Życzymy miłej lektury!


Kredyt 10 tys. – gdzie złożyć wniosek o kredyt do 10 tys. zł?

Chcesz złożyć wniosek o kredyt 10 tys.? Sprawdź, w których bankach można liczyć na taki zastrzyk gotówki i realizuj swoje plany! Kredyt do 10 tys. to znakomite wsparcie w razie nieprzewidzianych wydatków.


Kredyt bez prowizji – w którym banku?

Szukasz kredytu bez prowizji? Skorzystaj z naszego zestawienia! Podpisz umowę na kredyt gotówkowy bez prowizji i obniż koszty kredytu.


Jak zrobić przelew zagraniczny? Wszystko o SEPA i SWIFT!

Przelew SEPA wykonujemy do UE, a SWIFT do pozostałych krajów. Proste? Niekoniecznie, bo trzeba zwrócić uwagę na wiele innych szczegółów - przede wszystkim na to, jak wysłać przelew.